|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Sponsorze powinni Ci zaliczyc wygrana: .) Zakłady „1 2 - Kto wygra?”: W meczu tenisowym, w którym jeden z graczy wycofuje się z gry, zakłady „1 2 - Kto wygra?” uznawane są za ważne wraz z rozegraniem pierwszej piłki. W ramach zakładu zawsze wygrywa zawodnik, który zostanie ogłoszony zwycięzcą przez sędziego głównego. Zasada ta ma również zastosowanie w deblu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
witam. Ile realnie idzie wypłata ze Skrill konto bankowe ? zdarza się, że rano zlecam wypłatę ze skrilla i po południu już jest, ale z reguły na drugi dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209 |
Sponsorze powinni Ci zaliczyc wygrana: .) Zakłady „1 2 - Kto wygra?”: W meczu tenisowym, w którym jeden z graczy wycofuje się z gry, zakłady „1 2 - Kto wygra?” uznawane są za ważne wraz z rozegraniem pierwszej piłki. W ramach zakładu zawsze wygrywa zawodnik, który zostanie ogłoszony zwycięzcą przez sędziego głównego. Zasada ta ma również zastosowanie w deblu. Jakiś czas temu miałem chyba u nich krecz i wtedy został mi zaliczony. Teraz stawka większa i czyżby lecieli w ch...? Nie odpuszczę tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
witam. Ile realnie idzie wypłata ze Skrill konto bankowe ? zdarza się, że rano zlecam wypłatę ze skrilla i po południu już jest, ale z reguły na drugi dzień Tak jak pisze Halik, no chyba że wypłaciłeś w sb., ndz. to zazwyczaj jest w pon. po południu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Sponsorze powinni Ci zaliczyc wygrana: .) Zakłady „1 2 - Kto wygra?”: W meczu tenisowym, w którym jeden z graczy wycofuje się z gry, zakłady „1 2 - Kto wygra?” uznawane są za ważne wraz z rozegraniem pierwszej piłki. W ramach zakładu zawsze wygrywa zawodnik, który zostanie ogłoszony zwycięzcą przez sędziego głównego. Zasada ta ma również zastosowanie w deblu. Jakiś czas temu miałem chyba u nich krecz i wtedy został mi zaliczony. Teraz stawka większa i czyżby lecieli w ch...? Nie odpuszczę tego. Napisz do nich z tym co wkleiłeś sam, plus to co wkleił Lokus z informacją o prawidłowe rozliczenie. b-win to wg mnie jedne z największych Melepet na rynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Raz tylko zawiodl serwis miszcza Wesołego i natychmiast nie bylo czego zbierac z niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
rao pierwszy raz w karierze wyciagnął z wyniku 0:2 w setach Dobrze, że mnie nie było i nie mogłem oglądać, bo komp poleciałby w TV.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Napisz do nich z tym co wkleiłeś sam, plus to co wkleił Lokus z informacją o prawidłowe rozliczenie. b-win to wg mnie jedne z największych Melepet na rynku. ale Franciszka to palą ładnie  jakby skreczował Tsonga to pewnie byłaby przegrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Zwykły błąd baw, wkrótce poprawią i zalicza wygrana gotówkę za mecz Tsongi, nie zliczyc ile mialem takich przypadków u tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
ciekawe, że mylą się najczęściej na swoją korzyść
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209 |
Zwykły błąd baw, wkrótce poprawią i zalicza wygrana gotówkę za mecz Tsongi, nie zliczyc ile mialem takich przypadków u tego buka. Oby  Ile czekałeś średnio na korektę rozliczenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
ta radwa nie moze wiecej czasu na silce spedzac, kompletna anemia w uderzeniach pisałem o tym nieraz może by i troche straciła na koordynacji ale powinna szukać innych rozwiązań i ten Wiktorowski już jej raczej niczego nie nauczy Nic by nie straciła po siłowni. To nie wpływa na koordynacje, i czucie rakiety. Oczywiście jak się nie przesadza, ale to normalne. Same plusy, motoryka idzie do góry, więcej siły w uderzeniach, łatwość w operowaniu rakietą. Po treningu siłowym przychodzi niesamowita lekkość w poruszaniu się po korcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694 |
przecież isia chodzi na siłkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Napisz do nich z tym co wkleiłeś sam, plus to co wkleił Lokus z informacją o prawidłowe rozliczenie. b-win to wg mnie jedne z największych Melepet na rynku. ale Franciszka to palą ładnie  jakby skreczował Tsonga to pewnie byłaby przegrana musieliby podjac jedna decyzje, bo tez sa osoby ktore graly gaske i jak to zweryfikowac wtedy ?  chyba ze zbilansuja, i tam gdzie wiecej tsongi to zwrot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
przecież isia chodzi na siłkę No raczej, dziwne by było, gdyby nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ta radwa nie moze wiecej czasu na silce spedzac, kompletna anemia w uderzeniach pisałem o tym nieraz może by i troche straciła na koordynacji ale powinna szukać innych rozwiązań i ten Wiktorowski już jej raczej niczego nie nauczy Nic by nie straciła po siłowni. To nie wpływa na koordynacje, i czucie rakiety. Oczywiście jak się nie przesadza, ale to normalne. Same plusy, motoryka idzie do góry, więcej siły w uderzeniach, łatwość w operowaniu rakietą. Po treningu siłowym przychodzi niesamowita lekkość w poruszaniu się po korcie. nie jestem ani trenerem ani jakims z dyplomem expertem w tym temacie, ale chyba bez siły w uderzeniu, nawet nie musi byc zabojczo konczace, szlema wygrac sie nie da, bartoli czy penna napewno mialy wiecej pary w uderzeniu od iski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209 |
Napisz do nich z tym co wkleiłeś sam, plus to co wkleił Lokus z informacją o prawidłowe rozliczenie. b-win to wg mnie jedne z największych Melepet na rynku. ale Franciszka to palą ładnie  jakby skreczował Tsonga to pewnie byłaby przegrana musieliby podjac jedna decyzje, bo tez sa osoby ktore graly gaske i jak to zweryfikowac wtedy ?  chyba ze zbilansuja, i tam gdzie wiecej tsongi to zwrot  Możliwe, że anulowali mi indywidualnie, bo z tego co dzisiaj widziałem, to zdecydowania większość grała dzisiaj na Gasqueta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
przecież isia chodzi na siłkę No raczej, dziwne by było, gdyby nie. nie widac tego w jej grze by chodzila, a jak chodzi traci tylko tam swoj czas
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|