Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 188 z 200 1 2 186 187 188 189 190 199 200
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Warren
a co to za drużyna to IMO ?

Internetowa Mafia Oldbojów, Fechu z Pacyfkiem i T Errorem założyli. ;-))
wiedziałem że to jakiś zagraniczny skrót! :-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rymoholik
Belgia blush co za....
z taką grą to ich makarony w 1 meczu szybciutko usadzą

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Warren
a co to za drużyna to IMO ?
ważne, że ogarniasz CLJ, IMO schodzi na dalszy plan wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by hallik
jakie typy na finał CLJ? Legia u siebie powinna ogarnac IMO
Można to gdzieś obejrzeć w internecie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Warren
a co to za drużyna to IMO ?
ważne, że ogarniasz CLJ, IMO schodzi na dalszy plan wink
Tracza to Ja szanuje wink piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Originally Posted by hallik
jakie typy na finał CLJ? Legia u siebie powinna ogarnac IMO
Można to gdzieś obejrzeć w internecie?
http://legionisci.com/news/67521_Final_CLJ_Legia_-_Pogon.html

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by fechu
Originally Posted by hallik
jakie typy na finał CLJ? Legia u siebie powinna ogarnac IMO
Można to gdzieś obejrzeć w internecie?
to jest bardzo dobre pytanie, na ta chwile nie mam zielonego pojecia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Legia Warszawa wywalczyła 12. w historii mistrzostwo Polski i już wkrótce rozpocznie eliminacje do Ligi Mistrzów. Mistrz Polski rozpocznie grę od 2. rundy. Legia ze współczynnikiem 28.000 będzie oczywiście rozstawiona, co oznacza, że trafi na potencjalnie słabszego przeciwnika. Tak samo będzie w 3. rundzie eliminacyjnej. Ewentualne rozstawienie legionistów w rundzie 4. zależeć będzie od wyników innych zespołów z wyższym współczynnikiem.

Losowanie par 2. rundy odbędzie się 20 czerwca. Mecze zaplanowano na 12-13 i 19-20 lipca. Losowanie 3. rundy będzie miało miejsce 15 lipca, natomiast spotkania - 26-27 lipca i 2-3 sierpnia.

Potencjalni przeciwnicy Legii w 2. rundzie el. LM:
Zespoły nierozstawione:
The New Saints (Walia)* - 5.200
Football Dudelange (Luksemburg) - 5.050
Żalgiris Wilno (Litwa) - 4.925
Hapoel Beer Szewa (Izrael)* - 4.725
NK Olimpija Ljubljana (Słowenia) - 4.625
Valetta FC (Malta)* - 4.466
Dacia Kiszyniów (Mołdawia)* - 4.325
FK Vardar Skopje (Macedonia) - 4.200
IFK Norrkoping (Szwecja) - 3.975
Ferencvarosi TC (Węgry) - 3.475
Crusaders FC (Irlandia Północna) - 3.400
FC Flora Tallin (Estonia)* - 3.350
Zrijnski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - 3.175
FC Santa Coloma (Andora)* - 2.699
Dundalk FC (Irlandia) - 2.590
FK Mladost Podgorica (Czarnogóra) - 2.475
B36 Torshavn (Wyspy Owcze)* - 1.975
Seinajoen JK (Finlandia) - 1.730

Zespoły rozstawione:
FC Salzburg (Austria) - 42.520
Celtic FC (Szkocja) - 40.460
APOEL Nikozja (Cypr) - 35.935
BATE Borysów (Białoruś) - 34.000
Legia Warszawa - 28.000
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 25.775
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - 25.625
FC Kopenhaga (Dania) - 24.720
Karabach Agdam (Azerbejdżan) - 13.475
Rosenborg Trondheim (Norwegia) - 12.850
FK Astana (Kazachstan) - 12.575
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - 10.575
Skenderbeu Korcza (Albania) - 7.825
Crvena zvezda Belgrad (Serbia) - 7.175
Dinamo Tbilisi (Gruzja) - 5.875
FH Hafnarfjoerdur (Islandia) - 5.750
AS Trencin (Słowacja) - 5.400

* drużyny, które nie wiadomo, od której rundy będą grać

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Originally Posted by Warren
Originally Posted by rymoholik
Belgia blush co za....
z taką grą to ich makarony w 1 meczu szybciutko usadzą
oni zupelnie inaczej beda grac na mistrzostwach, ehhh konczyli kupon z djokiem i szwecja i po 1-0 nie skontrowalem

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by Warren
Originally Posted by rymoholik
Belgia blush co za....
z taką grą to ich makarony w 1 meczu szybciutko usadzą
oni zupelnie inaczej beda grac na mistrzostwach, ehhh konczyli kupon z djokiem i szwecja i po 1-0 nie skontrowalem
ostatnio tez mi kupon uwalili remisem 1-1 z wszechpotezna Finlandia

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Warren
Originally Posted by fechu
Originally Posted by hallik
jakie typy na finał CLJ? Legia u siebie powinna ogarnac IMO
Można to gdzieś obejrzeć w internecie?
http://legionisci.com/news/67521_Final_CLJ_Legia_-_Pogon.html
piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a dlaczego mają grać inaczej na euro ? składem grają najmocniejszym

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
są po prostu ciency
zawodników mają ale drużyny nie
Makarony ich przerobią na miętko

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Coś mnie się kojarzy, że Polska repra olimpijska przed Barceloną 92' też się kompromitowała w sparingach, a jak było w turnieju - wiemy smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Warren
są po prostu ciency
zawodników mają ale drużyny nie
Makarony ich przerobią na miętko
O butelkę ja Belgia Ty Włochy?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Originally Posted by Warren
a dlaczego mają grać inaczej na euro ? składem grają najmocniejszym
bo dzis to mecz o nic, a tam o cos beda grac

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
są po prostu ciency
zawodników mają ale drużyny nie
Makarony ich przerobią na miętko
O butelkę ja Belgia Ty Włochy?
[Linked Image from image.freepik.com]

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by bitnap
dubel: Stabaek II o1.5/Szoligorsk szczeli w 2 @3.07 boks

zle norweskie bażanty

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by CFab
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
są po prostu ciency
zawodników mają ale drużyny nie
Makarony ich przerobią na miętko
O butelkę ja Belgia Ty Włochy?
[Linked Image from image.freepik.com]
laugh

Strona 188 z 200 1 2 186 187 188 189 190 199 200

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, burbon), 1,617 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,839
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1