|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Snoop Doggy Dog - Whats My
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bardzo fajny kawalek, dla tych ktorzy lubia oczywiscie czarne rytmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> naprawde wpada w ucho, da sie fajnie pobaunsowac przy nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Kalwi & Remi - Imagination (DJ Theo Remix) Matt Sanders & Ravers - Another chance Spring Fever aka Mbrother - Give me more (DJ Manian vs. Tune Up! Remix) Mallancia - Deep Tieep
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 283 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
2_Narcotic_Thrust_-_I_Like_It_(Radio_Edit)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
Bardzo prosze jak ktos ma oczywiscie o przeslanie piosenki "oczarowanie" Zbigniewa Wodeckiego. na p.pitak@pzuci.plBede bardzo wdzieczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996 |
1 z hitów lata w Hiszpanii: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> 02-julieta_venegas_-_me_voy.mp3 http://www.speedyshare.com/210536928.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
royce_da_59_feat_eminem-shes_the_one__serge_santiago_remix-bla.mp3
Zajebisty jak na moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Nie wiem czy znacie tego pana? Jest największą gwiazdą muzyki w Molvanii - byłej republice radzieckiej, posiadającej broń jądrową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A to jego najwiekszy przebój z 2004 roku, którym miał podbić Eurowizje, ale niestety policja znalazła przy nim narkotyki na lotnisku w Stambule. A szkoda bo pewnie by wygrał na Eurowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zladko "Zlad" Vladcik - "Elektronik - Supersonik" [ molvania.com.au] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996 |
Coś dla kogoś, kto lubi hiszpańskie klimaty... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> David Bisbal- Oye El Boom http://www.4shared.com/file/2718691/fbeee884/david_bisbal_-_oye_...Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Nie wiem czy znacie tego pana? Jest największą gwiazdą muzyki w Molvanii - byłej republice radzieckiej, posiadającej broń jądrową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A to jego najwiekszy przebój z 2004 roku, którym miał podbić Eurowizje, ale niestety policja znalazła przy nim narkotyki na lotnisku w Stambule. A szkoda bo pewnie by wygrał na Eurowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zladko "Zlad" Vladcik - "Elektronik - Supersonik" [ molvania.com.au] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No slyszalem goscia, wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A ta scenografia, a niech mnie bardzooo kosmicznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Eurowizja 2004 dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,709
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,709 |
dodam i cos od siebie z racji takiej ze siedze troszke w muzyce HOUSE :-))
1. DR.KUCHO - Lies To Yourself 2. FREEMASONS feat. SIEDAH GARRET - rain down love 3. MILK & SUGAR - Has Your Man Got Soul ( Ian Car Rmx ) 4. ROGER SANCHEZ - Lost ( EDDIE THONEICK remix )
i troszke komercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
5.SUPAFLY - Moving Too Fast ( NORTHWEST RMX )
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Eurowizja 2004 dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak jest napisane na stronie o Molvanii: http://www.molvania.com.au/molvania/eurovision_2004.htmlW ogóle Molvania to jest takie wymyślone państwo przez jakiegoś pisarza australijskiego. Kiedyś nawet kilka osób pomyliło Molvanie z Mołdawią i po przeczytaniu książki chcieli wybrać się w podróż do Mołdawii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ogólnie w Australii robią sobie jaja z zimnej wojny i byłych republik radzieckich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A to piosenka z Eurowizji 2005: Zladko ("ZLAD!") Vladcik - "I am the Anti-pope" [ molvania.com.au] Niestety, ale w Kijowie uznali, że ta piosenka jest satanistyczna i znów zdyskwalifikowali Zladko: http://www.molvania.com.au/molvania/eurovision.html <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
Potrzebny kawałek The Vinylistic- I remember you ?? Moze ktoś zapoda jakiegoś linka . Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Potrzebny kawałek The Vinylistic- I remember you ?? Moze ktoś zapoda jakiegoś linka . Z góry dzięki http://www.sendspace.com/file/oc1385 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S Igor ja myslalem, ze ta nuta jest 70-tych lat, a scenografia na poczatkujacym stadium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co do tej drugiej nuty, to jest satanistyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
Potrzebny kawałek The Vinylistic- I remember you ?? Moze ktoś zapoda jakiegoś linka . Z góry dzięki http://www.sendspace.com/file/oc1385 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S Igor ja myslalem, ze ta nuta jest 70-tych lat, a scenografia na poczatkujacym stadium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co do tej drugiej nuty, to jest satanistyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzięki Kylo za dobre chęci ale mi chodziło o jakas inna wersje . Słyszałem na imprezie niedawno i od tamtej pory jej poszukuje . Nie wiem już sam czy to jakiś remix czy co. Dj powiedział tylko The Vinylistic - I remember you . Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|