|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja już po lekturze piękna sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
jak ktos bylby zainteresowany to napisalem swoja pierwsza w zyciu relacje z 10 dniowego pobytu na Vanuatu, jak ktos ma ochote to moze przeczytac jak nie to nie  http://www.fly4free.pl/forum/vanuatu-10-dni-3-wyspy-tysiac-wspomnien,218,86165 Nie cierpię czytać opisów z takich wypraw, z dwóch powodów, pierwszy bo mnie wkurza, że tam nie byłem, a drugi już bardziej poważnie, bo ludzie się "zesrywają" przy tych opisach, a Twój się czytało wybornie  szczerze zazdroszczę i gratuluje super wyjazdu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
dzieki za mile slowa, wiem o co chodzi z tym zesrywaniem  ale juz troche w zyciu zwiedzilem, wiec tez musi cos byc ciekawego zeby zrobilo na mnie wrazenie, dwa sam na siebie zarabiam i finansuje podroze wiec tez nie rozpierdalam siana na glupoty. Jestem swojski prosty chlopak i tak chcialem tez opisac swoj wyjazd. Wiem ze na polskie warunki suma sie wyda spora, ale ja nie mam rodziny, mieszkania, wiec zarobki przeznaczam na wlasnie takie rzeczy jak podroze. Taka wybralem droge i sie tego trzymam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030 Likes: 12 |
Swietna relacja Self-Confident .Czyta sie naprawde super. Jesli bedziesz znow w jakims ciekawym miejscu to czekamy na kolejny opis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
dzieki jeszcze raz za mile slowa, bardzo mi milo!
Ameryke Pld tez mam na liscie, ale to oddzielny temat, chcialbym tam pojechac gdzies na miesiac, poltora i jak mi sie mega spodoba to zwiedzac kraje po kolei, a jak mniej to zrobic wycieczke z Argentyny na Antarktyde. Wiec to za 2-3 lata.
Ale poki co Azja mnie mega kreci, w ogole nei chce eksplorowac Australii ktora i tak wiem ze ma wiele do zaoferowania tylko planuje kolejne miejsca na kontynencie azjatyckim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czytalem ta relacje jeszcze na f4f. Troche kuleje interpunkcja, ale reszta ok. Brakowalo mi tam podsumowania kosztow - to znalazlo sie pozniej w komentarzach. Wyszlo ok 11 k za 10 dni. Coz na bogato. To moze odstraszac nieco osoby, przynajmniej te podrozujace z kraju. A szkoda, bo tez bym pojechal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Pisalem na kompie bez polskich znakow, wiec potem musialem na drugim kompie zdalnym to poprawiac, nawet widac ze edytowalem 9 razy w sumie  wyszlo niecale 3k AUD nie USD, wiec mniej niz 9k zl napewno mozna to zrobic taniej oszczedzajac na jedzeniu pamietaj tez ze ja dolatywalem z Sydney a nie z Polski, wiec tez tutaj duza oszczednosc na biletach. Jeszcze sie pochwale ze moja relacja zostala wybrana najlepsza relacja miesiaca styczen w glosowaniu userow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Faktycznie, pomylka  Gratuluje, wyniki sledzilem. Relacja z Galapagos tez dobra. Czytalem tez tą z Norwegi, mam sentyment do tego kraju bylem 2 razy. Piekny kraj. Jedyny minus - drogo jak fiks  Wiem, ze mieszkasz w AUstralii i na wypady w tamte strony inaczej sie patrzy. Czas przeloty z AUS to tak jak od nas na Kanary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Dzieki.
Musze przyznac ze praca i codzienne zycie tutaj zaczyna mnie coraz bardziej przytlaczac i przez glowe przechodzi mysl wyjechanai np na pol roku do Tajlandii zeby sobie tam pomieszkac, odpoczac, poukladac w glowie i potem zdecydowac co dalej, najgorsze zeby mi przepadla ta wiza ktora mam, ale serio mam juz dosc codziennego wstawania i chodzenia do tego miejsca i ogladania tych samych ludzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
szukam jakiegoś wyjazdu by wrócić przed 12 marca - ktoś coś poleci?
W zasadzie gdziekolwiek, może być miasto (Rzym np.), może wypoczynek (Cypr).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
Co warto kupić w Islandii będąc na wakacjach?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Co warto kupić w Islandii będąc na wakacjach? jak masz gdzie to spróbuj Kiviak-a  na pewno zapamiętasz do śmierci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wejdzie na stronę Kayaka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
i jednak moje marzenie sie spelni  Sydney do Auckland i z powrotem w a380 emirates 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
nei ma to jak wyleciel z Melbourne i po 10h byc w... Sydney  http://www.smh.com.au/business/aviation/qantas-melbourne-to-dubai-flight-circles-for-hours-before-returning-to-sydney-20160404-gnydy4.html?&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=social&eid=socialn%3Afac-14omn0012-optim-nnn%3Apaid-25062014-social_traffic-all-postprom-nnn-smh-o&campaign_code najwazniejsze ze sie nic nie stalo, Quantas wciaz jedyna linia lotnicza bez katastrofy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Mam gorącą prośbę bo w tym roku pierwszy raz od dawien dawna chcemy się udać do Chorwacji na wakacje takie tygodniowe i tu mam kilka pytań.
Jaką część Chorwacji polecacie głównie chodzi o dzieci bo mam ich trójkę w wieku 4,4,10 i ze względu na nasze pociechy bardziej pasowałaby plaża piaszczysta ale wiem że w Chorwacji trochę z tym ciężko??
Kolejna rzecz to noclegi bo ja bardzo bym chciał jechać w ciemno ale biorąć pod uwagę dzieci może być z tym problem na szybko załatwić jakieś noclegi i tu co proponujecie może jest jakiś portal albo macie jakieś namiary na noclegi albo w ciemno bez problemu załatwię.
I jeszcze jedna najważniesza rzez wyjazd we wrześniu.
Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi i pomoc.
Salutos Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030 Likes: 12 |
We wrzesniu w ciemno zalatwisz bez najmniejszego problemu ,ale tak z dziecmi no to chyba lepiej sie rozejrzec wczesniej i cos z najlepszymi warunkami sobie znalezc. Jak zawsze polecam na bookingu poszukac
Ciezko cos polecac bo w Chorwacji jest mnostwo ciekawych miejsc wiec wszystko zalezy tez od tego co Wy tam chcecie glownie robic. Dla mnie generalnie miejsca w okolicach Splitu sa OK. Dla wielu osob tamtejsze wyspy najbardziej odpowiadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
No właśnie wiem że w Chorwacji jest mnóstwo ciekawych miejsc ale głównie zależało mi na piaszczystych plażach bo wiadomo małe dzieci i kamyki itd to nonstop mi będą płakać lub nie tego na 100% nie wiem ale piach to piach.
Na booking.com?? o tej stronce mowisz to już korzystałem ale czy nie taniej będzie wynając domek w chorwacji na 7 dni bo nie wiem czy na bookingu też są domki do wynajęcia?
Z góry dzięki za pomoc.
Salutos Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
w Chorwacji generalnie nie ma piaszczystych plaz, nic podobnego do Baltyku czy Zlotych Piaskow, jest chyba jedna slawna na Bol
reszta to kamyki, dorbniejsze i grubsze, ale szczerze nie martwilbym sie tutaj, dzieciaki bardzo szybko sie przystosowuja do kamykow, fakt ze babek nie porobia
co do miejscowki to jak z dziecmi to polecalbym Tucepi, fajna plaza (kamyki) a jeszcze fajniejsza promenada do spacerow i nie ma tyle schodow co np w Baska Voda
co do noclegow to we wrzesniu raczej znajdziesz w ciemno, ale z dzieciakami to nie ma co ryzykowac, lepiej zrobic rezerwacje i jechac na spokojnie
wpisz w google "forum o chorwacji" i pierwsze co wyskoczy to kopalnia wiedzy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|