|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Wiem, że większość forumowiczów słucha innego typu muzyki ale jednak spróbuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kiedyś już zresztą o tej formacji pisałem. Toranja. Portugalski zespół. Utwory: Carta [ youtube.com] Laços [ youtube.com] Cenario [ youtube.com] Fogo e Noite [ youtube.com] Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
A dziś proponuję zespół śpiewający w tym samym języku ale tym razem pochodzący z Brazylii. To Os Tribalistas, których płytkę swego odnalazłem dopiero po długich poszukiwaniach, w paryskim FNACu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poniżej dwa największe przeboje Marisy, Carlinhosa i Arnaldo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Já sei namorar [ youtube.com] Velha infância [ youtube.com] Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Only2 Vs. Riba Pres. Newboy - Colours of Love
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
Lara fabian - i will love again
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli ktos ma vocal trance w dobym wydaniu niech podzieli sie swoim szczesciem z innymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Długo szukałem tytułu tej piosenki ale wkońcu znalazłem i się z Wami nim podzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
september - It doesn't matter
Kawałek idealny dla kogoś kto lubi klubowe kawałki, a także słuchać fajnej muzyki jadąc 140 samochodem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> To jest poprostu zajebiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
I jescze coś fajnego ale już mniej:
september - we can do it
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
Długo szukałem tytułu tej piosenki ale wkońcu znalazłem i się z Wami nim podzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
september - It doesn't matter
Kawałek idealny dla kogoś kto lubi klubowe kawałki, a także słuchać fajnej muzyki jadąc 140 samochodem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> To jest poprostu zajebiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
I jescze coś fajnego ale już mniej:
september - we can do it
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a moglbys gdzies udostepnic te kawalki jesli juz je masz? dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
oba kawałki są na bearshare...Mógłbym umieścić to na jakimś serwerze ale nie wiem jak to zrobić, bo ja w tych sparwach jestem zacofany z deka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
oba kawałki są na bearshare...Mógłbym umieścić to na jakimś serwerze ale nie wiem jak to zrobić, bo ja w tych sparwach jestem zacofany z deka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> sciągnelem z bearschera te piosnki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ale najbarziej mnie wkuu...wia ze jak jedna piosneka wyjdzie na "hita" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to juz walą na jedną nute i tylko slowami sie rożnią te piosnki kilkanascie wykonawcow tak zrobilo nawet nie chce mi sie wymienac bo nie ma sensu kazdy wie o co chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Panowie chce polecic kilka kawalkow Wam, ale gdzie mam je wrzucic na jakis serwer zebyscie sobie je elegancko sciagneli? Sorki za pytanie, ale jestem zielony w tych sprawach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Ta piosenka mi się najbardziej podoba spośród tych czterech. Jest najbardziej żywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja generalnie lubię muzyke pełną życia, najlepiej taką taneczną i najlepiej żeby była wykonywana przez jakąś ładną kobiete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Te brazylijskie kawałki bardziej mi się podobają od tych portugalskich chyba głównie dlatego że są bardziej pogodne i wprawiają mnie w lepszy nastrój. Ja proponuje pewną ładną panią, która może nie śpiewa tanecznej piosenki, ale też nie do końca melancholijnej: Thalia - No Me Ensenaste [ youtube.com] I na koniec urugwajska aktorka i piosenkarka znana w Polsce jako Zbuntowany Anioł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Natalia Oreiro - Rio de la plata [ youtube.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
E Type - Set the world on fire
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
To znowu Ja...i troszke transu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kyau vs Albert - "Kiksu" **** Relocate - "Rouge" ***** Above & Beyond - "Air for life" [Airwave remix] **** Joonas Hahmo - "The fusion" **** Nalin & Kane - "Open your eyes" (Markus Schulz & Elevation mix) **** Giuseppe Ottaviani - "Through your eyes" (Original mix) ***** Super8 & Dj Tab - "Helsinki scorchin" ***** Emjay - "Real high" ***** Mr Sam - "Lyteo" (Rank 1 Remix) ***** Andy Moore vs Orkidea - "YearZero" (Andy More first light mix *****
Kto gustuje w delikatnym transie niech ściąga bo warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ewentualnie jak ktoś będzie koniecznie coś chciał z powyższej listy to moge wrzucić na serwer.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
możesz to umieścić: Emjay - "Real high" ***** >????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Andy Moore vs Orkidea - "YearZero" (Andy More first light mix ***** Relocate - "Rouge" *****
Jakby mozna bylo prosic.
Serdeczne dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Andy Moore vs Orkidea - "YearZero" (Andy More first light mix ***** Relocate - "Rouge" *****
Jakby mozna bylo prosic.
Serdeczne dzieki To nie ten dzial, tu sie poleca nuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Andy Moore vs Orkidea - "YearZero" (Andy More first light mix ***** Relocate - "Rouge" *****
Jakby mozna bylo prosic.
Serdeczne dzieki Andy Moore vs Orkidea [ yousendit.com] ReLocate [ yousendit.com]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|