|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Gamebookers (UK) Ltd. to nazwa odbiorcy, nie wpisujesz nazwy banku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Wielkie Dzięki!!!! Poprostu myślałem że nazwę banku muszę wpisać! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
a poco wpisywac nazwe banku ??? przeciez po numerze konta wiadomo, co to za bank...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Pomoze ktoś??postawiłem w gb ze denko wygra 2-0 i był krecz tam jakiś jak to rozliczą??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
krecz był przy stanie jak denko przegrał seta czyli 0-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
na QC mówią że zwrot na 100% ale ja troszkę się cykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
na QC mówią że zwrot na 100% ale ja troszkę się cykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie masz co "cykać" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zwrot na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
i rozliczyli mi jako porażke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> juz im maila napisałemczyli jednak nie taki solidny buk..........
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
ile idzie kasa z mbanku na konto gracza w GB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Kolejne moje pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeśli wpłaciłem 50 zł, i już mam na koncie, to jeśli postawie całą tą kasę na jakieś mecze np. 3 meczem, ako.4,00- to jesli nei wejdzie to kiedy bede miał zwrot(chodzi mi o tą pronocję)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Wpłaciłem z inteligo do GB 50 Euro. podczas wpłaty na stronce GB wyskoczył błąd transakcji. z Inteligo z konta bankowego ubyło mi jednak 200 zł i pare grosików ale po zalogowaniu na GB ich nie widze. Miał ktoś juz tak >?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
Wpłaciłem z inteligo do GB 50 Euro. podczas wpłaty na stronce GB wyskoczył błąd transakcji. z Inteligo z konta bankowego ubyło mi jednak 200 zł i pare grosików ale po zalogowaniu na GB ich nie widze. Miał ktoś juz tak >? a jaka forma wplacales?? karta ,,przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Wpłaciłem z inteligo do GB 50 Euro. podczas wpłaty na stronce GB wyskoczył błąd transakcji. z Inteligo z konta bankowego ubyło mi jednak 200 zł i pare grosików ale po zalogowaniu na GB ich nie widze. Miał ktoś juz tak >? kasy nie straciłeś, ale zablokowałeś sobie ją na tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Inteligo założyło blokadę, ale po jej terminie nie obciąży ci konta ... (miałem tak w BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
To co ostatnio wyprawia GB jest niedorzeczne. Kursy zaniżone, oferta tenisa obcięta! Z wystawienie meczy też im się ostatnio nie śpieszy. Pora uciekać z GB, bo schodzą na psy. Zobaczymy czy to jakiś trwały efekt, czy tymczasowe zamieszanie, póki co GB mówie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
To co ostatnio wyprawia GB jest niedorzeczne. Kursy zaniżone, oferta tenisa obcięta! Z wystawienie meczy też im się ostatnio nie śpieszy. Pora uciekać z GB, bo schodzą na psy. Zobaczymy czy to jakiś trwały efekt, czy tymczasowe zamieszanie, póki co GB mówie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> syf sie coś zaczął dziać odkąd partygówno ich przejeło.Też mam teraz dylemat gdzie wpłacić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
To co ostatnio wyprawia GB jest niedorzeczne. Kursy zaniżone, oferta tenisa obcięta! Z wystawienie meczy też im się ostatnio nie śpieszy. Pora uciekać z GB, bo schodzą na psy. Zobaczymy czy to jakiś trwały efekt, czy tymczasowe zamieszanie, póki co GB mówie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> syf sie coś zaczął dziać odkąd partygówno ich przejeło.Też mam teraz dylemat gdzie wpłacić faktycznie ostatnio kursy na fawortyow na maksa zanizone..czyzby tendencja baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..obecnie jesli single to betfair a interweten ma bogata oferte na tenisa i kursy na fawortyow wysokie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
wezcie nie straszcie bo ostatnio wplacilem do GB swoje ostatnie oszczednosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|