|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
post przeniesiony [qb]Oryginalnie wysłał Stef:[/qb] wiem że ten temat jest ciągle poruszany ale mam pytanko. gram na expekt tam przesyłam środki robiąc przelew z bph. czy ktos może mi powiedzieć jak mam zrobić przelew na b&w mam też konto na inteligo? z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał [g]um[p]: [qb]post przeniesiony [qb]Oryginalnie wysłał Stef:[/qb] wiem że ten temat jest ciągle poruszany ale mam pytanko. gram na expekt tam przesyłam środki robiąc przelew z bph. czy ktos może mi powiedzieć jak mam zrobić przelew na b&w mam też konto na inteligo? z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość. [/qb] wpłata kartą visa electron inteligo i po kłopocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
nie mam za bardzo czasu czytac poprzednich postow,mam jedno pytanko mozna w koncu wplacic kaske do baw Ekartą ??? dzieki za szybka odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał edson: [qb]nie mam za bardzo czasu czytac poprzednich postow,mam jedno pytanko mozna w koncu wplacic kaske do baw Ekartą ??? dzieki za szybka odp.[/qb] jasne, ze mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
Oryginalnie wysłał edson: [qb]LUNO priv[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33 |
Witam, ile wynosi minimalna stawka na zaklad w PLN ?? thx z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167 |
Witam. Czy wy też macie problemy ze srtonką Betandwin? Serwer mają przeciążony czy co? Albo Runtime error albo wyskakuje:SORRY - due to connection problems, the requested page is currently not available. Attention: If you tried to place a ******ease check your account to see whether your bet has been accepted before trying to place the bet again. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167 |
Nadal nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33 |
u mnie smiga bez problemów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167 |
To juz nie wiem sam to chyba cos u mnie.Zalogowałem się ale na livie nie mogłem nic postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ponawiam pytanie - wypłacał ktoś ostatnio kasę na Vise z Inteligo ? Blokują dalej środki ??? >Ale czytałem że przy wypłacie na kartę Inteligo >blokuje na miesiąc środki - może ktoś >potwierdzić albo zaprzeczyć ??? >Pzdr. Kuba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Mam pytanie.Czy do B&W moge przeslac 100zl np w Kredytbanku poprzez przelew bankowy???dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67 |
B&W nie ma konta w polskim banku, dlatego jesli chcesz wysylac kase przelewem bankowym to musi to byc przelew zagraniczny a to juz troche kosztuje, a pozatym nie kazdy bank obsluguje przelew zagraniczny. Musisz sie dowiedziec czy Kredyt Bank obsluguje przelew zagraniczny i ile wynois prowizja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
od keidy można grać w B&W w złotówkach ?? pIerwsze słyszę ja mam konto w euro. Zmieniło sie coś ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał jaca102: [qb]od keidy można grać w B&W w złotówkach ?? pIerwsze słyszę ja mam konto w euro. Zmieniło sie coś ??[/qb] zgadza sie, od jakiegos czasu mozna zakladac konto w zlotowkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał Farciarz: [qb]Ponawiam pytanie - wypłacał ktoś ostatnio kasę na Vise z Inteligo ? Blokują dalej środki ??? >Ale czytałem że przy wypłacie na kartę Inteligo >blokuje na miesiąc środki - może ktoś >potwierdzić albo zaprzeczyć ??? >Pzdr. Kuba[/qb] Z tego co mi wiadomo pieniądze są odrazu do dyspozycji przy wypłacie na konto bankowe Inteligo Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb] Oryginalnie wysłał Farciarz: [qb]Ponawiam pytanie - wypłacał ktoś ostatnio kasę na Vise z Inteligo ? Blokują dalej środki ??? >Ale czytałem że przy wypłacie na kartę Inteligo >blokuje na miesiąc środki - może ktoś >potwierdzić albo zaprzeczyć ??? >Pzdr. Kuba[/qb] Z tego co mi wiadomo pieniądze są odrazu do dyspozycji przy wypłacie na konto bankowe Inteligo Pozdrawiam[/qb] mi tak samo obilo sie o uszy, ze inteligo juz nie blokuje srodkow na 30 dni, a sa one do dyspozicji natychmiast...ktos moze potwierdzic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95 |
Pytanko: czy przy wplacie na B&W 15E za kazdym razem dostaje sie bonusa czy tylko to obowiazuje przy pierwszej wplacie a potem juz przepada mozliwosc dostania bonusa przy 2,3... wplacie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Arczi: [qb]Pytanko: czy przy wplacie na B&W 15E za kazdym razem dostaje sie bonusa czy tylko to obowiazuje przy pierwszej wplacie a potem juz przepada mozliwosc dostania bonusa przy 2,3... wplacie ???[/qb] no jak za kazdym razem ? Chcesz zeby buk zbankrutowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?? Tylko za pierwszym razem, bylo juz walkowane niejednokrotnie...aby sie zalapac na bonus musisz wplacic 70 PLN / 15 euro - wtedy masz 140 PLN / 30 Euro wiec 2 razy wiecej.... maksymalny bonus to 30 Euro / 140 PLN przy takiej samej wplacie..
|
|
|
Link skopiowany do schowka