|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Dziś miałem dość skomplikowaną sytuację w sportingbecie- jednak support wykazał klasę i zachowal sie w pełni profesjonalnie. Wielkie podziękowania dla Pani Marty z supportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227 |
Duble , Treble o co chodzi w tych systemach i od jakiej stawki można stawiać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Duble , Treble o co chodzi w tych systemach i od jakiej stawki można stawiać ? dubel to zwykly zaklad zlozony z dwoch zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a trebel to zaklad zlozony z trzech zdarzen minimalna stawka w sb to (chyba) 2 zeta, ale pewny nie jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
Ile czasu ida pieniądze wypłacone na konto? Przeginają do jasnej cholery jak nie wiem co. Wypłatę zleciłem 10 dni temu i do tej pory zero kasy, support odpowiedział że przekazał sprawę do działu finansowego i sie odezwą ale oczywiście już cisza, a kasy kurde nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Niech szlag trafi taką firmę, kiedyś gdy tam grałem trwało to w miarę krótko a teraz to jakieś pieprzone nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Do 5 dni roboczych, mi przyszlo szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
wczoraj rano wplacilem kase no SB i dzisiaj juz mam ja na koncie ,ale o 30zl wiecej niz wplacalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, Czy maja jakas promocje dla nowych o ktorej nie wiem ?za co te 30zl gratis???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
przejrzałem kilka stron wstecz i nie znalałżem więc pytam...potrzebny skan dowodu przy wypłacie czy nie chca nic???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
nie jest potrzebny skan dowodu aby wypłacić
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
Na innym forum wycztałem że w SB można mieć drugie konto jeżeli nie używa się pierwszego czy to prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
FUCK!!!! czemu w SB nie mozna grac NFL w dublu czy Triply???? tylko SINGLE ? o ktorej godzinie daja opcje lacznia zdarzen?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Ile kosztuje wypłata kasy na konto bankowe (drugi raz w miesiącu)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Ile kosztuje wypłata kasy na konto bankowe (drugi raz w miesiącu)?  znalazłem coś takiego na ich stronie "Opłaty i koszty wypłaty Sportingbet nie pobiera żadnych prowizji przy zlecaniu wypłat przelewem." Nawet jak się wypłąca drugi raz w tym sammym miesiacu? Napewno nic nie pobierają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Nie grałem u nich z rok i chyba zamknęli mi konto. Co zrobić zakładać nowe czy próbować odzyskać stare?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Nie grałem u nich z rok i chyba zamknęli mi konto. Co zrobić zakładać nowe czy próbować odzyskać stare? Ja nie grałem ponad 2 lata i mi nie zmaknęli.  Więc napewno Tobie nie zamknęli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
Ile się czeka na wyplatę na moneybookers? Ja swoją zleciłem 3 dni temu i nawet kasa z konta jeszce nie zeszła, nie wspomnę że przelew na konto szedł od 23 listopada i wrocił 3 dni temu z powrotem do sportingbetu po kilku interwencjach. Ta firma zeszła na psy, kiedyś takich kłopotów nie miałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
firma schodzi na psy!! wczoraj wplacilem tam smieszna sume moneybookers 19zl. zagralem kupon - okazal sie wygrany (37 zl.) i co dalej mowie , zagram sobie w black jacka ugralem do 100 zł nastepnie przenioslem sie na ruletke i tampochulalem ze mam 100 $ czyli 288 zl. kazalem od razu zrobic wyplate i nic czekam juz strasznie dlugo boje sie zeby mi tego nie wstrzymali !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Ile się czeka na wyplatę na moneybookers? Ja swoją zleciłem 3 dni temu i nawet kasa z konta jeszce nie zeszła, nie wspomnę że przelew na konto szedł od 23 listopada i wrocił 3 dni temu z powrotem do sportingbetu po kilku interwencjach. Ta firma zeszła na psy, kiedyś takich kłopotów nie miałem  Sprobuj zlecic jeszcze raz na MB. Kiedys mialem to samo. Czekalem w niedziele na wyplate a okazalo sie ze zlecenie wyplaty jakos nie doszlo bo rozmawialem z Pania na chacie. Wykonalem je ponownie tym razem z IE i poprosilem o sprawdzenie. Po 1h kasa byla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Co do wyplaty na konto bankowe to zlecilem 20 grudnia o 9 rano i 22 grudnia o 13 kasa byla juz na koncie w mBanku (1500zl).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
czat dzisiaj nie działa, napisałem emaila zobaczymy co odpowiedzą, zraziłem sie do nich już wystarczająco
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|