Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
#666281 16/09/2006 16:40
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991

Bonus: Unibet
#666282 16/09/2006 16:41
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
zainteresowali sie wszyscy oprocz Biszopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#666283 16/09/2006 17:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Biszop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#666284 16/09/2006 17:15
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Wszystkiego naj...
Nie chwaląc się też mam dzisiaj urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#666285 16/09/2006 18:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Przyłączam się do życzeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666286 16/09/2006 18:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
zainteresowali sie wszyscy oprocz Biszopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ciekawe czemu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

[Linked Image]

#666287 17/09/2006 10:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
zainteresowali sie wszyscy oprocz Biszopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ciekawe czemu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

[Linked Image]

Cemu cemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Glowa mnie boli co tu wiecej pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dziekuje wszystkim za zyczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Ide cos zjesc i zobacze czy zyje czy tylko mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#666288 17/09/2006 12:30
Dołączył: Aug 2006
Posty: 355
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 355
Quote
Quote
Quote
zainteresowali sie wszyscy oprocz Biszopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ciekawe czemu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

[Linked Image]

Cemu cemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Glowa mnie boli co tu wiecej pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dziekuje wszystkim za zyczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Ide cos zjesc i zobacze czy zyje czy tylko mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Niewdzięcznicy nie widzą, że Biszopa juz teraz głowa boli, a co dopiero będzie w wieku stu lat??

Odwołujcie natychmiast te nieprzemyślane zyczenia i w ramach rekompensaty za stratę moralną uprasza się o przesyłanie wysokich datków na konto Biszopa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#666289 26/09/2006 20:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wszytkiego najlepszego Barca(Octagon) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666290 26/09/2006 22:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wszystkiego Najlepszego [T]-error <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666291 27/09/2006 03:48
Dołączył: May 2003
Posty: 170
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 170
sto latek [T]-error

#666292 27/09/2006 05:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
No to 18 lat minęło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no to się zaczyna życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

P.S [T]-error Sto Lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 27.09 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666293 27/09/2006 06:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Terror stary pryku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wódke stawiasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sto lat!

#666294 27/09/2006 06:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
:0

Dzienki wszystkim ... to już 33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666295 27/09/2006 06:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam, sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam...
...i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam, sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam...
...i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam, sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam...
...i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam, sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam...
...i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam, sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam...

[T]-error, wisisz mi flaszeczkę za tą pioseneczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666296 27/09/2006 06:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Sto lat [T]-error i 19marcin08

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666297 27/09/2006 07:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
A tak w ogóle to urodziny ma też Google <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#666298 27/09/2006 07:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
to już 33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

[Linked Image]

Wszytkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666299 27/09/2006 08:20
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[T]-error & Marcin wszystkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666300 27/09/2006 08:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Wszystkość najlepszość yyypp... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A żeby Wam się... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, kamel, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1