Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 75 z 87 1 2 73 74 75 76 77 86 87
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Sponsorze powinni Ci zaliczyc wygrana:
.) Zakłady „1 2 - Kto wygra?”: W meczu tenisowym, w którym jeden z graczy wycofuje się z gry, zakłady „1 2 - Kto wygra?” uznawane są za ważne wraz z rozegraniem pierwszej piłki. W ramach zakładu zawsze wygrywa zawodnik, który zostanie ogłoszony zwycięzcą przez sędziego głównego. Zasada ta ma również zastosowanie w deblu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Do ktorej pograja dzis ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Mucios
witam. Ile realnie idzie wypłata ze Skrill konto bankowe ?
zdarza się, że rano zlecam wypłatę ze skrilla i po południu już jest, ale z reguły na drugi dzień

Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
Originally Posted by Lokus
Sponsorze powinni Ci zaliczyc wygrana:
.) Zakłady „1 2 - Kto wygra?”: W meczu tenisowym, w którym jeden z graczy wycofuje się z gry, zakłady „1 2 - Kto wygra?” uznawane są za ważne wraz z rozegraniem pierwszej piłki. W ramach zakładu zawsze wygrywa zawodnik, który zostanie ogłoszony zwycięzcą przez sędziego głównego. Zasada ta ma również zastosowanie w deblu.


Jakiś czas temu miałem chyba u nich krecz i wtedy został mi zaliczony. Teraz stawka większa i czyżby lecieli w ch...? Nie odpuszczę tego.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Mucios
witam. Ile realnie idzie wypłata ze Skrill konto bankowe ?
zdarza się, że rano zlecam wypłatę ze skrilla i po południu już jest, ale z reguły na drugi dzień

Tak jak pisze Halik, no chyba że wypłaciłeś w sb., ndz. to zazwyczaj jest w pon. po południu.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by sponsor_buków
Originally Posted by Lokus
Sponsorze powinni Ci zaliczyc wygrana:
.) Zakłady „1 2 - Kto wygra?”: W meczu tenisowym, w którym jeden z graczy wycofuje się z gry, zakłady „1 2 - Kto wygra?” uznawane są za ważne wraz z rozegraniem pierwszej piłki. W ramach zakładu zawsze wygrywa zawodnik, który zostanie ogłoszony zwycięzcą przez sędziego głównego. Zasada ta ma również zastosowanie w deblu.


Jakiś czas temu miałem chyba u nich krecz i wtedy został mi zaliczony. Teraz stawka większa i czyżby lecieli w ch...? Nie odpuszczę tego.

Napisz do nich z tym co wkleiłeś sam, plus to co wkleił Lokus z informacją o prawidłowe rozliczenie. b-win to wg mnie jedne z największych Melepet na rynku.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Raz tylko zawiodl serwis miszcza Wesołego i natychmiast nie bylo czego zbierac z niego.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by Green Arrow
rao pierwszy raz w karierze wyciagnął z wyniku 0:2 w setach

Dobrze, że mnie nie było i nie mogłem oglądać, bo komp poleciałby w TV.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Master.com back
Napisz do nich z tym co wkleiłeś sam, plus to co wkleił Lokus z informacją o prawidłowe rozliczenie. b-win to wg mnie jedne z największych Melepet na rynku.
ale Franciszka to palą ładnie smile jakby skreczował Tsonga to pewnie byłaby przegrana

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Zwykły błąd baw, wkrótce poprawią i zalicza wygrana gotówkę za mecz Tsongi, nie zliczyc ile mialem takich przypadków u tego buka.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
ciekawe, że mylą się najczęściej na swoją korzyść

Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
Originally Posted by zegarek
Zwykły błąd baw, wkrótce poprawią i zalicza wygrana gotówkę za mecz Tsongi, nie zliczyc ile mialem takich przypadków u tego buka.


Oby smile Ile czekałeś średnio na korektę rozliczenia?

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by tronk
ta radwa nie moze wiecej czasu na silce spedzac, kompletna anemia w uderzeniach
pisałem o tym nieraz

może by i troche straciła na koordynacji ale powinna szukać innych rozwiązań

i ten Wiktorowski już jej raczej niczego nie nauczy


Nic by nie straciła po siłowni. To nie wpływa na koordynacje, i czucie rakiety. Oczywiście jak się nie przesadza, ale to normalne. Same plusy, motoryka idzie do góry, więcej siły w uderzeniach, łatwość w operowaniu rakietą. Po treningu siłowym przychodzi niesamowita lekkość w poruszaniu się po korcie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,695
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,695
przecież isia chodzi na siłkę

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Master.com back
Napisz do nich z tym co wkleiłeś sam, plus to co wkleił Lokus z informacją o prawidłowe rozliczenie. b-win to wg mnie jedne z największych Melepet na rynku.
ale Franciszka to palą ładnie smile jakby skreczował Tsonga to pewnie byłaby przegrana

musieliby podjac jedna decyzje, bo tez sa osoby ktore graly gaske i jak to zweryfikowac wtedy ? smile

chyba ze zbilansuja, i tam gdzie wiecej tsongi to zwrot laugh

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by betowiec
przecież isia chodzi na siłkę


No raczej, dziwne by było, gdyby nie.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by n____
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by tronk
ta radwa nie moze wiecej czasu na silce spedzac, kompletna anemia w uderzeniach
pisałem o tym nieraz

może by i troche straciła na koordynacji ale powinna szukać innych rozwiązań

i ten Wiktorowski już jej raczej niczego nie nauczy


Nic by nie straciła po siłowni. To nie wpływa na koordynacje, i czucie rakiety. Oczywiście jak się nie przesadza, ale to normalne. Same plusy, motoryka idzie do góry, więcej siły w uderzeniach, łatwość w operowaniu rakietą. Po treningu siłowym przychodzi niesamowita lekkość w poruszaniu się po korcie.

nie jestem ani trenerem ani jakims z dyplomem expertem w tym temacie, ale chyba bez siły w uderzeniu, nawet nie musi byc zabojczo konczace, szlema wygrac sie nie da, bartoli czy penna napewno mialy wiecej pary w uderzeniu od iski smile

Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
Originally Posted by tronk
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Master.com back
Napisz do nich z tym co wkleiłeś sam, plus to co wkleił Lokus z informacją o prawidłowe rozliczenie. b-win to wg mnie jedne z największych Melepet na rynku.
ale Franciszka to palą ładnie smile jakby skreczował Tsonga to pewnie byłaby przegrana

musieliby podjac jedna decyzje, bo tez sa osoby ktore graly gaske i jak to zweryfikowac wtedy ? smile

chyba ze zbilansuja, i tam gdzie wiecej tsongi to zwrot laugh


Możliwe, że anulowali mi indywidualnie, bo z tego co dzisiaj widziałem, to zdecydowania większość grała dzisiaj na Gasqueta.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by n____
Originally Posted by betowiec
przecież isia chodzi na siłkę


No raczej, dziwne by było, gdyby nie.

nie widac tego w jej grze by chodzila, a jak chodzi traci tylko tam swoj czas

Strona 75 z 87 1 2 73 74 75 76 77 86 87

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1