Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21
#671304 01/10/2006 23:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
wiesz Szczypior, czyjś dowod osobisty to nie problem, ale to ma być tak aby było bez mojego wkładu osobistego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ołóweczkiem bazgrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> projekty mebli poki co.. zobaczymy jak pójdzie dalej, może w nastepnym tygodniu, bo w tym chyba jeszcze nie mój pierwszy projekt zejdzie z tasmy produkcyjnej to zamieszczę fotkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe..

Bonus: Unibet
#671305 02/10/2006 03:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
wstalem , za 20 minut autobus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671306 02/10/2006 05:08
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
mam kaca i 1 dzien szkoly, lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a sie chce isc ze Cie ch....

#671307 02/10/2006 07:27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
kac meczy;/ dobrze ze dopiero na 13 na uczelnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671308 02/10/2006 07:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Idę się zbierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

O 11.30 zaczynam, ale tylko do 13.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#671309 02/10/2006 08:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Dziabor też oblewałeś lidera 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#671310 02/10/2006 08:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
akurat tak sie zbieglo ze bylo kilka okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na poczatek to ze od dzis studia wiec kolezanki juz zjechaly do akademikow, potem przy okazji meczu Legii i remisiku wpadlo troche grosza, co odrazu zostalo dane w zastaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do tego lider w Kielcach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do tego jeszcze kumpel wrocil wiec troche tego bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

P.S Kac morderca nie ma serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#671311 02/10/2006 13:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
15 minut trwal w-f <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a niektorzy juz w halowkach poprzychodzili... pierwszego dnia...

debile

#671312 05/10/2006 21:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
ops panowie jestem, piwko JEDNO pod czaszką, bardzo fajnie, jutro znów o 6 pobódka i zapierdalka w robocie, ale w niedziele juz/dopiero na studia wybywam wiec koniec wakacji - czas na wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671313 05/10/2006 22:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Siedze na necie. Bez picia bo juz na jutro ustawka jest. Za 8 godzin wyklad sie zaczyna. Kumple przyszli i gadaja cos o jakiejs imprezie. Ale mi sie nie chce isc ...

#671314 05/10/2006 22:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
rivex.... propagujesz zły styl życia czlowieku... popatrzylem na kotka i ide zapalić fajke...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671315 05/10/2006 22:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Od palenia człowiek sie starzeje Szczypior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Swieżo po formacie zero ulubionych stron , mało kontaktów czyli windows dał mi kolejną szansę egzystencji w wirtualnym świecie ale czy sprostam temu ?

#671316 05/10/2006 22:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
witam Piecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

taka mysl mnie wlasnie naszła, pewnie to przez to piwo

kobieta jest jak windows - niby wszystko fajnie, a zawsze sie wali, do tego raz w miesiącu "blue screen"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671317 05/10/2006 22:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Witaj Szypiorku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , o ile pamiętam to miałeś chyba zapalić a nie odwiedzać nocne pod bokiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Siedzi kobieta na ławce zapłakana , podchodzi do niej facet i pyta co się stało ? Nic tylko znów ciocia mnie odwiedziła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671318 05/10/2006 22:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
a zapaliłem, zapaliłem, nawet szklaneczke pepsi wypiłem, dzisiaj dopiero 7 fajeczka byla

trzeba z tym skonczyc, ale nie mam chwilowo bodżca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a stres czycha za ramieniem, wiec jak tu nie palić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#671319 05/10/2006 22:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Ja będę się w środę zapewne stresować bo ostateczny termin popraweczki się szykuje , ważą się losy przetrwania studenckiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Chwilowo kiedy mam co innego na głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pójdę tam bo nadchodzi ten czas i woła mnie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#671320 05/10/2006 22:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
a zapaliłem, zapaliłem, nawet szklaneczke pepsi wypiłem, dzisiaj dopiero 7 fajeczka byla

trzeba z tym skonczyc, ale nie mam chwilowo bodżca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a stres czycha za ramieniem, wiec jak tu nie palić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A czy moj nowotworek Cie nie przekonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie znam lepszego bodzca...

#671321 05/10/2006 23:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
ide śpiocha zaliczyc i jeszcze nowych maidenow przed snem posluchac pa

#671322 05/10/2006 23:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie ma Szczypior spania !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Brazyliska zaczęła grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#671323 06/10/2006 08:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
ok dzis pobódeczka 6:30

ale teraz dopiero czas na kawke z ekspresu

Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1