Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#664467 14/09/2006 14:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Gamebookers (UK) Ltd. to nazwa odbiorcy, nie wpisujesz nazwy banku

Bonus: Unibet
#664468 14/09/2006 14:55
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Wielkie Dzięki!!!!
Poprostu myślałem że nazwę banku muszę wpisać! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664469 14/09/2006 18:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
a poco wpisywac nazwe banku ??? przeciez po numerze konta wiadomo, co to za bank...

#664470 15/09/2006 13:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Pomoze ktoś??postawiłem w gb ze denko wygra 2-0 i był krecz tam jakiś jak to rozliczą??

#664471 15/09/2006 13:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
krecz był przy stanie jak denko przegrał seta czyli 0-1

#664472 15/09/2006 13:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
ja mam podobną sytuacje

#664473 15/09/2006 13:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
na QC mówią że zwrot na 100% ale ja troszkę się cykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#664474 15/09/2006 14:20
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
na QC mówią że zwrot na 100% ale ja troszkę się cykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nie masz co "cykać" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zwrot na 100%

#664475 15/09/2006 14:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
i rozliczyli mi jako porażke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> juz im maila napisałemczyli jednak nie taki solidny buk..........

#664476 15/09/2006 15:18
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
ile idzie kasa z mbanku na konto gracza w GB?

#664477 15/09/2006 15:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Okolo 24h

#664478 15/09/2006 21:39
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Kolejne moje pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeśli wpłaciłem 50 zł, i już mam na koncie, to jeśli postawie całą tą kasę na jakieś mecze np. 3 meczem, ako.4,00- to jesli nei wejdzie to kiedy bede miał zwrot(chodzi mi o tą pronocję)?

#664479 16/09/2006 09:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Wpłaciłem z inteligo do GB 50 Euro. podczas wpłaty na stronce GB wyskoczył błąd transakcji. z Inteligo z konta bankowego ubyło mi jednak 200 zł i pare grosików ale po zalogowaniu na GB ich nie widze. Miał ktoś juz tak >?

#664480 16/09/2006 11:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
Wpłaciłem z inteligo do GB 50 Euro. podczas wpłaty na stronce GB wyskoczył błąd transakcji. z Inteligo z konta bankowego ubyło mi jednak 200 zł i pare grosików ale po zalogowaniu na GB ich nie widze. Miał ktoś juz tak >?

a jaka forma wplacales??
karta ,,przelew?

#664481 16/09/2006 13:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
karta kredytowa

#664482 16/09/2006 13:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Wpłaciłem z inteligo do GB 50 Euro. podczas wpłaty na stronce GB wyskoczył błąd transakcji. z Inteligo z konta bankowego ubyło mi jednak 200 zł i pare grosików ale po zalogowaniu na GB ich nie widze. Miał ktoś juz tak >?
kasy nie straciłeś, ale zablokowałeś sobie ją na tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Inteligo założyło blokadę, ale po jej terminie nie obciąży ci konta ... (miałem tak w BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#664483 16/09/2006 20:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
To co ostatnio wyprawia GB jest niedorzeczne. Kursy zaniżone, oferta tenisa obcięta! Z wystawienie meczy też im się ostatnio nie śpieszy. Pora uciekać z GB, bo schodzą na psy. Zobaczymy czy to jakiś trwały efekt, czy tymczasowe zamieszanie, póki co GB mówie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#664484 16/09/2006 20:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
To co ostatnio wyprawia GB jest niedorzeczne. Kursy zaniżone, oferta tenisa obcięta! Z wystawienie meczy też im się ostatnio nie śpieszy. Pora uciekać z GB, bo schodzą na psy. Zobaczymy czy to jakiś trwały efekt, czy tymczasowe zamieszanie, póki co GB mówie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

syf sie coś zaczął dziać odkąd partygówno ich przejeło.Też mam teraz dylemat gdzie wpłacić

#664485 16/09/2006 20:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Quote
To co ostatnio wyprawia GB jest niedorzeczne. Kursy zaniżone, oferta tenisa obcięta! Z wystawienie meczy też im się ostatnio nie śpieszy. Pora uciekać z GB, bo schodzą na psy. Zobaczymy czy to jakiś trwały efekt, czy tymczasowe zamieszanie, póki co GB mówie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

syf sie coś zaczął dziać odkąd partygówno ich przejeło.Też mam teraz dylemat gdzie wpłacić
faktycznie ostatnio kursy na fawortyow na maksa zanizone..czyzby tendencja baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..obecnie jesli single to betfair a interweten ma bogata oferte na tenisa i kursy na fawortyow wysokie..

#664486 16/09/2006 20:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
wezcie nie straszcie bo ostatnio wplacilem do GB swoje ostatnie oszczednosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, rymoholik, betowiec, $-man, forty), 1,854 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1