Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#65924 07/08/2004 03:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
post przeniesiony

Quote
[qb]Oryginalnie wysłał Stef:[/qb]
wiem że ten temat jest ciągle poruszany ale mam pytanko. gram na expekt tam przesyłam środki robiąc przelew z bph. czy ktos może mi powiedzieć jak mam zrobić przelew na b&w mam też konto na inteligo? z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość.

Bonus: Unibet
#65925 07/08/2004 04:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał [g]um[p]:
[qb]post przeniesiony

Quote
[qb]Oryginalnie wysłał Stef:[/qb]
wiem że ten temat jest ciągle poruszany ale mam pytanko. gram na expekt tam przesyłam środki robiąc przelew z bph. czy ktos może mi powiedzieć jak mam zrobić przelew na b&w mam też konto na inteligo? z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość.
[/qb]
wpłata kartą visa electron inteligo i po kłopocie

#65926 07/08/2004 14:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
nie mam za bardzo czasu czytac poprzednich postow,mam jedno pytanko mozna w koncu wplacic kaske do baw Ekartą ??? dzieki za szybka odp.

#65927 07/08/2004 15:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał edson:
[qb]nie mam za bardzo czasu czytac poprzednich postow,mam jedno pytanko mozna w koncu wplacic kaske do baw Ekartą ??? dzieki za szybka odp.[/qb]
jasne, ze mozna

#65928 07/08/2004 15:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921

#65929 07/08/2004 15:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
Quote
Oryginalnie wysłał edson:
[qb]LUNO priv[/qb]

#65930 07/08/2004 17:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
Witam, ile wynosi minimalna stawka na zaklad w PLN ?? thx z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65931 07/08/2004 19:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Witam.
Czy wy też macie problemy ze srtonką Betandwin?
Serwer mają przeciążony czy co?
Albo Runtime error albo wyskakuje:SORRY - due to connection problems, the requested page is currently not available.
Attention: If you tried to place a ******ease check your account to see whether your bet has been accepted before trying to place the bet again. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#65932 07/08/2004 19:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Nadal nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#65933 07/08/2004 19:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
u mnie smiga bez problemów...

#65934 07/08/2004 20:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
To juz nie wiem sam to chyba cos u mnie.Zalogowałem się ale na livie nie mogłem nic postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#65935 07/08/2004 21:47
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ponawiam pytanie - wypłacał ktoś ostatnio kasę na Vise z Inteligo ? Blokują dalej środki ???
>Ale czytałem że przy wypłacie na kartę Inteligo >blokuje na miesiąc środki - może ktoś >potwierdzić albo zaprzeczyć ???
>Pzdr. Kuba

#65936 08/08/2004 13:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
Mam pytanie.Czy do B&W moge przeslac 100zl np w Kredytbanku poprzez przelew bankowy???dzieki za odpowiedz

#65937 08/08/2004 17:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
B&W nie ma konta w polskim banku, dlatego jesli chcesz wysylac kase przelewem bankowym to musi to byc przelew zagraniczny a to juz troche kosztuje, a pozatym nie kazdy bank obsluguje przelew zagraniczny. Musisz sie dowiedziec czy Kredyt Bank obsluguje przelew zagraniczny i ile wynois prowizja.

#65938 09/08/2004 03:49
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
od keidy można grać w B&W w złotówkach ?? pIerwsze słyszę ja mam konto w euro. Zmieniło sie coś ??

#65939 09/08/2004 03:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]od keidy można grać w B&W w złotówkach ?? pIerwsze słyszę ja mam konto w euro. Zmieniło sie coś ??[/qb]
zgadza sie, od jakiegos czasu mozna zakladac konto w zlotowkach

#65940 09/08/2004 04:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał Farciarz:
[qb]Ponawiam pytanie - wypłacał ktoś ostatnio kasę na Vise z Inteligo ? Blokują dalej środki ???
>Ale czytałem że przy wypłacie na kartę Inteligo >blokuje na miesiąc środki - może ktoś >potwierdzić albo zaprzeczyć ???
>Pzdr. Kuba[/qb]
Z tego co mi wiadomo pieniądze są odrazu do dyspozycji przy wypłacie na konto bankowe Inteligo

Pozdrawiam

#65941 09/08/2004 04:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Farciarz:
[qb]Ponawiam pytanie - wypłacał ktoś ostatnio kasę na Vise z Inteligo ? Blokują dalej środki ???
>Ale czytałem że przy wypłacie na kartę Inteligo >blokuje na miesiąc środki - może ktoś >potwierdzić albo zaprzeczyć ???
>Pzdr. Kuba[/qb]
Z tego co mi wiadomo pieniądze są odrazu do dyspozycji przy wypłacie na konto bankowe Inteligo

Pozdrawiam[/qb]
mi tak samo obilo sie o uszy, ze inteligo juz nie blokuje srodkow na 30 dni, a sa one do dyspozicji natychmiast...ktos moze potwierdzic ?

#65942 09/08/2004 05:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 95
Pytanko: czy przy wplacie na B&W 15E za kazdym razem dostaje sie bonusa czy tylko to obowiazuje przy pierwszej wplacie a potem juz przepada mozliwosc dostania bonusa przy 2,3... wplacie ???

#65943 09/08/2004 05:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Arczi:
[qb]Pytanko: czy przy wplacie na B&W 15E za kazdym razem dostaje sie bonusa czy tylko to obowiazuje przy pierwszej wplacie a potem juz przepada mozliwosc dostania bonusa przy 2,3... wplacie ???[/qb]
no jak za kazdym razem ?
Chcesz zeby buk zbankrutowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ??

Tylko za pierwszym razem, bylo juz walkowane niejednokrotnie...aby sie zalapac na bonus musisz wplacic 70 PLN / 15 euro - wtedy masz 140 PLN / 30 Euro wiec 2 razy wiecej....
maksymalny bonus to 30 Euro / 140 PLN przy takiej samej wplacie..

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1