Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#659472 07/09/2006 19:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org]

Bonus: Unibet
#659473 07/09/2006 20:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Snoop Doggy Dog - Whats My

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bardzo fajny kawalek, dla tych ktorzy lubia oczywiscie czarne rytmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> naprawde wpada w ucho, da sie fajnie pobaunsowac przy nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659474 07/09/2006 21:02
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Kalwi & Remi - Imagination (DJ Theo Remix)
Matt Sanders & Ravers - Another chance
Spring Fever aka Mbrother - Give me more (DJ Manian vs. Tune Up! Remix)
Mallancia - Deep Tieep

#659475 07/09/2006 21:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 283

#659476 08/09/2006 14:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
http://video.google.pl/videoplay?docid=-1790204432730669613&q=sunrise+poland - jak sie nazywa tytul piosenki zaczynajacej sie w 2 min 35 sek

#659477 08/09/2006 14:24
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Quote
http://video.google.pl/videoplay?docid=-1790204432730669613&q=sunrise+poland - jak sie nazywa tytul piosenki zaczynajacej sie w 2 min 35 sek

2_Narcotic_Thrust_-_I_Like_It_(Radio_Edit)

#659478 09/09/2006 07:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
Bardzo prosze jak ktos ma oczywiscie o przeslanie piosenki "oczarowanie" Zbigniewa Wodeckiego. na p.pitak@pzuci.pl
Bede bardzo wdzieczny.

#659479 09/09/2006 12:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
http://video.google.pl/videoplay?docid=809236135811818943&q=boten+anna
polecam,hit wakacji w skandynawii....
szybko wpada w ucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659480 10/09/2006 08:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
1 z hitów lata w Hiszpanii:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> 02-julieta_venegas_-_me_voy.mp3

http://www.speedyshare.com/210536928.html

#659481 10/09/2006 11:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Ja polecam piękną dziewczyne z gorącego Meksyku:
Thalia - Mujer Latina [youtube.com] - polecam gorące rytmy wszystkim stęsknionym za wakacjami
Thalia - Alma sentenciada [youtube.com]
Thalia - Amor a la Mexicana [youtube.com] - jeśli nie widzieliście nigdy kobiety macho to na tym teledysku można ją zobaczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659482 10/09/2006 14:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
royce_da_59_feat_eminem-shes_the_one__serge_santiago_remix-bla.mp3

Zajebisty jak na moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659483 10/09/2006 16:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Nie wiem czy znacie tego pana? Jest największą gwiazdą muzyki w Molvanii - byłej republice radzieckiej, posiadającej broń jądrową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A to jego najwiekszy przebój z 2004 roku, którym miał podbić Eurowizje, ale niestety policja znalazła przy nim narkotyki na lotnisku w Stambule. A szkoda bo pewnie by wygrał na Eurowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zladko "Zlad" Vladcik - "Elektronik - Supersonik" [molvania.com.au]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#659484 11/09/2006 15:07
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Coś dla kogoś, kto lubi hiszpańskie klimaty... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> David Bisbal- Oye El Boom
http://www.4shared.com/file/2718691/fbeee884/david_bisbal_-_oye_...

Pozdrawiam.

#659485 11/09/2006 15:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Nie wiem czy znacie tego pana? Jest największą gwiazdą muzyki w Molvanii - byłej republice radzieckiej, posiadającej broń jądrową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A to jego najwiekszy przebój z 2004 roku, którym miał podbić Eurowizje, ale niestety policja znalazła przy nim narkotyki na lotnisku w Stambule. A szkoda bo pewnie by wygrał na Eurowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zladko "Zlad" Vladcik - "Elektronik - Supersonik" [molvania.com.au]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No slyszalem goscia, wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A ta scenografia, a niech mnie bardzooo kosmicznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Eurowizja 2004 dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#659486 11/09/2006 18:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,709
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,709
dodam i cos od siebie z racji takiej ze siedze troszke w muzyce HOUSE :-))

1. DR.KUCHO - Lies To Yourself
2. FREEMASONS feat. SIEDAH GARRET - rain down love
3. MILK & SUGAR - Has Your Man Got Soul ( Ian Car Rmx )
4. ROGER SANCHEZ - Lost ( EDDIE THONEICK remix )

i troszke komercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

5.SUPAFLY - Moving Too Fast ( NORTHWEST RMX )

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659487 11/09/2006 19:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Quote
Eurowizja 2004 dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tak jest napisane na stronie o Molvanii:
http://www.molvania.com.au/molvania/eurovision_2004.html
W ogóle Molvania to jest takie wymyślone państwo przez jakiegoś pisarza australijskiego. Kiedyś nawet kilka osób pomyliło Molvanie z Mołdawią i po przeczytaniu książki chcieli wybrać się w podróż do Mołdawii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ogólnie w Australii robią sobie jaja z zimnej wojny i byłych republik radzieckich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A to piosenka z Eurowizji 2005:
Zladko ("ZLAD!") Vladcik - "I am the Anti-pope" [molvania.com.au]

Niestety, ale w Kijowie uznali, że ta piosenka jest satanistyczna i znów zdyskwalifikowali Zladko:
http://www.molvania.com.au/molvania/eurovision.html

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#659488 11/09/2006 19:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
Potrzebny kawałek The Vinylistic- I remember you ?? Moze ktoś zapoda jakiegoś linka . Z góry dzięki

#659489 11/09/2006 23:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Wczoraj był 11 września. Wszystkie media zarzuciły już nas informacjami o tragedii z 2001 roku. Faszerują nas amerykańską kulturą i stylem życia.
Ja dla odmiany proponuję coś arabskiego. Coś nie tylko do posłuchania, ale też do pooglądania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pokażę Wam to co mi się najbardziej podoba w kulturze arabskiej:

Belly - styl libański [video.google.pl]
Tamra-henna - styl klasyka egipska [youtube.com]
Dina [youtube.com]
Rania - styl egipska perkusja [youtube.com]
Ansuya - styl klasyka egipska [youtube.com]
Ansuya - styl nowoczesny egipski [youtube.com]
Ansuya - styl egipska ballada [youtube.com]
Ansuya - styl egipski saidi [youtube.com]
Aziza - styl egipska klasyka [youtube.com]
Rania - styl egipska ballada [youtube.com]
Rania - styl egipska ballada [youtube.com]
Rania [youtube.com]
Rania - styl nowoczesny egipski [youtube.com]
Jillina - styl egipska klasyka [youtube.com]


I na koniec córka pewnego Libańczyka urodzona w Kolumbii. Jej imię - Shakira - znaczy po arabsku "Pełna wdzięku":
Shakira - "Ojos Asi" - wersja unplugged [youtube.com]
Shakira - "Ojos Asi" - normalna wersja (trochę ucięta końcówka) [youtube.com]

#659490 12/09/2006 13:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Potrzebny kawałek The Vinylistic- I remember you ?? Moze ktoś zapoda jakiegoś linka . Z góry dzięki

http://www.sendspace.com/file/oc1385 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S Igor ja myslalem, ze ta nuta jest 70-tych lat, a scenografia na poczatkujacym stadium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Co do tej drugiej nuty, to jest satanistyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659491 13/09/2006 17:18
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
Quote
Quote
Potrzebny kawałek The Vinylistic- I remember you ?? Moze ktoś zapoda jakiegoś linka . Z góry dzięki

http://www.sendspace.com/file/oc1385 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S Igor ja myslalem, ze ta nuta jest 70-tych lat, a scenografia na poczatkujacym stadium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Co do tej drugiej nuty, to jest satanistyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzięki Kylo za dobre chęci ale mi chodziło o jakas inna wersje . Słyszałem na imprezie niedawno i od tamtej pory jej poszukuje . Nie wiem już sam czy to jakiś remix czy co. Dj powiedział tylko The Vinylistic - I remember you . Pozdro

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1