Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 76 1 2 4 5 6 7 8 75 76
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by akagi
grin aplauz

Przyznam, że wygraliście Panowie.

Ale oświadczam, że nie wiem za cholerę, skąd wziąć tę flagę do avatara. grin


Pierwszy post tematu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Uve87
Glik czy Pazdan na (C) >? ?

bez rożnicy na zero z tylu i z przodu

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kazow
oj dajcie mu spokój ..może żaby mu pouciekały a może jest against modern football

niech żyje jak chce, wolność jest

Spokój to mogą dać Tobie,
jak nie możesz Sobie z tym poradzić.

Ty też żyj jak chcesz,
oczywiście pod warunkiem, że jesteś w stanie tak żyć.


Zastanów się,
jak masz napisać głupotę...

To po prostu pisz w polityce.


I nie zadam Ci pytania żabiego, tylko odpowiedź.

Wiem że nie kumasz.

Ale każdy ma jakieś problemy. smile

ja Cie tu bronie a Ty tracisz nerwy? fiu fiu...

cos mi sie wydaje ze kolega chcial przyszpanic pójsciem pod prąd a teraz nie wie jak sie z twarzą wycofać....

podpowiem...rakiem..rakiem... to blisko wody i blisko żab...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by akagi
grin aplauz

Przyznam, że wygraliście Panowie.

Ale oświadczam, że nie wiem za cholerę, skąd wziąć tę flagę do avatara. grin

Klikasz na awatar któregokolwiek z uzytkowników, prawy przycikiem myszy -> kopiuj adres url grafiki, przechodzisz do MOja strefa (na gorze strony) -> edycja profilu i tam wklejasz w: Podaj link URL do avatara (maks. rozmiar obrazka wynosi 64x64 piksele; dozwolone formaty: .gif, .jpg, .png)

Proste.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Widzę, że nie ma sensu drążyć tematu. Niektórzy myślą, że kumają, ale nie wiedzą, że są w błędzie. smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Panowie jakie macie metody na spędzanie tych kilku-kilkunastu godzin przed ważnym meczem? Jesteście w stanie skupić się w pracy na efektywnej robocie, jak taki mecz jest na horyzoncie? Jakie macie metody na odstresowywanie się i wytrzymywanie gorączki przedmeczowej?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dwa razy się zastanawiałem czy dać Kubę do składu i dwa razy jebnął bramkę, pewnie jak go dam dziś to nie strzeli więc dla dobra narodu chyba go odpuszczę

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kura
dwa razy się zastanawiałem czy dać Kubę do składu i dwa razy jebnął bramkę, pewnie jak go dam dziś to nie strzeli więc dla dobra narodu chyba go odpuszczę
Odpuść, zwłaszcza, że wskoczył do mnie do składu na (C) smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by mazinho
Panowie jakie macie metody na spędzanie tych kilku-kilkunastu godzin przed ważnym meczem? Jesteście w stanie skupić się w pracy na efektywnej robocie, jak taki mecz jest na horyzoncie? Jakie macie metody na odstresowywanie się i wytrzymywanie gorączki przedmeczowej?


Pornosy oglądam - ulubione są z serii WTA, dwie laski na zielonej trawce wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
W ogóle mi dzisiaj nie pasuje remis w dzisiejszym spotkaniu, sportowo już napisano epopeje o tym meczu.

Portugalia ma już 4 remisu z rzędu, sprawdziłem to co znalazłem i nie znalazłem by mieli 5, po naszej stronie drabinki i Polska i Portugalia miała już remis, Portugalia zarówno z Islandią, Austrią jak i Węgrami nie miała po prostu szczęścia (ten mecz z Wegrami to jak już pisał bitek - był co najmniej "dziwny"), z Chorwatami mecz był mało ofensywny, nie pamiętam czy przed 90 min Chorwaci mieli jakiś celny na bramkę (?)

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by jaga1920

bedziesz jechal teraz na jednym watku caly czas jak jurek owsiak to u was normalne
po drugie mistrzuniu robisz tu z siebie ch.. wie kogo bon ton konwenanse ę ą trzeba ksiecia prosic najlepiej wszyscy i po 10 razy wkoncu mnie przekonali zejdz na ziemie lucjan dzis gra Polska animozje klubowe zostaw na potem [/quote]

Na jednym.... grin

Dzisiaj nie,
ale to tylko od nagromadzenie Twoich kompleksów zależy - ojciec .

Dzisiaj gra Polska... grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Kura
dwa razy się zastanawiałem czy dać Kubę do składu i dwa razy jebnął bramkę, pewnie jak go dam dziś to nie strzeli więc dla dobra narodu chyba go odpuszczę
Odpuść, zwłaszcza, że wskoczył do mnie do składu na (C) smile

uuu to teraz się poważnie zastanowię smile

Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
Originally Posted by mazinho
Panowie jakie macie metody na spędzanie tych kilku-kilkunastu godzin przed ważnym meczem? Jesteście w stanie skupić się w pracy na efektywnej robocie, jak taki mecz jest na horyzoncie? Jakie macie metody na odstresowywanie się i wytrzymywanie gorączki przedmeczowej?


Za nic się skupić nie idzie blush YouTube i filmiki motywujące wchodzą piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
http://www.poomoc.pl klik w balonik

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by hubert
Originally Posted by mazinho
Panowie jakie macie metody na spędzanie tych kilku-kilkunastu godzin przed ważnym meczem? Jesteście w stanie skupić się w pracy na efektywnej robocie, jak taki mecz jest na horyzoncie? Jakie macie metody na odstresowywanie się i wytrzymywanie gorączki przedmeczowej?


Za nic się skupić nie idzie blush YouTube i filmiki motywujące wchodzą piwo

Dobry pomysł, np.:



:-))

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Vitolo piwo
...pòki o zwycięstwo graaaaaaaasz boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki Master, dałem radę. smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Bardzo się cieszę akagi, że co prawda po czasie, ale jednak zrozumiałeś motywy akcji. piwo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin

Wiesz fechu...

Cały czas się uczę. grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
A jeszcze jedno pytanie. Jak wolicie przeżyć wazny mecz? Byś w tłumie ludzi, gdzie wszyscy sa glosni, sa emocje, ale jednocześnie nie można skupić sie na detalach i szczególach spotkania? Czy lepiej na spokojnie w domu, patrzac sie na duzy ekran i popijajac piwko?

Strona 6 z 76 1 2 4 5 6 7 8 75 76

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1