Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 21 1 2 13 14 15 16 17 20 21
#671424 16/10/2006 19:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote
W Białymstoku słynna była "baba z Centralu", która miała wąsy jak facet. Już tam nie pracuje :]

W domu towarowym naprzeciwko ratusza też była taka , nitkami i guzikami handlowała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#671425 16/10/2006 19:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa

musze zrobić to jeszcze

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa

#671426 16/10/2006 19:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Quote
W Białymstoku słynna była "baba z Centralu", która miała wąsy jak facet. Już tam nie pracuje :]

W domu towarowym naprzeciwko ratusza też była taka , nitkami i guzikami handlowała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

pamietam obie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671427 16/10/2006 19:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa

musze zrobić to jeszcze

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa

co sie stało ze aż tak zle ?

#671428 16/10/2006 19:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa

musze zrobić to jeszcze

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa

co sie stało ze aż tak zle ?

pewnie zyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Prosze o wyrozumialosc i nie zyganie na mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#671429 16/10/2006 19:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Chyba ma teściową z wąsami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A teraz gdzieś taką można spotkać w jakimś sklepie albo lkalu w Białymstoku ? Przypominacie coś sobie ?

#671430 16/10/2006 19:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
ludzie tragedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

myslałem ze ja dzisiaj zabije i pójde siedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

zaczyna sie wpierdalac w nasze życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#671431 16/10/2006 19:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Takie życie co zrobić ... może przybliżysz nam o co hodzi to może da się jakoś doradzić co z robić z babą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#671432 16/10/2006 20:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Wiec tak ja z moja kobitka zamieszkaliśmy razem gdzies 9 miesiecy temu mamy swoje dwu pokoje mieszkanko oboje pracujem i studiujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jestesmy z soba 5 lat moja tesciowa jest jebnieta na punkcie porzadku w domu i do wysoko ponad norme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Poniedziałek tydzien temu zadzwoniła czy Sylwia (moja dziewczyna) mogla by przyjsc umyc mieszkanie bo ona sie po pracy nie wyrobi spoko nie ma probleu rodzica czasami trzeba pomagac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Siedzimy sobie z Sylwia w Wtorek na wieczór jemy kolacyje i telefonik od tesciowej z pretensjami ze podłogi zle umyte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Sylwia sie tylko pokłociła i gadka sie skonczyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na drugi dzien znów telefon czy Sylwia nie mogła by znów przyjsc umyc podłów wiec powiedziałem ze NIE!!!bo Sylwia przychodzi zmeczona z pracy a w dodatku ma jeszcze sporo nauki i tego nie zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No to jebana mamuska co zrobiła? Zadzwoniła do Sylwi i sie poskarzyła jak to niby ja sie do niej odnosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Potem wszystko jej już u mnie zaczeło nie pasować ze sie nie pobierzemy ze nie zamieszkamy jak maz z zona tylko na kocia łape <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Jakie to jest zycie na kocia łape??? jestesmy młodzi mamy prace studiujemy spokojnie dajemy rade z finansami nie głodujemy a jej i tak nie pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nie chcemy sie pobierac bo mamy troche inne poglady na to wszystko i tyle!

Nie mówie że na zawsze bedziemy zyli bez slubu ale narazie o tym nie myslimy, skonczymy studia bedziemy mieli zapewniona prace do nawet wnusia jej zrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> tesciowa:

#671433 16/10/2006 20:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
To rzeczywiście macie przerąbane z taką teściową , może wziąść ja na przetrzymanie i zrozumie iż mała córeczka już dorosła i jest odpowiedzialna za swój los .

Przydał by się Szczypior on by doradził napewno sensowniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671434 16/10/2006 20:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Szczypior w Rzeszowie siedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pisal ze za jakis czas i tam bedzie miał dostep do neta.

Dzisiaj sie z nia pokłociłem na całego i narazie sie nie odzywa i mam swiety spokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#671435 16/10/2006 20:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Gadałem z nim i twierdził iz kilka dni i będzie miał znów stały podgląd co tu się dzieje .

Moze poprostu ma cięzkie dni i temu się ujada jak jamnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pomyśl co może Cię czekać jak się ożenisz z jej córeczką wtedy może być dopiero wesoło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#671436 17/10/2006 04:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Przesadziłem z tym Managerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ide sie przespać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S Mam nadzieje że bedzie lepiej, gadałem z kumplem powiedział mi że jak na poczatku postawie na swoim to potem bedzie O.K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiedys była naprawde O.K dopiero teraz poznałem co to znaczy mieć teściowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#671437 17/10/2006 05:38
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i zaraz trza zasuwać na zajęcia z filozofii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kurwica mnie strzeli bo kaca mam olbrzymiegoo, ale już się ugadaliśmy z ludzmi że potem browarek musowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Miłego dnia życzę wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671438 17/10/2006 06:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Idę się ogarnąć odrobinkę i niedługo na wykład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#671439 17/10/2006 09:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dziendobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Głowa mnie boli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jednak za długo wczoraj grałem w tego menagera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671440 17/10/2006 09:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
A jak tam teściowa?? Plumka coś dalej czy się nie odzywa??

#671441 17/10/2006 10:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
A narazie spokój na całe szczęscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam nadzieje że ten spokój utzryma sie jak najdłuzej.

Głowa po kapieli przestała boleć, za chwile do pracy ale tylko na 4 godzinki i do domciu na Lige Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zycie potrafi być piekne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#671442 17/10/2006 16:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Właśnie w Gadu Radio Po Polsku leci Mezo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Idę dzisiaj do kina, pierwszy raz od jakichś 2 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Musiałem się pochwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#671443 17/10/2006 18:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
caly dzien nic nie jadlem wiec jak wrocilem na stancje ugotowalem sobie caly garnuszek ziemniakow, ktore potem zmieszalem ze smietana i spozylem z nozkami - dzieki mamusiua! ale chyba za duzo wchlonalem bom teraz zle sie czuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 15 z 21 1 2 13 14 15 16 17 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1