|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
własnie oceniam jakieś ostatnie 20 lat jeśteśmy chu... i już zdania nie zmienie a z tych drużyn co wymieniłeś to poziom mamy ten co i oni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jakby sie cofnac dalej niz 20lat to by mozna bylo wymienic wicemistrzostwo olimpijskie 92, 3miejsce 82 ms, 2miejsce 74 ms  nie ma co oceniac przeszlosci, tylko tu i teraz, uwazam ze ta kadra grac potrafi, co pokazala w elimnacjach, euro we francji to zwerfyfikuje, jesli bedzie klapa jak za smudy czy janasa to ty, frodo i reszta hejterstwa bedziecie miec pozywke, i wielka satysfakcje z tego blamazu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137 |
Masz rację, zawsze jak Polacy gorzej grali przed ważną imprezą to późniejsze wyniki były o niebo lepsze jakby sie cofnac dalej niz 20lat to by mozna bylo wymienic wicemistrzostwo olimpijskie 92, 3miejsce 82 ms, 2miejsce 74 ms  nie ma co oceniac przeszlosci, tylko tu i teraz, uwazam ze ta kadra grac potrafi, co pokazala w elimnacjach, euro we francji to zwerfyfikuje, jesli bedzie klapa jak za smudy czy janasa to ty, frodo i reszta hejterstwa bedziecie miec pozywke, i wielka satysfakcje z tego blamazu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jakby sie cofnac dalej niz 20lat to by mozna bylo wymienic wicemistrzostwo olimpijskie 92, 3miejsce 82 ms, 2miejsce 74 ms  nie ma co oceniac przeszlosci, tylko tu i teraz, uwazam ze ta kadra grac potrafi, co pokazala w elimnacjach, euro we francji to zwerfyfikuje, jesli bedzie klapa jak za smudy czy janasa to ty, frodo i reszta hejterstwa bedziecie miec pozywke, i wielka satysfakcje z tego blamazu a dla mnie skład na Koreę był mocniejszy niż dziś ... a wyszła kupa i tu też pewnie taka wyjdzie choć sercem jestem za Polską to jedynie w meczu z Ukrainą na tą chwile można w Nas inwestować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137 |
Dobrze napisałeś skład bo tam nie było drużyna , przynajmniej dwa obozy lub jak kto woli spółdzielnie. Jedną prezesował Boniek a drugą Boncol.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
bierzecie udzial w fantasy euro w jakiejs innej lidze niz mecz.pl??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
bierzecie udzial w fantasy euro w jakiejs innej lidze niz mecz.pl?? jest to nie wskazane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10 |
Ten pierwszy mecz z Irlandią Płn to tak na prawdę będzie kluczowy, w którym w teorii najłatwiej o punkty. Drugi z Niemcami, jak nie zagrają tak jak powinni w pierwszym meczu to po drugim może być pozamiatane. Pazdana ława
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ja nie kumam was Janusze i calej reszty Januszy..repra gra jak gra, obija sie gdzies w sredniakach lube lekko nizej w europie, kluby nie wchodza do LM a jak sa w LE to zbieraja baty
i nagle mamy wygrac euro i nagle mamy ograc tulipany (coz ze w slabym skladzie), to co bo euro jest to nagle kopacze dostaja boosta i jak zajaczki duracella beda biegac?
zejdzcie na ziemie, jak PL wyjdzie z grupy (co jest realne) to nalezy uznac to za sukces, a co poniektorzy im juz medala daja
Lewy i Milik nie zrobia calej roboty jak reszta nie gra nic, to co wczoraj robil Pazdan to byla jakas komedia, nie wspominjac ze w normalnym meczu sprokurowalby co najmniej jednego karnego za trzymanie za koszulke
no ale u nas experci powiedza ze slabo bo silownia, bo bieszczady, bo deszcz, bo tulipki agresywne byly
scenariusz jest prosty, z neimcami w trabe, z irolami wygrana lub remis, przy dobrym ulozeniu mecz o awans z ukraina chcoiaż raz rozsądny wpis im bliżej tym więcej ludzi zaczyna to dostrzegać jak np. Uve 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Uve od wylosowania grup był i jest przekonany że mecz z Ukraina będzie o 3 miejsce ...
z Niemcami 0-4 z Irlandia 1-2 po walce z Ukraina o honor 2 składem 1-0 jeśli Artur na bramce zagra ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
polecam na weekend wygraną sosnowca z zawiszą z hcp -1 z kursem w fortunie 2,59-taki na chwilę obecną(było 3,95 a inni juz wycofali). zawisza ma problemy ze składem wczoraj trenowało zaledwie 13 zawodników. To grupa juniorów z Jakubem Łukowskim oraz Tomasz Wełnicki, Sebastian Kamiński, Jakub Smektała, Szymon Lewicki, Piotr Stawarczyk i Łukasz Sapela.dzisiaj zgłoszono 5 juniorów do gry w 1 lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
czy ktoś był kiedykolwiek z Was piłkarzem?
przecież dobrze wiecie że Polacy to tylko gierka treningowa zatem będą się bardziej oszczędzać z tego powodu od Holendrów z tego tytułu, że przed nimi Euro.
nawet Lewiczek zszedł w 66' minucie drugiej połowy bo po cholerę ma się eksploatować z jakimiś Holendrami którzy nawet w barażach nie zagrali
im nie zależało więc zagrali na maxa co i dla nich to tak mało bo poziom ekstraklasowy a poziom ligi holenderskiej to niebo a ziemia
a i śmieszy mnie tamten wpis nie wiem kogo kto napisał że mieliśmy lepszą kadrę w 2002 niż teraz, dupą ktoś takie wpisy pisze? wtedy nawet nie było w tamtej kadrze 4 piłkarza na świecie, no i Olisadebe robił czarną robotę za wszystkich... fakt, z tamtej kadry wziąłbym paru obrońców przede wszystkim Kłosa no ale nie oszukujmy się gdyby nie Engel to tamtej kadry nie byłoby na mundialu potem odszedł i co? Euro 2004 było? Nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
@3,25 Polska odpadnie w fazie grupowej  remis z Irolami, baty od szwabow i ostatni mecz z ukraina o awans. Po 2 kolejkach my 1pkt Ukraina 3pkt Irole 1pkt po 3 kolejkach w ostatniej dostaja baty od Szwabow 9pkt. W ostatnim meczu awans daje nam win, konczymy remisem i Ukraina z drugiego wychodzi z 4pkt a my konczymy na 3 z 2pkt co nie daje awansu z 3 miejsca. Przypominam: mielismy amatorow sklepac z Korei w pierwszym meczu, ograc Ekwador w 1 meczu na luzie i Grekow rowniez w najslabszej grupie w euro2012 na wlasnym terenie. PS. Nie przymuje argumentu, ze teraz inna kadra, inni ludzie, lepsi. Chuja lepsi. 4-5 profesjonalistow nie przykryje reszty niedorozwojow pilkarskich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
stopklatka
Polskie drogi...
czad!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
czy ktoś był kiedykolwiek z Was piłkarzem?
przecież dobrze wiecie że Polacy to tylko gierka treningowa zatem będą się bardziej oszczędzać z tego powodu od Holendrów z tego tytułu, że przed nimi Euro.
nawet Lewiczek zszedł w 66' minucie drugiej połowy bo po cholerę ma się eksploatować z jakimiś Holendrami którzy nawet w barażach nie zagrali
im nie zależało więc zagrali na maxa co i dla nich to tak mało bo poziom ekstraklasowy a poziom ligi holenderskiej to niebo a ziemia
a i śmieszy mnie tamten wpis nie wiem kogo kto napisał że mieliśmy lepszą kadrę w 2002 niż teraz, dupą ktoś takie wpisy pisze? wtedy nawet nie było w tamtej kadrze 4 piłkarza na świecie, no i Olisadebe robił czarną robotę za wszystkich... fakt, z tamtej kadry wziąłbym paru obrońców przede wszystkim Kłosa no ale nie oszukujmy się gdyby nie Engel to tamtej kadry nie byłoby na mundialu potem odszedł i co? Euro 2004 było? Nie było. tak tak a iroli zlekcewazyli i juz na pewno sie beda spinac na mecz z niemcami a jak z niemcami nie wyjdzie to jeszcze ukraina... no ale inni prszywcy nie zagraja dla nas no i honorowo odpadniemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nie chodzi o przegrana a o styl gry naszej ekipy.
OD tygodnia mowi sie, ze Nawalka szlifuje w Arlamowie stale fragmenty... i faktycznie chyba tak jest bo po za stalymi i jednym golem strzelonym z rozka to nasza ekipa zagrala padline taka jakby faktycznie od tygodnia czy dwoch nic wiecej nie robili tylko klepali rozki i wolne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Łaska kibicowska na pstrym koniu hula 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Popili się czy co? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
-error]Popili się czy co?  sztrajk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Mają za ciemno w pracy?  W dupach się poprzewracało ... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|