|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?[/qb] Po raz trzeci widzę te pytanie, po raz trzeci zadane przez tę samą osobę i za każdym razem co najmniej trzy wyjaśniające odpowiedzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />  [ Linked Image][/qb] faktycznie LUNO na *** tam grasz jak nie wiesz jakie są zasady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja po dzisiejszym dniu mam 37,88.Zbliżam się do wypłacania.Ktoś już wypłacił z tamtąd kasę.Są jakieś problemy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?[/qb] W tym "buku" zawarcie zakładu po danym kursie, nie oznacza, że właśnie po tym kursie bedzie rozliczony zakład. To jest jak totolotek - trafiasz 4 w dużego i do końca nie wiesz ile dostaniesz, bo to zależy ile kasy jest do podziału. Tak samo tu - wszystkie kursy, to szacunkowe wyliczenia, a wygrana wyliczają dopiero po zakonczeniu obstawiania - na zasadzie że kasa postawiona na przegrana opcję idzie do podziału dla tych którzy postawili prawidłowo jakiś mecz.[/qb] thx za info dobra pytanie z innej beczki..mam tam uzbierane te 60 funtow...przy wyplacie sa nastepujace pola: Account holder*: Account number*: Bank Name*: Bank Code*: Address: Comment: Numer konta, nazwa banku i bank kode (swift), adres banku - OK, ale co w account holder ? Czy jest to numer rozliczeniowy banku...vide Inteligo i 10205558 ? W Bank name nie mozna wpisac calego numeru konta w standardzie iban (26 cyfr).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
[qb] dobra pytanie z innej beczki..mam tam uzbierane te 60 funtow...przy wyplacie sa nastepujace pola:
Account holder*: Account number*: Bank Name*: Bank Code*: Address: Comment:
Numer konta, nazwa banku i bank kode (swift), adres banku - OK, ale co w account holder ? Czy jest to numer rozliczeniowy banku...vide Inteligo i 10205558 ?
W Bank name nie mozna wpisac calego numeru konta w standardzie iban (26 cyfr).[/qb] Hmm... W account holder wpisujesz swoje personalia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W bank name wpisujesz nazwe banku a nie numer konta. Numer konta wpisujesz w account number... Sam nie wiem co to jest ten bank code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał synazteka: [qb] [qb] dobra pytanie z innej beczki..mam tam uzbierane te 60 funtow...przy wyplacie sa nastepujace pola:
Account holder*: Account number*: Bank Name*: Bank Code*: Address: Comment:
Numer konta, nazwa banku i bank kode (swift), adres banku - OK, ale co w account holder ? Czy jest to numer rozliczeniowy banku...vide Inteligo i 10205558 ?
W Bank name nie mozna wpisac calego numeru konta w standardzie iban (26 cyfr).[/qb] Hmm... W account holder wpisujesz swoje personalia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W bank name wpisujesz nazwe banku a nie numer konta. Numer konta wpisujesz w account number... Sam nie wiem co to jest ten bank code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] chodzilo mi naturalnie o account number, tam nie mozna wpisac 26 cyfr...ktos wie co jest grane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
hmmm wydaje mi sie, ze z the pool jedyna forma wyplaty to czek, a jak wiadomo z nim sa problemy ..a raczej jego zrealizowaniu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
Luno jak bedziesz wiedział cos wiecej to pisz!!! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]hmmm wydaje mi sie, ze z the pool jedyna forma wyplaty to czek, a jak wiadomo z nim sa problemy ..a raczej jego zrealizowaniu..[/qb] Hmm... a skad takie wnioski ??? Pisales do nich maila czy jak ??? Ja jutro wyjezdzam wiec dopiero za tydzien posle im maila... Mam nadzieje ze wyplacimy je prosciec (czyt. przelewem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
Oryginalnie wysłał synazteka: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]hmmm wydaje mi sie, ze z the pool jedyna forma wyplaty to czek, a jak wiadomo z nim sa problemy ..a raczej jego zrealizowaniu..[/qb] Hmm... a skad takie wnioski ??? Pisales do nich maila czy jak ??? Ja jutro wyjezdzam wiec dopiero za tydzien posle im maila... Mam nadzieje ze wyplacimy je prosciec (czyt. przelewem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] obyś miał racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał synazteka: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]hmmm wydaje mi sie, ze z the pool jedyna forma wyplaty to czek, a jak wiadomo z nim sa problemy ..a raczej jego zrealizowaniu..[/qb] Hmm... a skad takie wnioski ??? Pisales do nich maila czy jak ??? Ja jutro wyjezdzam wiec dopiero za tydzien posle im maila... Mam nadzieje ze wyplacimy je prosciec (czyt. przelewem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] to wynika z formularza wyplaty - masz tam miejsce na mniej liczb niz obowiazuja na naszych kontach, stad pewnie tylko dla UK jest ten formularz, ale moze sie myle...poslalem maila i czekam na info...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246 |
Właśnie dzisiaj na LM udało mi się uzbierać wymagany limit 75.81 EUR czyli ponad 50 GBP. Teraz przydałoby się wypłacic tą kaskę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ciekawe czy wypłacają do moneybokers bo zabawy w czeki są niezbyt ciekawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
Oryginalnie wysłał lorder: [qb]Właśnie dzisiaj na LM udało mi się uzbierać wymagany limit 75.81 EUR czyli ponad 50 GBP. Teraz przydałoby się wypłacic tą kaskę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ciekawe czy wypłacają do moneybokers bo zabawy w czeki są niezbyt ciekawe.[/qb] przeicez wystarczy 50 e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
[qb] Oryginalnie wysłał LuNo: to wynika z formularza wyplaty - masz tam miejsce na mniej liczb niz obowiazuja na naszych kontach, stad pewnie tylko dla UK jest ten formularz, ale moze sie myle...poslalem maila i czekam na info...[/qb] Mam nadzieje, ze sie mylisz bo jak ostatnio robili szum o wymianie numerów kont bankowych, to piali na lewo i prawo ze to dostosowanie do UE... Oby tak bylo bo zgromadzilem ile chcialem i uciekam gdzies gdzie maja lepsza oferte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S. Ile moga wynosic koszty przelewu ??? 5/10 % ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Stan mojego konta na dzień dzisiejszy to 43EURO.Jutro myślę, że będzie już te 50E.Teraz będzie trzeba trochę się pomęczyć z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam! Macie jakiś meczyk na dziś?Bo z ich skrooomnej oferty nie mogę nic wybraćJeden mecz.Kurs ok.1,5 i spadam z tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]Witam! Macie jakiś meczyk na dziś?Bo z ich skrooomnej oferty nie mogę nic wybraćJeden mecz.Kurs ok.1,5 i spadam z tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Dzisiaj Portugalia z Iranem.. hm niby pewniak.. ale warto zagrać w sobote na FC bayern, kibicuje tenj druzynie. nie ze pewniak bo pewniaków nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale jest faworytem.. sa na fali.. kurs nie najlepszy ale jak chcesz dociągnac pare euro to warto zaryzykowac.. zresza FCB nie przegrał od prawie 30 lat u siebie z Hertha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rób co cchesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja sięskusze na FCB :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
P.S. Ile moga wynosic koszty przelewu ??? 5/10 % ???[/QB][/QUOTE]
Withdrawal options: Bank wire Transfer fees, withdrawals: Bank wire: No fees czyli 0%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Oryginalnie wysłał Mr joke: [qb]P.S. Ile moga wynosic koszty przelewu ??? 5/10 % ???[/qb] Jedna wypłata w miesiącu jest darmowa...reszta płatna. Niestety nie wiem ile. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
No to git ze bez oplat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko co z tym przelewem teraz... czemu 20 miejsc hmm ??? Wyjzedzam dzis za godzin kilka, mam nadzieje ze Luno odpisza Ci do tego czasu :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
wiecie cos wiecej? odpisali na maila? jak to bedzie z tym bukiem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|