|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Grosik (5) zjebał sytuacje z drugiej połowy gdy wszedł z lewej strony i zamiast uderzyć na bramkę podał do środka gdzie nie było nikogo. Podobnie wczoraj Hazard tylko, ze z drugiej strony boiska. To co zagrała wczoraj obrona Belgii przy golu na 2:1 to kryminał, mnie to troche śmierdzi  Komentatorzy na polsacie krzyczeli o sensacji, przecież w eliminacjach Belgowie bramki nie strzelili Walii, na wyjeździe 0:1 i 0:0 u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
sorry, ale dla mnie Lewy zagrał słabą imprezę i na taką ocenę zdecydowanie nie zasługuje. absorbował obrońców to oczywiste, chociażby ze względu na nazwisko  napastnika rozlicza sie przede wszystkim z bramek czy wykorzystanych sytuacji. za tą patelnię w meczu z Ukrainą to z urzędu -2 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
gdyby Lewy gral jak typowy napastnik i za wszelka cene szukal uderzania na bramke to Milik przez cale Euro oddalby moze z trzy strzaly. Trener mial taki pomysl i tak ich ustawil, i sie to sprawdzilo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Pełna zgoda z przedmowcą(hallik),to nie była impreza Lewego,(byc moze Lewej),5 to max
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
gdyby Lewy gral jak typowy napastnik i za wszelka cene szukal uderzania na bramke to Milik przez cale Euro oddalby moze z trzy strzaly. Trener mial taki pomysl i tak ich ustawil, i sie to sprawdzilo gdzie sie sprawdziło? o czyms nie wiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
sorry, ale dla mnie Lewy zagrał słabą imprezę i na taką ocenę zdecydowanie nie zasługuje. absorbował obrońców to oczywiste, chociażby ze względu na nazwisko  napastnika rozlicza sie przede wszystkim z bramek czy wykorzystanych sytuacji. za tą patelnię w meczu z Ukrainą to z urzędu -2 pkt. Ok ...masz rację też byłem tego zdania że rozlicza się napadziora z bramek , i nadal jestem..., ale uległem presji " fachowców " w studio na czele z Jackiem który mało nie pobił Kowala wczoraj....  ...Tak całkiem źle nie było bo obronił sie bramką z Portugalią , to że nie dowieźlimy zwycięstwa to nie jego wina , karne egzekwował pewnie...To nie jest typ napastnika " stojaka " który podnosi łape do góry z prośbą o piłke i nic więcej....Trzeba obiektywnie spojrzeć że taka aktywna gra jaką on prezentował kosztuje dużo więcej sił i to też może mieć znaczenie przy dokładaniu nogi choćby w tym meczu z Ukrainą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wczoraj trochę podgoniłem w fantasy, ale w końcu moi zawodnicy strzelali bramki  Dało to awans z 38 na 16 miejsce w generalce i trzecie miejsce w drużynie kolejki, a jeszcze pół drużyny nie kopneło w ćwierćfinale piłki (niemcy i francuzi);)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
gdyby Lewy gral jak typowy napastnik i za wszelka cene szukal uderzania na bramke to Milik przez cale Euro oddalby moze z trzy strzaly. Trener mial taki pomysl i tak ich ustawil, i sie to sprawdzilo gdzie sie sprawdziło? o czyms nie wiem? doszlismy do 1/4, to malo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Pełna zgoda z przedmowcą(hallik),to nie była impreza Lewego,(byc moze Lewej),5 to max Przesadziłeś...  ... 5 to Lewy dostaje za wyjście na boisko ze swoim nazwiskiem i co za tym idzie " burzą mózgów " u obrońców przeciwnika....To tak jak otwarcie drzwi taksówki u taryfiarza...Jeszcze nigdzie nie pojechałeś a juz płacisz.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
gdyby Lewy gral jak typowy napastnik i za wszelka cene szukal uderzania na bramke to Milik przez cale Euro oddalby moze z trzy strzaly. Trener mial taki pomysl i tak ich ustawil, i sie to sprawdzilo gdzie sie sprawdziło? o czyms nie wiem? doszlismy do 1/4, to malo? pewnie ze nie tak mało, jak na nasz potencjał,ale pomysl gdzie moglibysmy byc, zebysmy obrali taktykę na strzelanie kolejnych goli,a nie bronienie tego jednego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To takie gdybanie - forty.
Jakbyśmy obrali taktykę na strzelenie kolejnych, to Portugalce mieliby również większe szanse na strzelenie kolejnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
fabjan-8 piszczek-5 glik-8 pazdan -9 jedrzjczyk -8 blaszczu-7 krychowiak-9 maczynski-5 grosicki-6 kapustka-5 lewandowski -7 milik-5
moje w skali 1-10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
chyba dodam dla Krychowiaka 1 pkt za cytat Turniej był dość udany, ale bez przesady, gdzie tu powód do euforii? Granicę sukcesu wyznaczał mecz z Portugalią. Gdybyśmy go wygrali i awansowali do półfinału, stałoby się coś wyjątkowego. Ćwierćfinał jest po prostu dobrym wynikiem - mówi Sport.pl o Polsce w Euro 2016 pomocnik reprezentacji Grzegorz Krychowiak http://www.sport.pl/euro2016/1,1365...ralismy-o-centymetry.html#BoxSpecCzolka3
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:) nie za to że na jednym os w piłke graliśmy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:) nie za to że na jednym os w piłke graliśmy to kumoterstwo, się nie liczy takich 9,trzeba bylo zastrzec ze 9 dotyczy gry na osiedlu,a nie na euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:) Forty prędzej już punktacja jak u uve niż jak u Ciebie. Glik 10 Pazdan 6. Naprawdę aż taką dysproporcje widziałeś w ich grze?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dla mnie Pazdan gral lepiej od Glika  najlepszy zdecydowanie Krychowiak najsłabszy Grosicki / Maczynski najlepszy rezerwowy Peszko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Fabian-8 Piszczek-8 Glik-8 Pazdan-8 Jędza-7 Krycha-8 Mąka-6 Kuba-8 Grosik-8 Kapustka-6 Lewy-7 Milik-6
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:) Forty prędzej już punktacja jak u uve niż jak u Ciebie. Glik 10 Pazdan 6. Naprawdę aż taką dysproporcje widziałeś w ich grze? przyznam ze oje ocena nie bierze pod uwage meczu z niemcami,bo nic z niego nie pamiętam,a tam Pazadan gral mecz zycia,ale juz potem bylo b przeciętnie,a tylko dobrej woli gebelsa z gwizdkiem,zawdzięcza brak red i karnego na ronaldo,i te jego podania pazad do fabjana,pazdan do najblizszego ,pazdan do fabiana itd,itd
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|