Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#66270 11/08/2004 03:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?[/qb]
Po raz trzeci widzę te pytanie, po raz trzeci zadane przez tę samą osobę i za każdym razem co najmniej trzy wyjaśniające odpowiedzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> stop [Linked Image][/qb]
faktycznie LUNO na *** tam grasz jak nie wiesz jakie są zasady?

Bonus: Unibet
#66271 11/08/2004 03:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja po dzisiejszym dniu mam 37,88.Zbliżam się do wypłacania.Ktoś już wypłacił z tamtąd kasę.Są jakieś problemy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#66272 11/08/2004 04:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?[/qb]
W tym "buku" zawarcie zakładu po danym kursie, nie oznacza, że właśnie po tym kursie bedzie rozliczony zakład. To jest jak totolotek - trafiasz 4 w dużego i do końca nie wiesz ile dostaniesz, bo to zależy ile kasy jest do podziału.
Tak samo tu - wszystkie kursy, to szacunkowe wyliczenia, a wygrana wyliczają dopiero po zakonczeniu obstawiania - na zasadzie że kasa postawiona na przegrana opcję idzie do podziału dla tych którzy postawili prawidłowo jakiś mecz.[/qb]
thx za info

dobra pytanie z innej beczki..mam tam uzbierane te 60 funtow...przy wyplacie sa nastepujace pola:

Account holder*:
Account number*:
Bank Name*:
Bank Code*:
Address:
Comment:

Numer konta, nazwa banku i bank kode (swift), adres banku - OK, ale co w account holder ? Czy jest to numer rozliczeniowy banku...vide Inteligo i 10205558 ?

W Bank name nie mozna wpisac calego numeru konta w standardzie iban (26 cyfr).

#66273 11/08/2004 05:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
Quote
[qb]
dobra pytanie z innej beczki..mam tam uzbierane te 60 funtow...przy wyplacie sa nastepujace pola:

Account holder*:
Account number*:
Bank Name*:
Bank Code*:
Address:
Comment:

Numer konta, nazwa banku i bank kode (swift), adres banku - OK, ale co w account holder ? Czy jest to numer rozliczeniowy banku...vide Inteligo i 10205558 ?

W Bank name nie mozna wpisac calego numeru konta w standardzie iban (26 cyfr).[/qb]
Hmm... W account holder wpisujesz swoje personalia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W bank name wpisujesz nazwe banku a nie numer konta. Numer konta wpisujesz w account number...

Sam nie wiem co to jest ten bank code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66274 11/08/2004 05:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał synazteka:
[qb]
Quote
[qb]
dobra pytanie z innej beczki..mam tam uzbierane te 60 funtow...przy wyplacie sa nastepujace pola:

Account holder*:
Account number*:
Bank Name*:
Bank Code*:
Address:
Comment:

Numer konta, nazwa banku i bank kode (swift), adres banku - OK, ale co w account holder ? Czy jest to numer rozliczeniowy banku...vide Inteligo i 10205558 ?

W Bank name nie mozna wpisac calego numeru konta w standardzie iban (26 cyfr).[/qb]
Hmm... W account holder wpisujesz swoje personalia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W bank name wpisujesz nazwe banku a nie numer konta. Numer konta wpisujesz w account number...

Sam nie wiem co to jest ten bank code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
chodzilo mi naturalnie o account number, tam nie mozna wpisac 26 cyfr...ktos wie co jest grane ?

#66275 11/08/2004 18:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hmmm wydaje mi sie, ze z the pool jedyna forma wyplaty to czek, a jak wiadomo z nim sa problemy ..a raczej jego zrealizowaniu..

#66276 12/08/2004 02:41
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
Luno jak bedziesz wiedział cos wiecej to pisz!!!
Pozdro

#66277 12/08/2004 03:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]hmmm wydaje mi sie, ze z the pool jedyna forma wyplaty to czek, a jak wiadomo z nim sa problemy ..a raczej jego zrealizowaniu..[/qb]
Hmm... a skad takie wnioski ??? Pisales do nich maila czy jak ??? Ja jutro wyjezdzam wiec dopiero za tydzien posle im maila...

Mam nadzieje ze wyplacimy je prosciec (czyt. przelewem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66278 12/08/2004 03:13
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
Quote
Oryginalnie wysłał synazteka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]hmmm wydaje mi sie, ze z the pool jedyna forma wyplaty to czek, a jak wiadomo z nim sa problemy ..a raczej jego zrealizowaniu..[/qb]
Hmm... a skad takie wnioski ??? Pisales do nich maila czy jak ??? Ja jutro wyjezdzam wiec dopiero za tydzien posle im maila...

Mam nadzieje ze wyplacimy je prosciec (czyt. przelewem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
obyś miał racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66279 12/08/2004 03:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał synazteka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]hmmm wydaje mi sie, ze z the pool jedyna forma wyplaty to czek, a jak wiadomo z nim sa problemy ..a raczej jego zrealizowaniu..[/qb]
Hmm... a skad takie wnioski ??? Pisales do nich maila czy jak ??? Ja jutro wyjezdzam wiec dopiero za tydzien posle im maila...

Mam nadzieje ze wyplacimy je prosciec (czyt. przelewem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
to wynika z formularza wyplaty - masz tam miejsce na mniej liczb niz obowiazuja na naszych kontach, stad pewnie tylko dla UK jest ten formularz, ale moze sie myle...poslalem maila i czekam na info...

#66280 12/08/2004 03:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Właśnie dzisiaj na LM udało mi się uzbierać wymagany limit 75.81 EUR czyli ponad 50 GBP.
Teraz przydałoby się wypłacic tą kaskę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ciekawe czy wypłacają do moneybokers bo zabawy w czeki są niezbyt ciekawe.

#66281 12/08/2004 03:41
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
Quote
Oryginalnie wysłał lorder:
[qb]Właśnie dzisiaj na LM udało mi się uzbierać wymagany limit 75.81 EUR czyli ponad 50 GBP.
Teraz przydałoby się wypłacic tą kaskę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ciekawe czy wypłacają do moneybokers bo zabawy w czeki są niezbyt ciekawe.[/qb]
przeicez wystarczy 50 e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66282 12/08/2004 03:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
Quote
[qb] Oryginalnie wysłał LuNo:
to wynika z formularza wyplaty - masz tam miejsce na mniej liczb niz obowiazuja na naszych kontach, stad pewnie tylko dla UK jest ten formularz, ale moze sie myle...poslalem maila i czekam na info...[/qb]
Mam nadzieje, ze sie mylisz bo jak ostatnio robili szum o wymianie numerów kont bankowych, to piali na lewo i prawo ze to dostosowanie do UE... Oby tak bylo bo zgromadzilem ile chcialem i uciekam gdzies gdzie maja lepsza oferte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Ile moga wynosic koszty przelewu ??? 5/10 % ???

#66283 12/08/2004 03:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Stan mojego konta na dzień dzisiejszy to 43EURO.Jutro myślę, że będzie już te 50E.Teraz będzie trzeba trochę się pomęczyć z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ...

#66284 12/08/2004 15:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Witam!
Macie jakiś meczyk na dziś?Bo z ich skrooomnej oferty nie mogę nic wybraćJeden mecz.Kurs ok.1,5 i spadam z tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66285 12/08/2004 16:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Witam!
Macie jakiś meczyk na dziś?Bo z ich skrooomnej oferty nie mogę nic wybraćJeden mecz.Kurs ok.1,5 i spadam z tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Dzisiaj Portugalia z Iranem.. hm niby pewniak.. ale warto zagrać w sobote na FC bayern, kibicuje tenj druzynie. nie ze pewniak bo pewniaków nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale jest faworytem.. sa na fali.. kurs nie najlepszy ale jak chcesz dociągnac pare euro to warto zaryzykowac.. zresza FCB nie przegrał od prawie 30 lat u siebie z Hertha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rób co cchesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja sięskusze na FCB :]

#66286 12/08/2004 16:05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
P.S. Ile moga wynosic koszty przelewu ??? 5/10 % ???[/QB][/QUOTE]

Withdrawal options: Bank wire
Transfer fees, withdrawals: Bank wire: No fees

czyli 0%

#66287 12/08/2004 16:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
Oryginalnie wysłał Mr joke:
[qb]P.S. Ile moga wynosic koszty przelewu ??? 5/10 % ???[/qb]
Jedna wypłata w miesiącu jest darmowa...reszta płatna. Niestety nie wiem ile.

Pozdrawiam.

#66288 12/08/2004 17:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
No to git ze bez oplat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tylko co z tym przelewem teraz... czemu 20 miejsc hmm ??? Wyjzedzam dzis za godzin kilka, mam nadzieje ze Luno odpisza Ci do tego czasu :]

#66289 13/08/2004 18:58
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
wiecie cos wiecej? odpisali na maila? jak to bedzie z tym bukiem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, betowiec, alfa, Lukasz111, bukma, rymoholik, $-man), 3,303 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1