|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Typ dnia na jutro to Rayo Vallecano. Nabiera on dodatkowego sensu jak zobaczymy z kim mają 3 następne mecze: Real, Tico i Sociedad, a tylko 5 pkt przewagi nad spadkową. Ostatnia kolejka z Levante u siebie. z tego co tu paczam to szykuje sie gruby szmalec [ Linked Image] Jak wspominałem wcześniej od 5 sezonów grają z Malagą 3x3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ino WIELKI Górnik  Golański, Madej, Korzym przesunięci do rezerw. W ich miejsce 18latek i 24latek. Żurek Wisla Gornik-PBB X
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
Golański to był najsolidniejszy orzeł Janasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dubel w plecy. Figa na legie trzymana mocno i sie udalo. Piast ma byc miszczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Lechia Pany !
@fechu, pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Panowie poprosze o peffki na dzis mam malo czasu by sam analizowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ruch wczoraj zagrał naprawdę fajną drugą połowę. Tym meczem Stępiński pokazał że jako trzeci napastnik powinien jechać na euro. A tak się zastanawiam jak czują się w Legii kiedy widzą jak gra niewystępujacy wczoraj Mazek lub robiący wiatrak z obrońców Moneta. A w Warszawie od dawna problem że skrzydłowymi. Śściągają szrot z Bułgarii zamiast dawać szansę takim piłkarzom jakich mieli u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dubel w plecy. Figa na legie trzymana mocno i sie udalo. Piast ma byc miszczem Takim samym jak i Ty jesteś mistrzem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ruch wczoraj zagrał naprawdę fajną drugą połowę. Tym meczem Stępiński pokazał że jako trzeci napastnik powinien jechać na euro. A tak się zastanawiam jak czują się w Legii kiedy widzą jak gra niewystępujacy wczoraj Mazek lub robiący wiatrak z obrońców Moneta. A w Warszawie od dawna problem że skrzydłowymi. Śściągają szrot z Bułgarii zamiast dawać szansę takim piłkarzom jakich mieli u siebie. To jest cytat z wypowiedzi Monety - Na pewno byłem bardziej nakręcony, grając z byłym klubem. Czas pokaże, czy będzie mi kiedyś dane wrócić na Łazienkowską. I tak jest ze wszystkimi którzy grają przeciw Legii. W nastepnym meczu Ruch jedzie do Lubina. Bardzo mnie ciekawi czy będzie podobnie "nakręcony".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dzisiaj tyle betów do grania że trzeba to naprawde dobrze przemyślec. Dogi, peffki. Będzie się działo.
gruuubooo !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dubel w plecy. Figa na legie trzymana mocno i sie udalo. Piast ma byc miszczem Takim samym jak i Ty jesteś mistrzem.  ja jestem miszczem nad miszczami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
ja jestem miszczem nad miszczami  I tak trzymaj. Zawsze lepiej jak jest weselej niż smutniej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
no a jak. dziś tyle peffek że nie wiem co ze sobo zrobić, jest rano a chce wieczór już i chce karac buka. Tylko trzeba cos wybrac. Tylko jak to złożyc aby było dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
no a jak. dziś tyle peffek że nie wiem co ze sobo zrobić, jest rano a chce wieczór już i chce karac buka. Tylko trzeba cos wybrac. Tylko jak to złożyc aby było dobrze. Musisz złożyć dobrze, innej rady nie ma. Proszę:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Villareal +1.5 zanim spadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ruch wczoraj zagrał naprawdę fajną drugą połowę. Tym meczem Stępiński pokazał że jako trzeci napastnik powinien jechać na euro. A tak się zastanawiam jak czują się w Legii kiedy widzą jak gra niewystępujacy wczoraj Mazek lub robiący wiatrak z obrońców Moneta. A w Warszawie od dawna problem że skrzydłowymi. Śściągają szrot z Bułgarii zamiast dawać szansę takim piłkarzom jakich mieli u siebie. To jest cytat z wypowiedzi Monety - Na pewno byłem bardziej nakręcony, grając z byłym klubem. Czas pokaże, czy będzie mi kiedyś dane wrócić na Łazienkowską. I tak jest ze wszystkimi którzy grają przeciw Legii. W nastepnym meczu Ruch jedzie do Lubina. Bardzo mnie ciekawi czy będzie podobnie "nakręcony".  Tylko jeśli słabiutki nakręcony Ruch gniecie w 2 połowie Legie niemiłosiernie to co zrobią inne lepsze nakręcone ekipy? Zresztą o czym tu mówić, piłkarsko to jesteście takie same cipki jak cała liga. Jedyne co robicie to zaczynacie mecz dzikim pressingiem i tym wygrywaliście mecze na początku rundy, jak siły się skończą to człapiecie do końca meczu tak jak w Chorzowie czy wcześniej np. w Lubinie. Ktokolwiek wytrzyma pierwsze 30min z Legią to może zrobić to samo co Termalika, bo po 30 minucie to kopiecie się po czołach jak Pogoń, Ruch czy Jaga. Jakości piłkarskiej 0, Nikolić niestety (bo wolałbym, żeby odszedł) dobitnie pokazuje czemu kisił się na Węgrzech. A hamalajnen potwierdza, że w środku pola to on nie ma ochoty nawet biegać i woli być napastnikiem jak w Poznaniu. Przepierdolone jakieś 2mln euro. Chyba jedyny wyjątek to mecz z Lechem, ale ten sezon w ich wykonaniu to jakaś komedia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Poza tym nie rozumiem czemu masz pretensje, że każdy na was nakręcony. No chyba normalne, że każdy piłkarz grający za normalne pieniądze under 20tys. pln chce odjebać tych żelusiów co mają kilkukrotność tego co oni.
Przecież na menczestery, arsenale, peesże, barce też każdy się nakręca w ich ligach, tylko tym się różnicie że wy w tej słabej lidze nie dominujecie i dobry wynik to kwestia kondycji, bo w piłkę z Legią nie trzeba grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
I co do wczorajszej dyskusji o prawach do euro2016, TVP podobno ma zapłacić ok. 10mln euro czyli około połowę kwoty jaką zapłacił Polsat za całość wraz z eliminacjami.
40mln pln z reklam przy 10 spotkaniach? I przy tak słabej oglądalności TVP w 2016 roku? Jak połowę tego wyciągną to będzie sukces. O ile oczywiście cokolwiek kupią. Plusem będą na pewno transmisje HD w telewizji naziemnej, ale tvp ewidentnie liczy że Polacy zrobią niespodziankę i daleko zajdą, bo tylko tak cokolwiek się zwróci.
Kasa trochę w błoto moim zdaniem, lepiej skupić się na kupnie mś2018 i ogarnianie imprez reszty dyscyplin, no ale zaraz będą mieli spory zastrzyk środków z nowego abonamentu. No ale specjalistą nie jestem, budżet powinni mieć spory bo ostatnio przegrywali przetarg za przetargiem. Dla widza na pewno korzystna sprawa, bo tvp pewnie dorzuci też platformę statystyczną do muxów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Vitolson  No to golimy tureckiego buka który rozdaje kasę [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|