Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 38 1 2 19 20 21 22 23 37 38
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
patrząc tylko i wyłącznie na sukcesy klubów to taka angielska jest, hmmm ...

w czarnej dupie?

nie tędy droga tronk, trzeba szerzej patrzeć

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Marcel
Pepe is out for Portugal. Bruno Alves to come in
Wielka strata dla pedalsko zaczesanych. W meczu z nami zagrał jak profesor.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by fechu
quincy, zerknij czasem na kopertę, która ci mruga na gorze strony na forum smile

Już odpisałem. Dziwna sprawa ale kopertka tym razem nie mrugała.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by TEO
Originally Posted by iti
Takie cos pojawilo sie w QC Tenis.

Originally Posted by beks
Federer 4 set dobrze2

Splacil dlugi? Kto mu zdjal bana? frown
Tak zakłady rozliczone.


Od 3 sekundy tongue

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
mysle ze akhu czy jose maja inne zdanie na temat wloskiej pilki, wiec niech oni dojda do glosu, ja tam nie jestem jakims tam specjalnym anem italii smile

dla mnie primera division nr1

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja rozumiem, że nastroje są bojowe po tym jednym euro

ale jak widzę, że niektórzy już mają ochotę transferować Glika do Barcelony a Pazdana do Realu to jakoś tak dziwnie się czuję grin

quincy absolutnie to nie zarzut w twoją stronę - piszę ogólnie smile

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Lechia boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by tronk
mysle ze akhu czy jose maja inne zdanie na temat wloskiej pilki, wiec niech oni dojda do glosu, ja tam nie jestem jakims tam specjalnym anem italii smile

dla mnie primera division nr1
Najlepsza angielska, Primera ma najlepsze druzyny na puchary wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
mysle ze akhu czy jose maja inne zdanie na temat wloskiej pilki, wiec niech oni dojda do glosu, ja tam nie jestem jakims tam specjalnym anem italii smile

dla mnie primera division nr1
Najlepsza angielska, Primera ma najlepsze druzyny na puchary wink

mnie interesuje poziom tylko czysto sportowo-pilkarski, francuska tez kuleje, nadzieja w tym psg ktore araby buduja i buduja juz kilka lat, ale qpa rzadziutka jak narazie, ostatnio z city przegrali smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by bitnap
ja rozumiem, że nastroje są bojowe po tym jednym euro

ale jak widzę, że niektórzy już mają ochotę transferować Glika do Barcelony a Pazdana do Realu to jakoś tak dziwnie się czuję grin

quincy absolutnie to nie zarzut w twoją stronę - piszę ogólnie smile

Może aż tak to nie. Ale ta grafika gdzie była cena Pazdana w zależności od narodowości to śmieszna była ale prawdziwa. Gdyby to był Włoch albo Portugalczyk to i taka byłaby wyższa. Za ile z Torino szedł Cerci czy tam Immobile. Ile pobierali w nowych klubach?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by tronk
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
mysle ze akhu czy jose maja inne zdanie na temat wloskiej pilki, wiec niech oni dojda do glosu, ja tam nie jestem jakims tam specjalnym anem italii smile

dla mnie primera division nr1
Najlepsza angielska, Primera ma najlepsze druzyny na puchary wink

mnie interesuje poziom tylko czysto sportowo-pilkarski, francuska tez kuleje, nadzieja w tym psg ktore araby buduja i buduja juz kilka lat, ale qpa rzadziutka jak narazie, ostatnio z city przegrali smile
Jak dla mnie angielska bez dwoch zdan. Nawet jak City czy inny lider jedzie do ostatniej druzyny to wygrana outsidera nikogo nie zdziwi.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
francuska kuleje bo tam się przede wszystkim szkoli a potem hurtem sprzedaje do lig w których pieniądze leżą na ziemi(czytaj angielska, czytaj czołówka hiszpańskiej, itd)

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
mysle ze akhu czy jose maja inne zdanie na temat wloskiej pilki, wiec niech oni dojda do glosu, ja tam nie jestem jakims tam specjalnym anem italii smile

dla mnie primera division nr1
Najlepsza angielska, Primera ma najlepsze druzyny na puchary wink

mnie interesuje poziom tylko czysto sportowo-pilkarski, francuska tez kuleje, nadzieja w tym psg ktore araby buduja i buduja juz kilka lat, ale qpa rzadziutka jak narazie, ostatnio z city przegrali smile
Jak dla mnie angielska bez dwoch zdan. Nawet jak City czy inny lider jedzie do ostatniej druzyny to wygrana outsidera nikogo nie zdziwi.

angielska najbardziej wyrownana i najciekawsza, jesli pod wzgledem wlasnego podworka to tak, tam najciezej wytypowac podium, wygrana lisow to juz armageddon smile


Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
quincy bo marki to my nie mamy żadnej

reklamę Polsce robi kilkunastu chłopaków za granicą a np: taka Chorwacja? qrwa ciężko znaleźć klub w którym nie ma Chorwata

i co roku kolejna generacja hurtem opierdalana do największych(choć nie tylko) klubów

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
jakim skłądem jutro Legia hmm ? ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Uve87
jakim skłądem jutro Legia hmm ? ?

Dowiesz się jutro. smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Kapustka gdyby był Chorwatem to pewnie można by jego cenę x3 pomnożyć

ale skończy się tak, że Craxa zostanie odstrzelona przez kozjoebów z Macedonii i trzeba będzie nie mnożyć a podzielić przez 1.5 laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
akagi za co Jodła dostał urlop? za te 90 min z Ukrainą i po 15 w pozostałych meczach?

czy tak go zmęczyły przejażdżki rowerem i paintball we Francji?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Portugalia -2.5@11 i rower 4.5@11

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
bitek, grał mało ale trenował jak inni kadrowicze, w czasie gdy inni odpoczywali po ciężkim sezonie, w którym rozegrał ok.50 meczów.

Strona 21 z 38 1 2 19 20 21 22 23 37 38

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1