Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#659463 28/11/2006 16:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Dziś miałem dość skomplikowaną sytuację w sportingbecie- jednak support wykazał klasę i zachowal sie w pełni profesjonalnie. Wielkie podziękowania dla Pani Marty z supportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#659464 01/12/2006 14:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
Duble , Treble o co chodzi w tych systemach i od jakiej stawki można stawiać ?

#659465 01/12/2006 18:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Duble , Treble o co chodzi w tych systemach i od jakiej stawki można stawiać ?

dubel to zwykly zaklad zlozony z dwoch zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a trebel to zaklad zlozony z trzech zdarzen

minimalna stawka w sb to (chyba) 2 zeta, ale pewny nie jestem

#659466 01/12/2006 23:17
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

#659467 02/12/2006 13:42
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Ile czasu ida pieniądze wypłacone na konto?
Przeginają do jasnej cholery jak nie wiem co. Wypłatę zleciłem 10 dni temu i do tej pory zero kasy, support odpowiedział że przekazał sprawę do działu finansowego i sie odezwą ale oczywiście już cisza, a kasy kurde nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
Niech szlag trafi taką firmę, kiedyś gdy tam grałem trwało to w miarę krótko a teraz to jakieś pieprzone nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#659468 02/12/2006 14:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Do 5 dni roboczych, mi przyszlo szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659469 05/12/2006 07:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
wczoraj rano wplacilem kase no SB i dzisiaj juz mam ja na koncie ,ale o 30zl wiecej niz wplacalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,
Czy maja jakas promocje dla nowych o ktorej nie wiem ?za co te 30zl gratis???

#659470 07/12/2006 08:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
przejrzałem kilka stron wstecz i nie znalałżem więc pytam...potrzebny skan dowodu przy wypłacie czy nie chca nic???

#659471 07/12/2006 08:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
nie jest potrzebny skan dowodu aby wypłacić

Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Na innym forum wycztałem że w SB można mieć drugie konto jeżeli nie używa się pierwszego czy to prawda?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
FUCK!!!! czemu w SB nie mozna grac NFL w dublu czy Triply???? tylko SINGLE ? o ktorej godzinie daja opcje lacznia zdarzen?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Ile kosztuje wypłata kasy na konto bankowe (drugi raz w miesiącu)?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by Twin Peaks
Ile kosztuje wypłata kasy na konto bankowe (drugi raz w miesiącu)?


smile znalazłem coś takiego na ich stronie
"Opłaty i koszty wypłaty
Sportingbet nie pobiera żadnych prowizji przy zlecaniu wypłat przelewem."

Nawet jak się wypłąca drugi raz w tym sammym miesiacu? Napewno nic nie pobierają?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Nie grałem u nich z rok i chyba zamknęli mi konto. Co zrobić zakładać nowe czy próbować odzyskać stare?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by robert423
Nie grałem u nich z rok i chyba zamknęli mi konto. Co zrobić zakładać nowe czy próbować odzyskać stare?


Ja nie grałem ponad 2 lata i mi nie zmaknęli. smile

Więc napewno Tobie nie zamknęli smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Ile się czeka na wyplatę na moneybookers?
Ja swoją zleciłem 3 dni temu i nawet kasa z konta jeszce nie zeszła, nie wspomnę że przelew na konto szedł od 23 listopada i wrocił 3 dni temu z powrotem do sportingbetu po kilku interwencjach.
Ta firma zeszła na psy, kiedyś takich kłopotów nie miałem frown

Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
firma schodzi na psy!! wczoraj wplacilem tam smieszna sume moneybookers 19zl. zagralem kupon - okazal sie wygrany (37 zl.) i co dalej mowie , zagram sobie w black jacka ugralem do 100 zł nastepnie przenioslem sie na ruletke i tampochulalem ze mam 100 $ czyli 288 zl. kazalem od razu zrobic wyplate i nic czekam juz strasznie dlugo boje sie zeby mi tego nie wstrzymali !!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Originally Posted by gregorovius
Ile się czeka na wyplatę na moneybookers?
Ja swoją zleciłem 3 dni temu i nawet kasa z konta jeszce nie zeszła, nie wspomnę że przelew na konto szedł od 23 listopada i wrocił 3 dni temu z powrotem do sportingbetu po kilku interwencjach.
Ta firma zeszła na psy, kiedyś takich kłopotów nie miałem frown
Sprobuj zlecic jeszcze raz na MB. Kiedys mialem to samo. Czekalem w niedziele na wyplate a okazalo sie ze zlecenie wyplaty jakos nie doszlo bo rozmawialem z Pania na chacie. Wykonalem je ponownie tym razem z IE i poprosilem o sprawdzenie. Po 1h kasa byla.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Co do wyplaty na konto bankowe to zlecilem 20 grudnia o 9 rano i 22 grudnia o 13 kasa byla juz na koncie w mBanku (1500zl).

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
czat dzisiaj nie działa, napisałem emaila zobaczymy co odpowiedzą,
zraziłem sie do nich już wystarczająco

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1