Kiedy..."> Kiedy...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
#659492 13/09/2006 18:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Wiem, że większość forumowiczów słucha innego typu muzyki ale jednak spróbuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kiedyś już zresztą o tej formacji pisałem. Toranja. Portugalski zespół.

Utwory:

Carta [youtube.com]
Laços [youtube.com]
Cenario [youtube.com]
Fogo e Noite [youtube.com]

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#659493 14/09/2006 16:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
A dziś proponuję zespół śpiewający w tym samym języku ale tym razem pochodzący z Brazylii. To Os Tribalistas, których płytkę swego odnalazłem dopiero po długich poszukiwaniach, w paryskim FNACu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Poniżej dwa największe przeboje Marisy, Carlinhosa i Arnaldo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Já sei namorar [youtube.com]
Velha infância [youtube.com]

Pozdrawiam!

#659494 15/09/2006 15:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Only2 Vs. Riba Pres. Newboy - Colours of Love

#659495 15/09/2006 17:27
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes

Lara fabian - i will love again

#659496 16/09/2006 06:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499

#659497 17/09/2006 20:03
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli ktos ma vocal trance w dobym wydaniu niech podzieli sie swoim szczesciem z innymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Pozdrawiam

#659498 18/09/2006 12:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Długo szukałem tytułu tej piosenki ale wkońcu znalazłem i się z Wami nim podzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

september - It doesn't matter

Kawałek idealny dla kogoś kto lubi klubowe kawałki, a także słuchać fajnej muzyki jadąc 140 samochodem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> To jest poprostu zajebiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

I jescze coś fajnego ale już mniej:

september - we can do it

pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#659499 18/09/2006 12:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Quote
Długo szukałem tytułu tej piosenki ale wkońcu znalazłem i się z Wami nim podzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

september - It doesn't matter

Kawałek idealny dla kogoś kto lubi klubowe kawałki, a także słuchać fajnej muzyki jadąc 140 samochodem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> To jest poprostu zajebiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

I jescze coś fajnego ale już mniej:

september - we can do it

pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
a moglbys gdzies udostepnic te kawalki jesli juz je masz? dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#659500 18/09/2006 12:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
oba kawałki są na bearshare...Mógłbym umieścić to na jakimś serwerze ale nie wiem jak to zrobić, bo ja w tych sparwach jestem zacofany z deka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#659501 18/09/2006 13:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
Quote
oba kawałki są na bearshare...Mógłbym umieścić to na jakimś serwerze ale nie wiem jak to zrobić, bo ja w tych sparwach jestem zacofany z deka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

sciągnelem z bearschera te piosnki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
ale najbarziej mnie wkuu...wia ze jak jedna piosneka wyjdzie na "hita" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to juz walą na jedną nute i tylko slowami sie rożnią te piosnki kilkanascie wykonawcow tak zrobilo nawet nie chce mi sie wymienac bo nie ma sensu kazdy wie o co chodzi

#659502 19/09/2006 08:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Panowie chce polecic kilka kawalkow Wam, ale gdzie mam je wrzucic na jakis serwer zebyscie sobie je elegancko sciagneli? Sorki za pytanie, ale jestem zielony w tych sprawach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#659503 19/09/2006 11:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Ta piosenka mi się najbardziej podoba spośród tych czterech. Jest najbardziej żywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja generalnie lubię muzyke pełną życia, najlepiej taką taneczną i najlepiej żeby była wykonywana przez jakąś ładną kobiete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Te brazylijskie kawałki bardziej mi się podobają od tych portugalskich chyba głównie dlatego że są bardziej pogodne i wprawiają mnie w lepszy nastrój.


Ja proponuje pewną ładną panią, która może nie śpiewa tanecznej piosenki, ale też nie do końca melancholijnej:
Thalia - No Me Ensenaste [youtube.com]

I na koniec urugwajska aktorka i piosenkarka znana w Polsce jako Zbuntowany Anioł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Natalia Oreiro - Rio de la plata [youtube.com]

#659504 19/09/2006 19:35
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
E Type - Set the world on fire

#659505 19/09/2006 21:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
To znowu Ja...i troszke transu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kyau vs Albert - "Kiksu" ****
Relocate - "Rouge" *****
Above & Beyond - "Air for life" [Airwave remix] ****
Joonas Hahmo - "The fusion" ****
Nalin & Kane - "Open your eyes" (Markus Schulz & Elevation mix) ****
Giuseppe Ottaviani - "Through your eyes" (Original mix) *****
Super8 & Dj Tab - "Helsinki scorchin" *****
Emjay - "Real high" *****
Mr Sam - "Lyteo" (Rank 1 Remix) *****
Andy Moore vs Orkidea - "YearZero" (Andy More first light mix *****

Kto gustuje w delikatnym transie niech ściąga bo warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ewentualnie jak ktoś będzie koniecznie coś chciał z powyższej listy to moge wrzucić na serwer.

#659506 20/09/2006 11:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
http://www.sendspace.com/file/i5ahko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#659507 21/09/2006 15:22
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
możesz to umieścić: Emjay - "Real high" ***** >????

#659508 21/09/2006 15:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
możesz to umieścić: Emjay - "Real high" ***** >????

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=0DDE688B6BB07E8D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659509 21/09/2006 17:01
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Andy Moore vs Orkidea - "YearZero" (Andy More first light mix *****
Relocate - "Rouge" *****

Jakby mozna bylo prosic.

Serdeczne dzieki

#659510 21/09/2006 17:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Andy Moore vs Orkidea - "YearZero" (Andy More first light mix *****
Relocate - "Rouge" *****

Jakby mozna bylo prosic.

Serdeczne dzieki

To nie ten dzial, tu sie poleca nuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659511 21/09/2006 19:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Andy Moore vs Orkidea - "YearZero" (Andy More first light mix *****
Relocate - "Rouge" *****

Jakby mozna bylo prosic.

Serdeczne dzieki

Andy Moore vs Orkidea [yousendit.com]

ReLocate [yousendit.com]

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08), 1,147 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1