Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 131 z 200 1 2 129 130 131 132 133 199 200
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
własnie oceniam jakieś ostatnie 20 lat jeśteśmy chu... i już zdania nie zmienie a z tych drużyn co wymieniłeś to poziom mamy ten co i oni

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
jakby sie cofnac dalej niz 20lat to by mozna bylo wymienic wicemistrzostwo olimpijskie 92, 3miejsce 82 ms, 2miejsce 74 ms

laugh

nie ma co oceniac przeszlosci, tylko tu i teraz, uwazam ze ta kadra grac potrafi, co pokazala w elimnacjach, euro we francji to zwerfyfikuje, jesli bedzie klapa jak za smudy czy janasa to ty, frodo i reszta hejterstwa bedziecie miec pozywke, i wielka satysfakcje z tego blamazu

Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
Masz rację, zawsze jak Polacy gorzej grali przed ważną imprezą to późniejsze wyniki były o niebo lepsze
Originally Posted by tronk
jakby sie cofnac dalej niz 20lat to by mozna bylo wymienic wicemistrzostwo olimpijskie 92, 3miejsce 82 ms, 2miejsce 74 ms

laugh

nie ma co oceniac przeszlosci, tylko tu i teraz, uwazam ze ta kadra grac potrafi, co pokazala w elimnacjach, euro we francji to zwerfyfikuje, jesli bedzie klapa jak za smudy czy janasa to ty, frodo i reszta hejterstwa bedziecie miec pozywke, i wielka satysfakcje z tego blamazu

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by tronk
jakby sie cofnac dalej niz 20lat to by mozna bylo wymienic wicemistrzostwo olimpijskie 92, 3miejsce 82 ms, 2miejsce 74 ms

laugh

nie ma co oceniac przeszlosci, tylko tu i teraz, uwazam ze ta kadra grac potrafi, co pokazala w elimnacjach, euro we francji to zwerfyfikuje, jesli bedzie klapa jak za smudy czy janasa to ty, frodo i reszta hejterstwa bedziecie miec pozywke, i wielka satysfakcje z tego blamazu

a dla mnie skład na Koreę był mocniejszy niż dziś ... a wyszła kupa i tu też pewnie taka wyjdzie choć sercem jestem za Polską to jedynie w meczu z Ukrainą na tą chwile można w Nas inwestować

Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
Dobrze napisałeś skład bo tam nie było drużyna , przynajmniej dwa obozy lub jak kto woli spółdzielnie. Jedną prezesował Boniek a drugą Boncol.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
bierzecie udzial w fantasy euro w jakiejs innej lidze niz mecz.pl??

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by zalayeta
bierzecie udzial w fantasy euro w jakiejs innej lidze niz mecz.pl??

jest to nie wskazane stop

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755
Likes: 10
Ten pierwszy mecz z Irlandią Płn to tak na prawdę będzie kluczowy, w którym w teorii najłatwiej o punkty. Drugi z Niemcami, jak nie zagrają tak jak powinni w pierwszym meczu to po drugim może być pozamiatane. Pazdana ława

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by kazow
ja nie kumam was Janusze i calej reszty Januszy..repra gra jak gra, obija sie gdzies w sredniakach lube lekko nizej w europie, kluby nie wchodza do LM a jak sa w LE to zbieraja baty

i nagle mamy wygrac euro i nagle mamy ograc tulipany (coz ze w slabym skladzie), to co bo euro jest to nagle kopacze dostaja boosta i jak zajaczki duracella beda biegac?

zejdzcie na ziemie, jak PL wyjdzie z grupy (co jest realne) to nalezy uznac to za sukces, a co poniektorzy im juz medala daja

Lewy i Milik nie zrobia calej roboty jak reszta nie gra nic, to co wczoraj robil Pazdan to byla jakas komedia, nie wspominjac ze w normalnym meczu sprokurowalby co najmniej jednego karnego za trzymanie za koszulke

no ale u nas experci powiedza ze slabo bo silownia, bo bieszczady, bo deszcz, bo tulipki agresywne byly


scenariusz jest prosty, z neimcami w trabe, z irolami wygrana lub remis, przy dobrym ulozeniu mecz o awans z ukraina

chcoiaż raz rozsądny wpis

im bliżej tym więcej ludzi zaczyna to dostrzegać jak np. Uve laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Uve od wylosowania grup był i jest przekonany że mecz z Ukraina będzie o 3 miejsce ...

z Niemcami 0-4 z Irlandia 1-2 po walce z Ukraina o honor 2 składem 1-0 jeśli Artur na bramce zagra ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
polecam na weekend wygraną sosnowca z zawiszą z hcp -1 z kursem w fortunie 2,59-taki na chwilę obecną(było 3,95 a inni juz wycofali). zawisza ma problemy ze składem wczoraj trenowało zaledwie 13 zawodników. To grupa juniorów z Jakubem Łukowskim oraz Tomasz Wełnicki, Sebastian Kamiński, Jakub Smektała, Szymon Lewicki, Piotr Stawarczyk i Łukasz Sapela.dzisiaj zgłoszono 5 juniorów do gry w 1 lidze.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
czy ktoś był kiedykolwiek z Was piłkarzem?

przecież dobrze wiecie że Polacy to tylko gierka treningowa zatem będą się bardziej oszczędzać z tego powodu od Holendrów z tego tytułu, że przed nimi Euro.

nawet Lewiczek zszedł w 66' minucie drugiej połowy bo po cholerę ma się eksploatować z jakimiś Holendrami którzy nawet w barażach nie zagrali

im nie zależało więc zagrali na maxa co i dla nich to tak mało bo poziom ekstraklasowy a poziom ligi holenderskiej to niebo a ziemia

a i śmieszy mnie tamten wpis nie wiem kogo kto napisał że mieliśmy lepszą kadrę w 2002 niż teraz, dupą ktoś takie wpisy pisze? wtedy nawet nie było w tamtej kadrze 4 piłkarza na świecie, no i Olisadebe robił czarną robotę za wszystkich... fakt, z tamtej kadry wziąłbym paru obrońców przede wszystkim Kłosa no ale nie oszukujmy się gdyby nie Engel to tamtej kadry nie byłoby na mundialu potem odszedł i co? Euro 2004 było? Nie było.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
@3,25 Polska odpadnie w fazie grupowej smile

remis z Irolami, baty od szwabow i ostatni mecz z ukraina o awans.

Po 2 kolejkach my 1pkt Ukraina 3pkt Irole 1pkt po 3 kolejkach w ostatniej dostaja baty od Szwabow 9pkt.

W ostatnim meczu awans daje nam win, konczymy remisem i Ukraina z drugiego wychodzi z 4pkt a my konczymy na 3 z 2pkt co nie daje awansu z 3 miejsca.

Przypominam: mielismy amatorow sklepac z Korei w pierwszym meczu, ograc Ekwador w 1 meczu na luzie i Grekow rowniez w najslabszej grupie w euro2012 na wlasnym terenie.

PS. Nie przymuje argumentu, ze teraz inna kadra, inni ludzie, lepsi. Chuja lepsi. 4-5 profesjonalistow nie przykryje reszty niedorozwojow pilkarskich.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
stopklatka

Polskie drogi...

czad!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by BeneQ
czy ktoś był kiedykolwiek z Was piłkarzem?

przecież dobrze wiecie że Polacy to tylko gierka treningowa zatem będą się bardziej oszczędzać z tego powodu od Holendrów z tego tytułu, że przed nimi Euro.

nawet Lewiczek zszedł w 66' minucie drugiej połowy bo po cholerę ma się eksploatować z jakimiś Holendrami którzy nawet w barażach nie zagrali

im nie zależało więc zagrali na maxa co i dla nich to tak mało bo poziom ekstraklasowy a poziom ligi holenderskiej to niebo a ziemia

a i śmieszy mnie tamten wpis nie wiem kogo kto napisał że mieliśmy lepszą kadrę w 2002 niż teraz, dupą ktoś takie wpisy pisze? wtedy nawet nie było w tamtej kadrze 4 piłkarza na świecie, no i Olisadebe robił czarną robotę za wszystkich... fakt, z tamtej kadry wziąłbym paru obrońców przede wszystkim Kłosa no ale nie oszukujmy się gdyby nie Engel to tamtej kadry nie byłoby na mundialu potem odszedł i co? Euro 2004 było? Nie było.

tak tak a iroli zlekcewazyli i juz na pewno sie beda spinac na mecz z niemcami

a jak z niemcami nie wyjdzie to jeszcze ukraina... no ale inni prszywcy nie zagraja dla nas no i honorowo odpadniemy smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Nie chodzi o przegrana a o styl gry naszej ekipy.

OD tygodnia mowi sie, ze Nawalka szlifuje w Arlamowie stale fragmenty... i faktycznie chyba tak jest bo po za stalymi i jednym golem strzelonym z rozka to nasza ekipa zagrala padline taka jakby faktycznie od tygodnia czy dwoch nic wiecej nie robili tylko klepali rozki i wolne.


Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Łaska kibicowska na pstrym koniu hula smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Popili się czy co? smirk

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by [T
-error]Popili się czy co? smirk
sztrajk ooo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Mają za ciemno w pracy? laugh W dupach się poprzewracało ... wink

Strona 131 z 200 1 2 129 130 131 132 133 199 200

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,095 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1