Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 40 1 2 38 39 40
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
ja byłem kiedyś w czerwcu to padało ze 3-4 dni non stop, dopiero potem się zrobiło cieplutko, nawet miejscowi mówili, że mamy pecha laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410
Likes: 11
[quote=Gustawo Lima]ja byłem kiedyś w czerwcu to padało ze 3-4 dni non stop, dopiero potem się zrobiło cieplutko, nawet miejscowi mówili, że mamy pecha :D [/quote] Oj Gustawo no sam sie smieje do kompa trzeba miec pecha No naprawde tyle razy juz tu jesem i fakt zawsze nad samym morzem.Bywaja momenty 20-40 minut mega wichury no nie deszczu bo czasem wiatr zabija tak jak teraz po meczu Corwacji ,ale zaraz wszystko wraca do normy a po kolejnych 30 minutach skwar ze błaganie o wiatr Karlovacko + Maraska jak ktos lubi troche dopiescic piwo czyms slodszym to tez mega rzecz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410
Likes: 11
Tak jak wczesniej napisalem mega fajne spokojne miejscowki w Chorwacji jak ktos bedzie mial kiedys ochote to PW Tak samo podtrzymuje co do nazwijmy to hejtu na Polska Reprezentacje . PW z linkiem bo no nie caly czas jestem online ale to na pewno wystarczy Dobranoc Panowie I ograjmy tych skurwysynow na tym EURO :galy: :boks:

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
jutro golimy Niemcow, Ukraina wygrywa z Irolami... potem my wpierdol z Ukraina a Niemcy wygrana z Irolami i w ten sposob cala trojka ma po 6pkt i nie ma chuja by nie awansowac w. komplecie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by bitnap
my tu gadu gadu a jutro o 17 Motor odrabia w Elblągu stratę jednego gola i wchodzi do 2 ligi smile

Taki ch...

OLIMPIA ELBLĄG


Sorry bitek,
ale tak się układają sympatie. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by chudy
Jeszcze trochę a za granie owerów też zacznę zapisywać ujemne punkty do szacunku

grin


chudy,
może nie jesteś aż tak chudy jak Siebie przedstawiasz. smile

Widać, że jest multum userów jeszcze chudszych,
dużo chudszych. grin

Ale buki muszą z czegoś ( z kogoś ) żyć,
aby wypłacać.

I tym przesłaniem - dla kumatych - zakończmy ten wątek.

grin

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Artur Boruc ma zastąpić Wojtka w Naszej bramce, oby tak było boks

Fabian po stracie numeru "1" jebnął focha jak dziewczynka, a Artek zawsze bojowo nastawiony

Strona 40 z 40 1 2 38 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1