|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
zainteresowali sie wszyscy oprocz Biszopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Biszop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Wszystkiego naj... Nie chwaląc się też mam dzisiaj urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598 |
Przyłączam się do życzeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
zainteresowali sie wszyscy oprocz Biszopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ciekawe czemu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
zainteresowali sie wszyscy oprocz Biszopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ciekawe czemu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [ Linked Image] Cemu cemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Glowa mnie boli co tu wiecej pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dziekuje wszystkim za zyczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ide cos zjesc i zobacze czy zyje czy tylko mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 355
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 355 |
zainteresowali sie wszyscy oprocz Biszopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ciekawe czemu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [ Linked Image] Cemu cemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Glowa mnie boli co tu wiecej pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dziekuje wszystkim za zyczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ide cos zjesc i zobacze czy zyje czy tylko mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niewdzięcznicy nie widzą, że Biszopa juz teraz głowa boli, a co dopiero będzie w wieku stu lat?? Odwołujcie natychmiast te nieprzemyślane zyczenia i w ramach rekompensaty za stratę moralną uprasza się o przesyłanie wysokich datków na konto Biszopa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wszytkiego najlepszego Barca(Octagon) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wszystkiego Najlepszego [T]-error <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 170 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
No to 18 lat minęło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no to się zaczyna życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
P.S [T]-error Sto Lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 27.09 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Terror stary pryku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wódke stawiasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sto lat!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
:0
Dzienki wszystkim ... to już 33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam, sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam... ...i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam, sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam... ...i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam, sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam... ...i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam, sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam... ...i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam, sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam...
[T]-error, wisisz mi flaszeczkę za tą pioseneczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Sto lat [T]-error i 19marcin08
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
A tak w ogóle to urodziny ma też Google <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
to już 33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> [ Linked Image] Wszytkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
[T]-error & Marcin wszystkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Wszystkość najlepszość yyypp... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A żeby Wam się... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|