|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
do Maxa już nie chodzicie co nie ? Ostatnio zahaczyłem tam jak przechodziłem to same studenciaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51 |
no to w sosnowcu po gola @1,500
1260.00 BKS, odpuść jak nie idzie...radze ci jak przyjaciel przyjacielowi... żona cie z torbami puści, jak sie dowie, że jeszcze 13 nie ma, a ty już 5 koła w plecy dzis jestes... dzięki stary przyjacielu... możesz mi na prędce zliczyć 2015 rok... ? bo nie wiem czy in plus 20 czy 50 złotych ? myslę, że jak odejmiesz od takiego plusa za 2015 5 koła z dzisiejszego poranka, to bedzie jednak minus ja sie troszcze o ciebie...fechu tez burbonowi zalecal, odpuśc jak nie idzi chyba 2 dni temu...wiec jak tez ci radze..bo nie idzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
oo Biczyk to się nazywa "zrobić z chuja wiatrak" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
no to w sosnowcu po gola @1,500
1260.00 BKS, odpuść jak nie idzie...radze ci jak przyjaciel przyjacielowi... żona cie z torbami puści, jak sie dowie, że jeszcze 13 nie ma, a ty już 5 koła w plecy dzis jestes... dzięki stary przyjacielu... możesz mi na prędce zliczyć 2015 rok... ? bo nie wiem czy in plus 28 tysi czy 36 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
nie wiem czy osuszt, ale ppo co mówi o swoich mega plusach, jak kazdy widzi ze jest 11 koła w plecy w piatek. odrobiłem kare kół na rumuńskiej i nagle sie zrobil duzy plus ? liczyłem na rózne sposoby, nie chce wyjsc wiecej niz 8 koła co przy straconych 11 znaczy ze jest minus. to po co gada pierdołyi robi z siebie hazardziste ze niby gra bez wiedzy żony zeby nie poznala jego prawdziwej tożsamosci... oszukuje nas wszystkich.
btw, i tak mnie zaraz zablokuje jakis przydupas, bo bks to jedyna osoba ktora przyciąga do tego umierającego forum... a ja smiem wytknąc mu ze nie jest rzetelny w swoich wyliczeniach... bo tak jest, jest duzy minus po piątku, wszystko obłiczyłem. wiec strzeżcie się Nie sądze aby BKS był jedyną osobą która przyciąga ludzi do tego umierającego twoim zdaniem forum. Jest tu wielu dobrych typerów żeby wspomnieć Biszopa, Rafała, Fecha, Akhu a jest jeszcze Akagi, Rivaldinho czy wielu innych. Ale nie o to chodzi. Wiesz czemu wielu dobrych typerów stąd odeszło? Min. przez takich jak ty. Pijawki żyjące z typów innych, same nic nie polecające, a wylewające frustracje jak jeden czy drugi typ podany nie wejdzie. Dlatego min odszedł Włodar, który o męskim tenisie w przedziale 100-1000 m-sca ATP miał największą wiedzę w Polsce. Dlatego odeszli kapitalni kolesie od siatkówki jak Korver czy Misiek. Dlatego też wielu tu zagląda, ale nie piszę udzielając się tylko w konkursach np. Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie. Pokaż ile jesteś wart, a potem zacznij rozliczać innych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
do Maxa już nie chodzicie co nie ? Ostatnio zahaczyłem tam jak przechodziłem to same studenciaki. stare czasy .. modny był jak graliśmy na T29
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w Lillestrom po gola @1,57 do ht
980.00 o1,5 @2.100 760.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w strommen po o1,5 do ht @3,25 500.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
nie wiem czy osuszt, ale ppo co mówi o swoich mega plusach, jak kazdy widzi ze jest 11 koła w plecy w piatek. odrobiłem kare kół na rumuńskiej i nagle sie zrobil duzy plus ? liczyłem na rózne sposoby, nie chce wyjsc wiecej niz 8 koła co przy straconych 11 znaczy ze jest minus. to po co gada pierdołyi robi z siebie hazardziste ze niby gra bez wiedzy żony zeby nie poznala jego prawdziwej tożsamosci... oszukuje nas wszystkich.
btw, i tak mnie zaraz zablokuje jakis przydupas, bo bks to jedyna osoba ktora przyciąga do tego umierającego forum... a ja smiem wytknąc mu ze nie jest rzetelny w swoich wyliczeniach... bo tak jest, jest duzy minus po piątku, wszystko obłiczyłem. wiec strzeżcie się Nie sądze aby BKS był jedyną osobą która przyciąga ludzi do tego umierającego twoim zdaniem forum. Jest tu wielu dobrych typerów żeby wspomnieć Biszopa, Rafała, Fecha, Akhu a jest jeszcze Akagi, Rivaldinho czy wielu innych. Ale nie o to chodzi. Wiesz czemu wielu dobrych typerów stąd odeszło? Min. przez takich jak ty. Pijawki żyjące z typów innych, same nic nie polecające, a wylewające frustracje jak jeden czy drugi typ podany nie wejdzie. Dlatego min odszedł Włodar, który o męskim tenisie w przedziale 100-1000 m-sca ATP miał największą wiedzę w Polsce. Dlatego odeszli kapitalni kolesie od siatkówki jak Korver czy Misiek. Dlatego też wielu tu zagląda, ale nie piszę udzielając się tylko w konkursach np. Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie. Pokaż ile jesteś wart, a potem zacznij rozliczać innych. Pieknie to ujałes Bullet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sunderland XI: Mannone, Yedlin, O’Shea, Kone, van Aanholt, Kirchhoff, Cattermole, M’Vila, Khazri, N’Doye, Defoe.
Man United XI: De Gea, Darmian, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson, Schneiderlin, Carrick, Lingard, Mata, Martial, Rooney.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w strommen po o1,5 do ht @3,25 500.00 ktoś źle życzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
w strommen po o1,5 do ht @3,25 500.00 ktoś źle życzy  i do tego jeszcze minus liczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w bardejowie do ht @2.300 500.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Inter Baku @ 3,50  over 0.5 FT @ 2,20 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@CFab, coś nie za dobrze Lillestrom wygląda, może jakaś konterka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
w bardejowie do ht @2.300 500.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w strommen po o1,5 do ht @3,25 500.00 ktoś źle życzy  i do tego jeszcze minus liczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w bardejowie do ht @2.300 500.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Chrobry zamiast grać coraz lepiej im bliżej startu I ligi to u nich forma się cofa, przegrywają z rezerwami Zagłębia Lubin 0:3 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Arka I połowa: Jałocha - Stolc, Sobieraj, Fialho, Wojowski - Yussuff, Nalepa, Sambea, Bożok - Szwoch - Nagórski Dobry skład. Over 1.5 w pierwszej połowie jak nic 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|