Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 37 1 2 3 4 36 37
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Grosik (5) zjebał sytuacje z drugiej połowy gdy wszedł z lewej strony i zamiast uderzyć na bramkę podał do środka gdzie nie było nikogo. Podobnie wczoraj Hazard tylko, ze z drugiej strony boiska.

To co zagrała wczoraj obrona Belgii przy golu na 2:1 to kryminał, mnie to troche śmierdzi wink

Komentatorzy na polsacie krzyczeli o sensacji, przecież w eliminacjach Belgowie bramki nie strzelili Walii, na wyjeździe 0:1 i 0:0 u siebie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
sorry, ale dla mnie Lewy zagrał słabą imprezę i na taką ocenę zdecydowanie nie zasługuje. absorbował obrońców to oczywiste, chociażby ze względu na nazwisko smile napastnika rozlicza sie przede wszystkim z bramek czy wykorzystanych sytuacji. za tą patelnię w meczu z Ukrainą to z urzędu -2 pkt.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
gdyby Lewy gral jak typowy napastnik i za wszelka cene szukal uderzania na bramke to Milik przez cale Euro oddalby moze z trzy strzaly. Trener mial taki pomysl i tak ich ustawil, i sie to sprawdzilo

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Pełna zgoda z przedmowcą(hallik),to nie była impreza Lewego,(byc moze Lewej),5 to max

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by jackm
gdyby Lewy gral jak typowy napastnik i za wszelka cene szukal uderzania na bramke to Milik przez cale Euro oddalby moze z trzy strzaly. Trener mial taki pomysl i tak ich ustawil, i sie to sprawdzilo

gdzie sie sprawdziło? o czyms nie wiem?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by hallik
sorry, ale dla mnie Lewy zagrał słabą imprezę i na taką ocenę zdecydowanie nie zasługuje. absorbował obrońców to oczywiste, chociażby ze względu na nazwisko smile napastnika rozlicza sie przede wszystkim z bramek czy wykorzystanych sytuacji. za tą patelnię w meczu z Ukrainą to z urzędu -2 pkt.

Ok ...masz rację też byłem tego zdania że rozlicza się napadziora z bramek , i nadal jestem..., ale uległem presji " fachowców " w studio na czele z Jackiem który mało nie pobił Kowala wczoraj.... grin ...Tak całkiem źle nie było bo obronił sie bramką z Portugalią , to że nie dowieźlimy zwycięstwa to nie jego wina , karne egzekwował pewnie...To nie jest typ napastnika " stojaka " który podnosi łape do góry z prośbą o piłke i nic więcej....Trzeba obiektywnie spojrzeć że taka aktywna gra jaką on prezentował kosztuje dużo więcej sił i to też może mieć znaczenie przy dokładaniu nogi choćby w tym meczu z Ukrainą...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Wczoraj trochę podgoniłem w fantasy, ale w końcu moi zawodnicy strzelali bramki grin Dało to awans z 38 na 16 miejsce w generalce i trzecie miejsce w drużynie kolejki, a jeszcze pół drużyny nie kopneło w ćwierćfinale piłki (niemcy i francuzi);)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by forty
Originally Posted by jackm
gdyby Lewy gral jak typowy napastnik i za wszelka cene szukal uderzania na bramke to Milik przez cale Euro oddalby moze z trzy strzaly. Trener mial taki pomysl i tak ich ustawil, i sie to sprawdzilo

gdzie sie sprawdziło? o czyms nie wiem?
doszlismy do 1/4, to malo?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by forty
Pełna zgoda z przedmowcą(hallik),to nie była impreza Lewego,(byc moze Lewej),5 to max

Przesadziłeś... grin... 5 to Lewy dostaje za wyjście na boisko ze swoim nazwiskiem i co za tym idzie " burzą mózgów " u obrońców przeciwnika....To tak jak otwarcie drzwi taksówki u taryfiarza...Jeszcze nigdzie nie pojechałeś a juz płacisz.... grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by jackm
Originally Posted by forty
Originally Posted by jackm
gdyby Lewy gral jak typowy napastnik i za wszelka cene szukal uderzania na bramke to Milik przez cale Euro oddalby moze z trzy strzaly. Trener mial taki pomysl i tak ich ustawil, i sie to sprawdzilo

gdzie sie sprawdziło? o czyms nie wiem?
doszlismy do 1/4, to malo?

pewnie ze nie tak mało, jak na nasz potencjał,ale pomysl gdzie moglibysmy byc, zebysmy obrali taktykę na strzelanie kolejnych goli,a nie bronienie tego jednego

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To takie gdybanie - forty.

Jakbyśmy obrali taktykę na strzelenie kolejnych,
to Portugalce mieliby również większe szanse na strzelenie kolejnych.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
fabjan-8
piszczek-5
glik-8
pazdan -9
jedrzjczyk -8
blaszczu-7
krychowiak-9
maczynski-5
grosicki-6
kapustka-5
lewandowski -7
milik-5

moje w skali 1-10

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:)

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
chyba dodam dla Krychowiaka 1 pkt za

cytat Turniej był dość udany, ale bez przesady, gdzie tu powód do euforii? Granicę sukcesu wyznaczał mecz z Portugalią. Gdybyśmy go wygrali i awansowali do półfinału, stałoby się coś wyjątkowego. Ćwierćfinał jest po prostu dobrym wynikiem - mówi Sport.pl o Polsce w Euro 2016 pomocnik reprezentacji Grzegorz Krychowiak


http://www.sport.pl/euro2016/1,1365...ralismy-o-centymetry.html#BoxSpecCzolka3

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by forty
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:)

nie za to że na jednym os w piłke graliśmy

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by forty
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:)

nie za to że na jednym os w piłke graliśmy

to kumoterstwo, się nie liczy takich 9,trzeba bylo zastrzec ze 9 dotyczy gry na osiedlu,a nie na euro

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by forty
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:)
Forty prędzej już punktacja jak u uve niż jak u Ciebie. Glik 10 Pazdan 6. Naprawdę aż taką dysproporcje widziałeś w ich grze?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
dla mnie Pazdan gral lepiej od Glika grin

najlepszy zdecydowanie Krychowiak najsłabszy Grosicki / Maczynski

najlepszy rezerwowy Peszko laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Fabian-8
Piszczek-8
Glik-8
Pazdan-8
Jędza-7
Krycha-8
Mąka-6
Kuba-8
Grosik-8
Kapustka-6
Lewy-7
Milik-6

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by TEO
Originally Posted by forty
pazdan 9,chyba za to ze w Gorniku grał:)
Forty prędzej już punktacja jak u uve niż jak u Ciebie. Glik 10 Pazdan 6. Naprawdę aż taką dysproporcje widziałeś w ich grze?

przyznam ze oje ocena nie bierze pod uwage meczu z niemcami,bo nic z niego nie pamiętam,a tam Pazadan gral mecz zycia,ale juz potem bylo b przeciętnie,a tylko dobrej woli gebelsa z gwizdkiem,zawdzięcza brak red i karnego na ronaldo,i te jego podania pazad do fabjana,pazdan do najblizszego ,pazdan do fabiana itd,itd

Strona 2 z 37 1 2 3 4 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1