|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kuwa gol viktorii z benfico @2.6 kogos chyba pojebalo z kursem nie przecze ze orly nie wygrajo ale taki kurs to ja biore benfa bedzie musiala szachowac silami bo w poniedzialek final pucharu z braga trza brac i nie plakac jak daja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
przepraszam polfinal pucharu ligi moj blad
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dzis TSV 1860 peffka peff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Poprosze o peffki weekendowe  ? Legia Palermo Maribor Brugia Pograne grubiej nawet ciekawe te peffki oprócz Legi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
kuwa gol viktorii z benfico @2.6 kogos chyba pojebalo z kursem nie przecze ze orly nie wygrajo ale taki kurs to ja biore benfa bedzie musiala szachowac silami bo w poniedzialek final pucharu z braga trza brac i nie plakac jak daja  ciężko wg mnie , ale powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w osatnich 8 meczach guimaraes ledwo raz pokonalo bramkarza benfy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
za to strzelanina powinna być na klepisku w mieście Karlskrona - tamże kandydat do awansu podejmuje mocno osłabionego outsidera..tylko ciekawych zakładów brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w osatnich 8 meczach guimaraes ledwo raz pokonalo bramkarza benfy no i wlasnie o to chodzi trzeba buka zaskoczyc  bo sie nie spodziewajo ze szczeli i wystawili przesadzony kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w sumie dobrze kombinujesz jaga moze ci sie ten misterny plan powiezc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w sumie dobrze kombinujesz jaga moze ci sie ten misterny plan powiezc  zeby wszystko bylo tak oczywiste jak mowia statystyki to juz dawno buki poszly by z torbami w otatnim meczu u siebie benfa meczyla sie z setubalem gralem tez @2.4 kurs byl i walneli w 1 minucie a wg mnie guimares troche lepsza druzyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
warto na bramę w drugim meczu setubal strzeli 1.66 , tam akurat lepsze statystyki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
w hokeju Austria ze Słowenią nie ustawią sie na remis ? obu drużynom daje awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
w hokeju Austria ze Słowenią nie ustawią sie na remis ? obu drużynom daje awans No nie bardzo ponieważ drużyna z drugiego miejsca nie ma pewnego awansu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Niby tak, ale jest jedno " ale ". Na majowych MŚ ostatniego miejsca w grupie - a grają w jednej - nie może zająć ani Francja, ani Niemcy bo wtedy awansuje tylko jedna drużyna. Remis tak, ale jest dogrywka którą musi wygrać Austria, żeby Polaka jej nie wyprzedziła. A jak wygra Austria po dogrywce, to przeskoczy Słowenię. I tu powraca ewentualny problem z Niemcami i Francuzami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 539 |
Niby tak, ale jest jedno " ale ". Na majowych MŚ ostatniego miejsca w grupie - a grają w jednej - nie może zająć ani Francja, ani Niemcy bo wtedy awansuje tylko jedna drużyna. Remis tak, ale jest dogrywka którą musi wygrać Austria, żeby Polaka jej nie wyprzedziła. A jak wygra Austria po dogrywce, to przeskoczy Słowenię. I tu powraca ewentualny problem z Niemcami i Francuzami.  Tam najsłabszą drużyna beda Węgrzy wiec Niemcy i Francuzi raczej bezpieczni. Remis jak najbardziej możliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Teoretycznie tak, ale w ub roku tylko dlatego że w ostatnim meczu ustawili się na remis z Łotwą, spuścili Austrię. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tzn. Francja ustawiła się z Łotwą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale widać że już ćwierć świata gra ten remis. Ciekawe jak buki z tego wybrną. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 22 |
Co dzisiaj wybieracie do grania:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Witam  Skleiłem sobie takie cuś na dziś: Górnik - Śląsk over 10 corners @1,875 Ruch - Cracovia over 10 corners @1,875 Śląsk x2 @1,44 RB Lipsk @1,33 Wisła Płock @1,45 @9,81 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|