|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
O tak Perełka króluje ale tylko i wyłącznie Mocna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Nie wiem ile kosztuje w Lublinie ale w Łęcznej cena w sklepach wacha się między 2.60 - 2.80 zł w hurtowniach jakieś 1.95 zł, nie wiem ile kosztuje w rozlewni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
No nas koło akademika przez 5 najbliżyszch dni Perła kosztuje po 1 polskiej złotówce za sztukę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Oczywiście spowodowane jest to końcem daty ważności. Kończy piwo swoją ważność za 5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
W sklepie osiedlowym Perelka piwko 2,20 z butelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierniczek tylko nie mocna prosze Cie podjezdza spirytusem, dobra jesli chcesz sie "ujebac" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zwykla poprostu bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Th0mas ją nawet przeterminowana mozna pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
No nas koło akademika przez 5 najbliżyszch dni Perła kosztuje po 1 polskiej złotówce za sztukę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Oczywiście spowodowane jest to końcem daty ważności. Kończy piwo swoją ważność za 5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nabrac tyle ile jest na sklepie i spróbować powalczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A jak sie dwa czy trzy dni przeterminuje to jak bedziesz na kacu to i tak nie potrzujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ale zapasy się już kończą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przez weekend w akademiku nie byłem to pewnie już wszystko się skończyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ale zapasy się już kończą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przez weekend w akademiku nie byłem to pewnie już wszystko się skończyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No chyba że tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
ALe dziś fajnie tańcowali na TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> az zacząłem ściągać nutki tego typu podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ALe dziś fajnie tańcowali na TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> az zacząłem ściągać nutki tego typu podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja nie mam siły patrzeć na tego typu gówna. Ale każdy robi to co lubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
kto mi odmieni slowo błachy??
liczba pojedyncza 1.ja jestem błachy 2.ty jestes błachy 3. on jest błachy ona jest błacha ono jest błache
liczba mnoga 1??? 2??? 3???
co powinno byc?? np oni sa błasi?? tylko to mi pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aha jeszcze jedno za kogo sie uwazala mamucica w epoce lodowcowej 2?? za ocelota?? za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec a cxhodzi mi to po glowie od kilku dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
błasi, zdecydowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
IE - najlepszy program p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jeżeli było to sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
IE - najlepszy program p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jeżeli było to sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
kto mi odmieni slowo błachy??
liczba pojedyncza 1.ja jestem błachy 2.ty jestes błachy 3. on jest błachy ona jest błacha ono jest błache
liczba mnoga 1??? 2??? 3???
co powinno byc?? np oni sa błasi?? tylko to mi pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aha jeszcze jedno za kogo sie uwazala mamucica w epoce lodowcowej 2?? za ocelota?? za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec a cxhodzi mi to po glowie od kilku dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Z pewnością chodzi Ci o oposa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
IE - najlepszy program p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jeżeli było to sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> rto miło być w Śmieszne, ale mi się okienka pomyliły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Dzisiaj przchodze ze szkoly do domu (urwalem sie z ostatniej lekcji) po wode i ciuchy na silke a tu Tata sie pyta czy cos zamawialem bo jakas paczka przyszla. Ja sobie mysle co to moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> patrze a tu koszulka z Mundialowego konkursu Betssona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> z "zajebistym" motto na plecach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Dawno zapomnialem o tej koszuleczce a tu prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla betssona za dotrzymanie slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ide posmigac w nowej koszulce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
ALe dziś fajnie tańcowali na TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> az zacząłem ściągać nutki tego typu podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja nie mam siły patrzeć na tego typu gówna. Ale każdy robi to co lubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poprzednich edycji nie oglądałem ale na tą się skusiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Powód : udział w programie kobiety, którą bardzo lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niestety już odpadła tak więc nie będe już śledził dalszych losów gwiazd, które w tym programie tańcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Jutro klasówka z angola a ja się jeszcze za naukę nie zabrałem i jak znam życie, to znowu pójdę na żywioł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Poprostu mistrz mobilizacji ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
cześć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Biorę udział w konkursie, który polega na jak największej liczbie wejść na daną strone poprzez mój link. Dlatego mam do Was gorąco prośbę: pomożecie mi w tym? Zajmie to Wam maksymalnie minutkę a mi bardzo pomoż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />: www.typerzy.net/index.php?ref=3339 [ typerzy.net] Z góry bardzo dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
No to zaraz ktos z regulaminem wyskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka