|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
wiesz Szczypior, czyjś dowod osobisty to nie problem, ale to ma być tak aby było bez mojego wkładu osobistego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ołóweczkiem bazgrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> projekty mebli poki co.. zobaczymy jak pójdzie dalej, może w nastepnym tygodniu, bo w tym chyba jeszcze nie mój pierwszy projekt zejdzie z tasmy produkcyjnej to zamieszczę fotkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
wstalem , za 20 minut autobus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
mam kaca i 1 dzien szkoly, lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a sie chce isc ze Cie ch....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
kac meczy;/ dobrze ze dopiero na 13 na uczelnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Idę się zbierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
O 11.30 zaczynam, ale tylko do 13.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Dziabor też oblewałeś lidera 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
akurat tak sie zbieglo ze bylo kilka okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na poczatek to ze od dzis studia wiec kolezanki juz zjechaly do akademikow, potem przy okazji meczu Legii i remisiku wpadlo troche grosza, co odrazu zostalo dane w zastaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do tego lider w Kielcach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do tego jeszcze kumpel wrocil wiec troche tego bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
P.S Kac morderca nie ma serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
15 minut trwal w-f <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a niektorzy juz w halowkach poprzychodzili... pierwszego dnia...
debile
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
ops panowie jestem, piwko JEDNO pod czaszką, bardzo fajnie, jutro znów o 6 pobódka i zapierdalka w robocie, ale w niedziele juz/dopiero na studia wybywam wiec koniec wakacji - czas na wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Siedze na necie. Bez picia bo juz na jutro ustawka jest. Za 8 godzin wyklad sie zaczyna. Kumple przyszli i gadaja cos o jakiejs imprezie. Ale mi sie nie chce isc ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
rivex.... propagujesz zły styl życia czlowieku... popatrzylem na kotka i ide zapalić fajke...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Od palenia człowiek sie starzeje Szczypior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Swieżo po formacie zero ulubionych stron , mało kontaktów czyli windows dał mi kolejną szansę egzystencji w wirtualnym świecie ale czy sprostam temu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
witam Piecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
taka mysl mnie wlasnie naszła, pewnie to przez to piwo
kobieta jest jak windows - niby wszystko fajnie, a zawsze sie wali, do tego raz w miesiącu "blue screen"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Witaj Szypiorku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , o ile pamiętam to miałeś chyba zapalić a nie odwiedzać nocne pod bokiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Siedzi kobieta na ławce zapłakana , podchodzi do niej facet i pyta co się stało ? Nic tylko znów ciocia mnie odwiedziła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
a zapaliłem, zapaliłem, nawet szklaneczke pepsi wypiłem, dzisiaj dopiero 7 fajeczka byla
trzeba z tym skonczyc, ale nie mam chwilowo bodżca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a stres czycha za ramieniem, wiec jak tu nie palić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Ja będę się w środę zapewne stresować bo ostateczny termin popraweczki się szykuje , ważą się losy przetrwania studenckiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Chwilowo kiedy mam co innego na głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pójdę tam bo nadchodzi ten czas i woła mnie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
a zapaliłem, zapaliłem, nawet szklaneczke pepsi wypiłem, dzisiaj dopiero 7 fajeczka byla
trzeba z tym skonczyc, ale nie mam chwilowo bodżca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a stres czycha za ramieniem, wiec jak tu nie palić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A czy moj nowotworek Cie nie przekonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie znam lepszego bodzca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
ide śpiocha zaliczyc i jeszcze nowych maidenow przed snem posluchac pa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie ma Szczypior spania !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Brazyliska zaczęła grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
ok dzis pobódeczka 6:30
ale teraz dopiero czas na kawke z ekspresu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|