Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#66310 16/08/2004 02:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
jest jeszcze ta promocja powie ktos?

Bonus: Unibet
#66311 16/08/2004 02:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]jest jeszcze ta promocja powie ktos?[/qb]
Dołańczam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#66312 16/08/2004 03:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]jakby ktos mógł napisać jak z tego dziadostwa wypłacić kaskę na moneybookers byłbym bardzo wdzięczny.
Ja niestety po ponad godzinie ślęczenia przed kompem nie doszedłem do tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jutro rano będziem próbować dalej - nie popuszczę gnojom - będzie trzeba to gołębiem pocztowym wyslą, ale kasę wyszarpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (gorzej jak gołąb trafi na czołowe z airbusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
hmm komus wyzej wyplacili, wiec jak cos beda krecic napisze sie do sportsbook i opisze cala sytuacje..

#66313 16/08/2004 16:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
Hmm napisałem wczoraj wieczorem maila do thepool z pytaniem jak dokonać stamtąd wypłaty. Odpisali że mam im przesłać dane konta na które mają wypłacić.

Jeśli chcę wypłacić na moneybookers - to co mam podać? Bo jeszcze nigdy nie robiłem takiej wypłaty i nie jestem pewien...Czy podać to:

Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: BRE Bank SA
Account number: 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Sort / Bank Code: 11401010

Czy cos jeszcze? mój login z MB?, nr referencyjny z MB? czy cokolwiek innego?

#66314 16/08/2004 17:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]Hmm napisałem wczoraj wieczorem maila do thepool z pytaniem jak dokonać stamtąd wypłaty. Odpisali że mam im przesłać dane konta na które mają wypłacić.

Jeśli chcę wypłacić na moneybookers - to co mam podać? Bo jeszcze nigdy nie robiłem takiej wypłaty i nie jestem pewien...Czy podać to:

Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: BRE Bank SA
Account number: 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Sort / Bank Code: 11401010

Czy cos jeszcze? mój login z MB?, nr referencyjny z MB? czy cokolwiek innego?[/qb]
podajesz tylko adres email jaki masz na moneybookers!

#66315 16/08/2004 17:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
tylko tyle? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
już do nich pisze - tylko słownik znajdę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Napisałem - zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66316 16/08/2004 17:45
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]tylko tyle? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
już do nich pisze - tylko słownik znajdę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Napisałem - zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
daj znac bo mi cos nie kwapia sie z odpisaniem...

#66317 16/08/2004 18:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]jest jeszcze ta promocja powie ktos?[/qb]
Dołańczam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Wysłałem do nich maila w tej sprawie no i dostałem szybką odpowiedź:

-----------------------------
Dear Peter,

The signup bonus has been replaced by a 50% cash back bonus on your first bet.

Kind regards,

Kasper
------------------------------

#66318 16/08/2004 18:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał _PITI_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]jest jeszcze ta promocja powie ktos?[/qb]
Dołańczam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Wysłałem do nich maila w tej sprawie no i dostałem szybką odpowiedź:

-----------------------------
Dear Peter,

MÓGŁBY KTOŚ PRZETŁUMACZYĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
The signup bonus has been replaced by a 50% cash back bonus on your first bet.

Kind regards,

Kasper
------------------------------[/qb]

#66319 16/08/2004 18:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
to znaczy, że nie ma już tej promocji.
Została zastapiona inna tj. 50% zwrot stawki pierwszego zakładu

P.S. jeszcze nie odpisali

Teraz to udają, że mnie nie znają. Wania!! Dawaj kałasza... odświeżymy im pamięć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66320 16/08/2004 18:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _PITI_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]jest jeszcze ta promocja powie ktos?[/qb]
Dołańczam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Wysłałem do nich maila w tej sprawie no i dostałem szybką odpowiedź:

-----------------------------
Dear Peter,

MÓGŁBY KTOŚ PRZETŁUMACZYĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
The signup bonus has been replaced by a 50% cash back bonus on your first bet.

Kind regards,

Kasper
------------------------------[/qb]
[/qb]
Bonus za rejestracje został zamieniony na bonus 50% cash back, czyli zwracają ci 50% tego co postawiłeś jako pierwszy kupon.

Jednym słowem nie ma już tego bonusu...

#66321 16/08/2004 18:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw:

#66322 16/08/2004 21:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Kurde co oni kombinuja...transakcja na moneybookers jest realizowana natychmiastowo...a oni mi cos pisza, ze to trwa 2 dni...mozliwe ???

cholera trace juz nerwy do tego buka..

#66323 16/08/2004 21:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Kurde co oni kombinuja...transakcja na moneybookers jest realizowana natychmiastowo...a oni mi cos pisza, ze to trwa 2 dni...mozliwe ???

cholera trace juz nerwy do tego buka..[/qb]
no właśnie mi też coś nie raczą odpisać. Na zwykłe pytanie odpowiedzieli szybciutko...na prośbe wypłaty cisza jak konopią zasiał...eee...a może makiem?
Wania już czyści lufę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66324 16/08/2004 21:52
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Wania już czyści lufę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]

no czekamy....

hehe...tego wanie masz z cda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?

#66325 16/08/2004 22:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
hehe wypożyzyłem go z cda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
szykuje się robota na zlecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66326 16/08/2004 22:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]hehe wypożyzyłem go z cda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
szykuje się robota na zlecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
jak bedą robić wałki trzeba będzie podesłać im gumowe kurczaki w odwecie..hehe...

btw odpisali Ci coś ?

#66327 16/08/2004 23:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
nie odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66328 16/08/2004 23:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
tan cały buk to jakaś parodia! Mysle ze po ptokach.. jednak to prawda.. nie ma nic za darmo

#66329 16/08/2004 23:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Bet85:
[qb]tan cały buk to jakaś parodia! Mysle ze po ptokach.. jednak to prawda.. nie ma nic za darmo[/qb]
qrwa przeciez komus wyzej wplacili na mb nie ..?
cholera

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1