Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 152 1 2 47 48 49 50 51 151 152
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
do Maxa już nie chodzicie co nie ? Ostatnio zahaczyłem tam jak przechodziłem to same studenciaki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
Originally Posted by BKS
Originally Posted by subintabulat
Originally Posted by BKS
no to w sosnowcu po gola @1,500

1260.00

BKS, odpuść jak nie idzie...radze ci jak przyjaciel przyjacielowi...

żona cie z torbami puści, jak sie dowie, że jeszcze 13 nie ma, a ty już 5 koła w plecy dzis jestes...
dzięki stary przyjacielu... możesz mi na prędce zliczyć 2015 rok... ? bo nie wiem czy in plus 20 czy 50 złotych ?


myslę, że jak odejmiesz od takiego plusa za 2015 5 koła z dzisiejszego poranka, to bedzie jednak minus

ja sie troszcze o ciebie...fechu tez burbonowi zalecal, odpuśc jak nie idzi chyba 2 dni temu...wiec jak tez ci radze..bo nie idzie...

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
oo Biczyk to się nazywa "zrobić z chuja wiatrak" laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by BKS
Originally Posted by subintabulat
Originally Posted by BKS
no to w sosnowcu po gola @1,500

1260.00

BKS, odpuść jak nie idzie...radze ci jak przyjaciel przyjacielowi...

żona cie z torbami puści, jak sie dowie, że jeszcze 13 nie ma, a ty już 5 koła w plecy dzis jestes...
dzięki stary przyjacielu... możesz mi na prędce zliczyć 2015 rok... ? bo nie wiem czy in plus 28 tysi czy 36 ?
laugh aplauz

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by subintabulat
nie wiem czy osuszt, ale ppo co mówi o swoich mega plusach, jak kazdy widzi ze jest 11 koła w plecy w piatek. odrobiłem kare kół na rumuńskiej i nagle sie zrobil duzy plus ? liczyłem na rózne sposoby, nie chce wyjsc wiecej niz 8 koła co przy straconych 11 znaczy ze jest minus. to po co gada pierdołyi robi z siebie hazardziste ze niby gra bez wiedzy żony zeby nie poznala jego prawdziwej tożsamosci... oszukuje nas wszystkich.

btw, i tak mnie zaraz zablokuje jakis przydupas, bo bks to jedyna osoba ktora przyciąga do tego umierającego forum... a ja smiem wytknąc mu ze nie jest rzetelny w swoich wyliczeniach... bo tak jest, jest duzy minus po piątku, wszystko obłiczyłem. wiec strzeżcie się

Nie sądze aby BKS był jedyną osobą która przyciąga ludzi do tego umierającego twoim zdaniem forum. Jest tu wielu dobrych typerów żeby wspomnieć Biszopa, Rafała, Fecha, Akhu a jest jeszcze Akagi, Rivaldinho czy wielu innych. Ale nie o to chodzi. Wiesz czemu wielu dobrych typerów stąd odeszło? Min. przez takich jak ty. Pijawki żyjące z typów innych, same nic nie polecające, a wylewające frustracje jak jeden czy drugi typ podany nie wejdzie. Dlatego min odszedł Włodar, który o męskim tenisie w przedziale 100-1000 m-sca ATP miał największą wiedzę w Polsce. Dlatego odeszli kapitalni kolesie od siatkówki jak Korver czy Misiek. Dlatego też wielu tu zagląda, ale nie piszę udzielając się tylko w konkursach np. Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie. Pokaż ile jesteś wart, a potem zacznij rozliczać innych.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by chudy
do Maxa już nie chodzicie co nie ? Ostatnio zahaczyłem tam jak przechodziłem to same studenciaki.
stare czasy .. modny był jak graliśmy na T29

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w Lillestrom po gola @1,57 do ht

980.00

o1,5 @2.100

760.00

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w strommen po o1,5 do ht @3,25
500.00

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by subintabulat
nie wiem czy osuszt, ale ppo co mówi o swoich mega plusach, jak kazdy widzi ze jest 11 koła w plecy w piatek. odrobiłem kare kół na rumuńskiej i nagle sie zrobil duzy plus ? liczyłem na rózne sposoby, nie chce wyjsc wiecej niz 8 koła co przy straconych 11 znaczy ze jest minus. to po co gada pierdołyi robi z siebie hazardziste ze niby gra bez wiedzy żony zeby nie poznala jego prawdziwej tożsamosci... oszukuje nas wszystkich.

btw, i tak mnie zaraz zablokuje jakis przydupas, bo bks to jedyna osoba ktora przyciąga do tego umierającego forum... a ja smiem wytknąc mu ze nie jest rzetelny w swoich wyliczeniach... bo tak jest, jest duzy minus po piątku, wszystko obłiczyłem. wiec strzeżcie się

Nie sądze aby BKS był jedyną osobą która przyciąga ludzi do tego umierającego twoim zdaniem forum. Jest tu wielu dobrych typerów żeby wspomnieć Biszopa, Rafała, Fecha, Akhu a jest jeszcze Akagi, Rivaldinho czy wielu innych. Ale nie o to chodzi. Wiesz czemu wielu dobrych typerów stąd odeszło? Min. przez takich jak ty. Pijawki żyjące z typów innych, same nic nie polecające, a wylewające frustracje jak jeden czy drugi typ podany nie wejdzie. Dlatego min odszedł Włodar, który o męskim tenisie w przedziale 100-1000 m-sca ATP miał największą wiedzę w Polsce. Dlatego odeszli kapitalni kolesie od siatkówki jak Korver czy Misiek. Dlatego też wielu tu zagląda, ale nie piszę udzielając się tylko w konkursach np. Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie. Pokaż ile jesteś wart, a potem zacznij rozliczać innych.
Pieknie to ujałes Bullet piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Sunderland XI: Mannone, Yedlin, O’Shea, Kone, van Aanholt, Kirchhoff, Cattermole, M’Vila, Khazri, N’Doye, Defoe.

Man United XI: De Gea, Darmian, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson, Schneiderlin, Carrick, Lingard, Mata, Martial, Rooney.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w strommen po o1,5 do ht @3,25
500.00
ktoś źle życzy laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
w strommen po o1,5 do ht @3,25
500.00
ktoś źle życzy laugh

i do tego jeszcze minus liczy

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w bardejowie do ht @2.300
500.00

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Inter Baku @ 3,50 boks

over 0.5 FT @ 2,20 boks

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
@CFab, coś nie za dobrze Lillestrom wygląda, może jakaś konterka hmm

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by BKS
w bardejowie do ht @2.300
500.00
aplauz

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
w strommen po o1,5 do ht @3,25
500.00
ktoś źle życzy laugh

i do tego jeszcze minus liczy
laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w bardejowie do ht @2.300
500.00
laugh aplauz

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Chrobry zamiast grać coraz lepiej im bliżej startu I ligi to u nich forma się cofa, przegrywają z rezerwami Zagłębia Lubin 0:3 frown

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Arka I połowa: Jałocha - Stolc, Sobieraj, Fialho, Wojowski - Yussuff, Nalepa, Sambea, Bożok - Szwoch - Nagórski

Dobry skład. Over 1.5 w pierwszej połowie jak nic wink

Strona 49 z 152 1 2 47 48 49 50 51 151 152

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, aker, forty), 729 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1