Nie wiem ile kosztuje w Lublinie ale ..."> Nie wiem ile kosztuje w Lublinie ale ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21
#671344 08/10/2006 10:33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
O tak Perełka króluje ale tylko i wyłącznie Mocna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Nie wiem ile kosztuje w Lublinie ale w Łęcznej cena w sklepach wacha się między 2.60 - 2.80 zł w hurtowniach jakieś 1.95 zł, nie wiem ile kosztuje w rozlewni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#671345 08/10/2006 10:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
No nas koło akademika przez 5 najbliżyszch dni Perła kosztuje po 1 polskiej złotówce za sztukę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Oczywiście spowodowane jest to końcem daty ważności. Kończy piwo swoją ważność za 5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671346 08/10/2006 10:50
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
W sklepie osiedlowym Perelka piwko 2,20 z butelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pierniczek tylko nie mocna prosze Cie podjezdza spirytusem, dobra jesli chcesz sie "ujebac" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zwykla poprostu bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Th0mas ją nawet przeterminowana mozna pic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#671347 08/10/2006 10:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
No nas koło akademika przez 5 najbliżyszch dni Perła kosztuje po 1 polskiej złotówce za sztukę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Oczywiście spowodowane jest to końcem daty ważności. Kończy piwo swoją ważność za 5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nabrac tyle ile jest na sklepie i spróbować powalczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

A jak sie dwa czy trzy dni przeterminuje to jak bedziesz na kacu to i tak nie potrzujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671348 08/10/2006 11:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ale zapasy się już kończą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przez weekend w akademiku nie byłem to pewnie już wszystko się skończyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#671349 08/10/2006 12:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
Ale zapasy się już kończą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przez weekend w akademiku nie byłem to pewnie już wszystko się skończyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

No chyba że tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#671350 08/10/2006 19:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
ALe dziś fajnie tańcowali na TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> az zacząłem ściągać nutki tego typu podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671351 08/10/2006 19:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
ALe dziś fajnie tańcowali na TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> az zacząłem ściągać nutki tego typu podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja nie mam siły patrzeć na tego typu gówna.

Ale każdy robi to co lubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671352 08/10/2006 20:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
kto mi odmieni slowo błachy??

liczba pojedyncza
1.ja jestem błachy
2.ty jestes błachy
3. on jest błachy
ona jest błacha
ono jest błache

liczba mnoga
1???
2???
3???

co powinno byc?? np oni sa błasi?? tylko to mi pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

aha jeszcze jedno za kogo sie uwazala mamucica w epoce lodowcowej 2?? za ocelota?? za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec a cxhodzi mi to po glowie od kilku dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#671353 08/10/2006 20:50
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
błasi, zdecydowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671354 08/10/2006 21:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
IE - najlepszy program p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeżeli było to sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671355 08/10/2006 21:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
IE - najlepszy program p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeżeli było to sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#671356 08/10/2006 21:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Quote
kto mi odmieni slowo błachy??

liczba pojedyncza
1.ja jestem błachy
2.ty jestes błachy
3. on jest błachy
ona jest błacha
ono jest błache

liczba mnoga
1???
2???
3???

co powinno byc?? np oni sa błasi?? tylko to mi pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

aha jeszcze jedno za kogo sie uwazala mamucica w epoce lodowcowej 2?? za ocelota?? za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec a cxhodzi mi to po glowie od kilku dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Z pewnością chodzi Ci o oposa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#671357 08/10/2006 21:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
IE - najlepszy program p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeżeli było to sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

rto miło być w Śmieszne, ale mi się okienka pomyliły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671358 09/10/2006 13:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Dzisiaj przchodze ze szkoly do domu (urwalem sie z ostatniej lekcji) po wode i ciuchy na silke a tu Tata sie pyta czy cos zamawialem bo jakas paczka przyszla. Ja sobie mysle co to moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> patrze a tu koszulka z Mundialowego konkursu Betssona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> z "zajebistym" motto na plecach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dawno zapomnialem o tej koszuleczce a tu prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla betssona za dotrzymanie slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ide posmigac w nowej koszulce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671359 09/10/2006 21:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Quote
Quote
ALe dziś fajnie tańcowali na TVN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> az zacząłem ściągać nutki tego typu podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja nie mam siły patrzeć na tego typu gówna.

Ale każdy robi to co lubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poprzednich edycji nie oglądałem ale na tą się skusiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Powód : udział w programie kobiety, którą bardzo lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niestety już odpadła tak więc nie będe już śledził dalszych losów gwiazd, które w tym programie tańcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#671360 09/10/2006 21:46
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Jutro klasówka z angola a ja się jeszcze za naukę nie zabrałem i jak znam życie, to znowu pójdę na żywioł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Poprostu mistrz mobilizacji ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671361 10/10/2006 10:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
cześć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Biorę udział w konkursie, który polega na jak największej liczbie wejść na daną strone poprzez mój link. Dlatego mam do Was gorąco prośbę: pomożecie mi w tym? Zajmie to Wam maksymalnie minutkę a mi bardzo pomoż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:

www.typerzy.net/index.php?ref=3339 [typerzy.net]


Z góry bardzo dziękuję

#671362 10/10/2006 11:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
No to zaraz ktos z regulaminem wyskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671363 10/10/2006 16:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
pomożecie mi w tym?
Nie pomożemy ...

Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, burbon, betowiec, Lukasz111, Sensei, kamel, rymoholik, alfa, bukma, 11kera11), 3,267 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1