Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 34 z 178 1 2 32 33 34 35 36 177 178
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Typ dnia na jutro to Rayo Vallecano. Nabiera on dodatkowego sensu jak zobaczymy z kim mają 3 następne mecze: Real, Tico i Sociedad, a tylko 5 pkt przewagi nad spadkową. Ostatnia kolejka z Levante u siebie.

z tego co tu paczam to szykuje sie gruby szmalec

[Linked Image]


Jak wspominałem wcześniej od 5 sezonów grają z Malagą 3x3 smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ino WIELKI Górnik boks

Golański, Madej, Korzym przesunięci do rezerw. W ich miejsce 18latek i 24latek. Żurek piwo

Wisla
Gornik-PBB X

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Golański to był najsolidniejszy orzeł Janasa

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Dubel w plecy. Figa na legie trzymana mocno i sie udalo. Piast ma byc miszczem

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Lechia Pany !

@fechu, pozdrawiam.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Panowie poprosze o peffki na dzis mam malo czasu by sam analizowac frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ruch wczoraj zagrał naprawdę fajną drugą połowę. Tym meczem Stępiński pokazał że jako trzeci napastnik powinien jechać na euro.
A tak się zastanawiam jak czują się w Legii kiedy widzą jak gra niewystępujacy wczoraj Mazek lub robiący wiatrak z obrońców Moneta.
A w Warszawie od dawna problem że skrzydłowymi. Śściągają szrot z Bułgarii zamiast dawać szansę takim piłkarzom jakich mieli u siebie.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by beks
Dubel w plecy. Figa na legie trzymana mocno i sie udalo. Piast ma byc miszczem

Takim samym jak i Ty jesteś mistrzem. grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by TEO
Ruch wczoraj zagrał naprawdę fajną drugą połowę. Tym meczem Stępiński pokazał że jako trzeci napastnik powinien jechać na euro.
A tak się zastanawiam jak czują się w Legii kiedy widzą jak gra niewystępujacy wczoraj Mazek lub robiący wiatrak z obrońców Moneta.
A w Warszawie od dawna problem że skrzydłowymi. Śściągają szrot z Bułgarii zamiast dawać szansę takim piłkarzom jakich mieli u siebie.

To jest cytat z wypowiedzi Monety - Na pewno byłem bardziej nakręcony, grając z byłym klubem. Czas pokaże, czy będzie mi kiedyś dane wrócić na Łazienkowską.

I tak jest ze wszystkimi którzy grają przeciw Legii.

W nastepnym meczu Ruch jedzie do Lubina.

Bardzo mnie ciekawi czy będzie podobnie "nakręcony". smile


Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Dzisiaj tyle betów do grania że trzeba to naprawde dobrze przemyślec. Dogi, peffki. Będzie się działo.

gruuubooo !!!

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by akagi
Originally Posted by beks
Dubel w plecy. Figa na legie trzymana mocno i sie udalo. Piast ma byc miszczem

Takim samym jak i Ty jesteś mistrzem. grin

ja jestem miszczem nad miszczami tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by beks
ja jestem miszczem nad miszczami tongue

I tak trzymaj.

Zawsze lepiej jak jest weselej niż smutniej. smile

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
no a jak. dziś tyle peffek że nie wiem co ze sobo zrobić, jest rano a chce wieczór już i chce karac buka. Tylko trzeba cos wybrac. Tylko jak to złożyc aby było dobrze.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by beks
no a jak. dziś tyle peffek że nie wiem co ze sobo zrobić, jest rano a chce wieczór już i chce karac buka. Tylko trzeba cos wybrac. Tylko jak to złożyc aby było dobrze.
Musisz złożyć dobrze, innej rady nie ma. Proszę:)

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Villareal +1.5 zanim spadnie.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by TEO
Ruch wczoraj zagrał naprawdę fajną drugą połowę. Tym meczem Stępiński pokazał że jako trzeci napastnik powinien jechać na euro.
A tak się zastanawiam jak czują się w Legii kiedy widzą jak gra niewystępujacy wczoraj Mazek lub robiący wiatrak z obrońców Moneta.
A w Warszawie od dawna problem że skrzydłowymi. Śściągają szrot z Bułgarii zamiast dawać szansę takim piłkarzom jakich mieli u siebie.

To jest cytat z wypowiedzi Monety - Na pewno byłem bardziej nakręcony, grając z byłym klubem. Czas pokaże, czy będzie mi kiedyś dane wrócić na Łazienkowską.

I tak jest ze wszystkimi którzy grają przeciw Legii.

W nastepnym meczu Ruch jedzie do Lubina.

Bardzo mnie ciekawi czy będzie podobnie "nakręcony". smile
Tylko jeśli słabiutki nakręcony Ruch gniecie w 2 połowie Legie niemiłosiernie to co zrobią inne lepsze nakręcone ekipy?

Zresztą o czym tu mówić, piłkarsko to jesteście takie same cipki jak cała liga. Jedyne co robicie to zaczynacie mecz dzikim pressingiem i tym wygrywaliście mecze na początku rundy, jak siły się skończą to człapiecie do końca meczu tak jak w Chorzowie czy wcześniej np. w Lubinie. Ktokolwiek wytrzyma pierwsze 30min z Legią to może zrobić to samo co Termalika, bo po 30 minucie to kopiecie się po czołach jak Pogoń, Ruch czy Jaga. Jakości piłkarskiej 0, Nikolić niestety (bo wolałbym, żeby odszedł) dobitnie pokazuje czemu kisił się na Węgrzech.

A hamalajnen potwierdza, że w środku pola to on nie ma ochoty nawet biegać i woli być napastnikiem jak w Poznaniu. Przepierdolone jakieś 2mln euro.

Chyba jedyny wyjątek to mecz z Lechem, ale ten sezon w ich wykonaniu to jakaś komedia.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Poza tym nie rozumiem czemu masz pretensje, że każdy na was nakręcony. No chyba normalne, że każdy piłkarz grający za normalne pieniądze under 20tys. pln chce odjebać tych żelusiów co mają kilkukrotność tego co oni.

Przecież na menczestery, arsenale, peesże, barce też każdy się nakręca w ich ligach, tylko tym się różnicie że wy w tej słabej lidze nie dominujecie i dobry wynik to kwestia kondycji, bo w piłkę z Legią nie trzeba grać

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
I co do wczorajszej dyskusji o prawach do euro2016, TVP podobno ma zapłacić ok. 10mln euro czyli około połowę kwoty jaką zapłacił Polsat za całość wraz z eliminacjami.

40mln pln z reklam przy 10 spotkaniach? I przy tak słabej oglądalności TVP w 2016 roku? Jak połowę tego wyciągną to będzie sukces. O ile oczywiście cokolwiek kupią. Plusem będą na pewno transmisje HD w telewizji naziemnej, ale tvp ewidentnie liczy że Polacy zrobią niespodziankę i daleko zajdą, bo tylko tak cokolwiek się zwróci.

Kasa trochę w błoto moim zdaniem, lepiej skupić się na kupnie mś2018 i ogarnianie imprez reszty dyscyplin, no ale zaraz będą mieli spory zastrzyk środków z nowego abonamentu. No ale specjalistą nie jestem, budżet powinni mieć spory bo ostatnio przegrywali przetarg za przetargiem. Dla widza na pewno korzystna sprawa, bo tvp pewnie dorzuci też platformę statystyczną do muxów.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Vitolson piwo
No to golimy tureckiego buka który rozdaje kasę
[Linked Image] [iv.pl]

Strona 34 z 178 1 2 32 33 34 35 36 177 178

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, betowiec, poozon), 2,918 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,420
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1