|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a co to za drużyna to IMO ? Internetowa Mafia Oldbojów, Fechu z Pacyfkiem i T Errorem założyli. ;-)) wiedziałem że to jakiś zagraniczny skrót! :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Belgia  co za.... z taką grą to ich makarony w 1 meczu szybciutko usadzą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
a co to za drużyna to IMO ? ważne, że ogarniasz CLJ, IMO schodzi na dalszy plan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jakie typy na finał CLJ? Legia u siebie powinna ogarnac IMO Można to gdzieś obejrzeć w internecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a co to za drużyna to IMO ? ważne, że ogarniasz CLJ, IMO schodzi na dalszy plan  Tracza to Ja szanuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
jakie typy na finał CLJ? Legia u siebie powinna ogarnac IMO Można to gdzieś obejrzeć w internecie? to jest bardzo dobre pytanie, na ta chwile nie mam zielonego pojecia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Legia Warszawa wywalczyła 12. w historii mistrzostwo Polski i już wkrótce rozpocznie eliminacje do Ligi Mistrzów. Mistrz Polski rozpocznie grę od 2. rundy. Legia ze współczynnikiem 28.000 będzie oczywiście rozstawiona, co oznacza, że trafi na potencjalnie słabszego przeciwnika. Tak samo będzie w 3. rundzie eliminacyjnej. Ewentualne rozstawienie legionistów w rundzie 4. zależeć będzie od wyników innych zespołów z wyższym współczynnikiem.
Losowanie par 2. rundy odbędzie się 20 czerwca. Mecze zaplanowano na 12-13 i 19-20 lipca. Losowanie 3. rundy będzie miało miejsce 15 lipca, natomiast spotkania - 26-27 lipca i 2-3 sierpnia.
Potencjalni przeciwnicy Legii w 2. rundzie el. LM: Zespoły nierozstawione: The New Saints (Walia)* - 5.200 Football Dudelange (Luksemburg) - 5.050 Żalgiris Wilno (Litwa) - 4.925 Hapoel Beer Szewa (Izrael)* - 4.725 NK Olimpija Ljubljana (Słowenia) - 4.625 Valetta FC (Malta)* - 4.466 Dacia Kiszyniów (Mołdawia)* - 4.325 FK Vardar Skopje (Macedonia) - 4.200 IFK Norrkoping (Szwecja) - 3.975 Ferencvarosi TC (Węgry) - 3.475 Crusaders FC (Irlandia Północna) - 3.400 FC Flora Tallin (Estonia)* - 3.350 Zrijnski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - 3.175 FC Santa Coloma (Andora)* - 2.699 Dundalk FC (Irlandia) - 2.590 FK Mladost Podgorica (Czarnogóra) - 2.475 B36 Torshavn (Wyspy Owcze)* - 1.975 Seinajoen JK (Finlandia) - 1.730
Zespoły rozstawione: FC Salzburg (Austria) - 42.520 Celtic FC (Szkocja) - 40.460 APOEL Nikozja (Cypr) - 35.935 BATE Borysów (Białoruś) - 34.000 Legia Warszawa - 28.000 Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 25.775 Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - 25.625 FC Kopenhaga (Dania) - 24.720 Karabach Agdam (Azerbejdżan) - 13.475 Rosenborg Trondheim (Norwegia) - 12.850 FK Astana (Kazachstan) - 12.575 Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - 10.575 Skenderbeu Korcza (Albania) - 7.825 Crvena zvezda Belgrad (Serbia) - 7.175 Dinamo Tbilisi (Gruzja) - 5.875 FH Hafnarfjoerdur (Islandia) - 5.750 AS Trencin (Słowacja) - 5.400
* drużyny, które nie wiadomo, od której rundy będą grać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Belgia  co za.... z taką grą to ich makarony w 1 meczu szybciutko usadzą oni zupelnie inaczej beda grac na mistrzostwach, ehhh konczyli kupon z djokiem i szwecja i po 1-0 nie skontrowalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Belgia  co za.... z taką grą to ich makarony w 1 meczu szybciutko usadzą oni zupelnie inaczej beda grac na mistrzostwach, ehhh konczyli kupon z djokiem i szwecja i po 1-0 nie skontrowalem ostatnio tez mi kupon uwalili remisem 1-1 z wszechpotezna Finlandia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a dlaczego mają grać inaczej na euro ? składem grają najmocniejszym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
są po prostu ciency zawodników mają ale drużyny nie Makarony ich przerobią na miętko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Coś mnie się kojarzy, że Polska repra olimpijska przed Barceloną 92' też się kompromitowała w sparingach, a jak było w turnieju - wiemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
są po prostu ciency zawodników mają ale drużyny nie Makarony ich przerobią na miętko O butelkę ja Belgia Ty Włochy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
a dlaczego mają grać inaczej na euro ? składem grają najmocniejszym bo dzis to mecz o nic, a tam o cos beda grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
są po prostu ciency zawodników mają ale drużyny nie Makarony ich przerobią na miętko O butelkę ja Belgia Ty Włochy? ![[Linked Image from image.freepik.com]](https://image.freepik.com/darmowe-wektory/butelka-mleka_1020-433.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dubel: Stabaek II o1.5/Szoligorsk szczeli w 2 @3.07   norweskie bażanty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
są po prostu ciency zawodników mają ale drużyny nie Makarony ich przerobią na miętko O butelkę ja Belgia Ty Włochy? ![[Linked Image from image.freepik.com]](https://image.freepik.com/darmowe-wektory/butelka-mleka_1020-433.jpg) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|