|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
jest jeszcze ta promocja powie ktos?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]jest jeszcze ta promocja powie ktos?[/qb] Dołańczam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez: [qb]jakby ktos mógł napisać jak z tego dziadostwa wypłacić kaskę na moneybookers byłbym bardzo wdzięczny. Ja niestety po ponad godzinie ślęczenia przed kompem nie doszedłem do tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jutro rano będziem próbować dalej - nie popuszczę gnojom - będzie trzeba to gołębiem pocztowym wyslą, ale kasę wyszarpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (gorzej jak gołąb trafi na czołowe z airbusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] hmm komus wyzej wyplacili, wiec jak cos beda krecic napisze sie do sportsbook i opisze cala sytuacje..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
Hmm napisałem wczoraj wieczorem maila do thepool z pytaniem jak dokonać stamtąd wypłaty. Odpisali że mam im przesłać dane konta na które mają wypłacić.
Jeśli chcę wypłacić na moneybookers - to co mam podać? Bo jeszcze nigdy nie robiłem takiej wypłaty i nie jestem pewien...Czy podać to:
Account holder: Moneybookers Ltd. Bank: BRE Bank SA Account number: 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001 Sort / Bank Code: 11401010
Czy cos jeszcze? mój login z MB?, nr referencyjny z MB? czy cokolwiek innego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez: [qb]Hmm napisałem wczoraj wieczorem maila do thepool z pytaniem jak dokonać stamtąd wypłaty. Odpisali że mam im przesłać dane konta na które mają wypłacić.
Jeśli chcę wypłacić na moneybookers - to co mam podać? Bo jeszcze nigdy nie robiłem takiej wypłaty i nie jestem pewien...Czy podać to:
Account holder: Moneybookers Ltd. Bank: BRE Bank SA Account number: 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001 Sort / Bank Code: 11401010
Czy cos jeszcze? mój login z MB?, nr referencyjny z MB? czy cokolwiek innego?[/qb] podajesz tylko adres email jaki masz na moneybookers!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
tylko tyle? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: już do nich pisze - tylko słownik znajdę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Napisałem - zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez: [qb]tylko tyle? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: już do nich pisze - tylko słownik znajdę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Napisałem - zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] daj znac bo mi cos nie kwapia sie z odpisaniem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Oryginalnie wysłał Ma(j)ster: [qb] Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]jest jeszcze ta promocja powie ktos?[/qb] Dołańczam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Wysłałem do nich maila w tej sprawie no i dostałem szybką odpowiedź: ----------------------------- Dear Peter, The signup bonus has been replaced by a 50% cash back bonus on your first bet. Kind regards, Kasper ------------------------------
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał _PITI_: [qb] Oryginalnie wysłał Ma(j)ster: [qb] Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]jest jeszcze ta promocja powie ktos?[/qb] Dołańczam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Wysłałem do nich maila w tej sprawie no i dostałem szybką odpowiedź: ----------------------------- Dear Peter, MÓGŁBY KTOŚ PRZETŁUMACZYĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> The signup bonus has been replaced by a 50% cash back bonus on your first bet. Kind regards, Kasper ------------------------------[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
to znaczy, że nie ma już tej promocji. Została zastapiona inna tj. 50% zwrot stawki pierwszego zakładu
P.S. jeszcze nie odpisali
Teraz to udają, że mnie nie znają. Wania!! Dawaj kałasza... odświeżymy im pamięć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Oryginalnie wysłał Ma(j)ster: [qb] Oryginalnie wysłał _PITI_: [qb] Oryginalnie wysłał Ma(j)ster: [qb] Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]jest jeszcze ta promocja powie ktos?[/qb] Dołańczam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Wysłałem do nich maila w tej sprawie no i dostałem szybką odpowiedź: ----------------------------- Dear Peter, MÓGŁBY KTOŚ PRZETŁUMACZYĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> The signup bonus has been replaced by a 50% cash back bonus on your first bet. Kind regards, Kasper ------------------------------[/qb] [/qb] Bonus za rejestracje został zamieniony na bonus 50% cash back, czyli zwracają ci 50% tego co postawiłeś jako pierwszy kupon. Jednym słowem nie ma już tego bonusu...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Kurde co oni kombinuja...transakcja na moneybookers jest realizowana natychmiastowo...a oni mi cos pisza, ze to trwa 2 dni...mozliwe ???
cholera trace juz nerwy do tego buka..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Kurde co oni kombinuja...transakcja na moneybookers jest realizowana natychmiastowo...a oni mi cos pisza, ze to trwa 2 dni...mozliwe ???
cholera trace juz nerwy do tego buka..[/qb] no właśnie mi też coś nie raczą odpisać. Na zwykłe pytanie odpowiedzieli szybciutko...na prośbe wypłaty cisza jak konopią zasiał...eee...a może makiem? Wania już czyści lufę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Wania już czyści lufę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]
no czekamy....
hehe...tego wanie masz z cda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
hehe wypożyzyłem go z cda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szykuje się robota na zlecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez: [qb]hehe wypożyzyłem go z cda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szykuje się robota na zlecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] jak bedą robić wałki trzeba będzie podesłać im gumowe kurczaki w odwecie..hehe... btw odpisali Ci coś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
nie odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
tan cały buk to jakaś parodia! Mysle ze po ptokach.. jednak to prawda.. nie ma nic za darmo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Bet85: [qb]tan cały buk to jakaś parodia! Mysle ze po ptokach.. jednak to prawda.. nie ma nic za darmo[/qb] qrwa przeciez komus wyzej wplacili na mb nie ..? cholera
|
|
|
Link skopiowany do schowka