|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
W Białymstoku słynna była "baba z Centralu", która miała wąsy jak facet. Już tam nie pracuje :] W domu towarowym naprzeciwko ratusza też była taka , nitkami i guzikami handlowała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa
musze zrobić to jeszcze
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
W Białymstoku słynna była "baba z Centralu", która miała wąsy jak facet. Już tam nie pracuje :] W domu towarowym naprzeciwko ratusza też była taka , nitkami i guzikami handlowała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> pamietam obie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa
musze zrobić to jeszcze
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa co sie stało ze aż tak zle ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa
musze zrobić to jeszcze
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> teściowa co sie stało ze aż tak zle ? pewnie zyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Prosze o wyrozumialosc i nie zyganie na mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Chyba ma teściową z wąsami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A teraz gdzieś taką można spotkać w jakimś sklepie albo lkalu w Białymstoku ? Przypominacie coś sobie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ludzie tragedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
myslałem ze ja dzisiaj zabije i pójde siedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
zaczyna sie wpierdalac w nasze życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Takie życie co zrobić ... może przybliżysz nam o co hodzi to może da się jakoś doradzić co z robić z babą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Wiec tak ja z moja kobitka zamieszkaliśmy razem gdzies 9 miesiecy temu mamy swoje dwu pokoje mieszkanko oboje pracujem i studiujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jestesmy z soba 5 lat moja tesciowa jest jebnieta na punkcie porzadku w domu i do wysoko ponad norme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Poniedziałek tydzien temu zadzwoniła czy Sylwia (moja dziewczyna) mogla by przyjsc umyc mieszkanie bo ona sie po pracy nie wyrobi spoko nie ma probleu rodzica czasami trzeba pomagac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Siedzimy sobie z Sylwia w Wtorek na wieczór jemy kolacyje i telefonik od tesciowej z pretensjami ze podłogi zle umyte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Sylwia sie tylko pokłociła i gadka sie skonczyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na drugi dzien znów telefon czy Sylwia nie mogła by znów przyjsc umyc podłów wiec powiedziałem ze NIE!!!bo Sylwia przychodzi zmeczona z pracy a w dodatku ma jeszcze sporo nauki i tego nie zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No to jebana mamuska co zrobiła? Zadzwoniła do Sylwi i sie poskarzyła jak to niby ja sie do niej odnosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Potem wszystko jej już u mnie zaczeło nie pasować ze sie nie pobierzemy ze nie zamieszkamy jak maz z zona tylko na kocia łape <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Jakie to jest zycie na kocia łape??? jestesmy młodzi mamy prace studiujemy spokojnie dajemy rade z finansami nie głodujemy a jej i tak nie pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nie chcemy sie pobierac bo mamy troche inne poglady na to wszystko i tyle!
Nie mówie że na zawsze bedziemy zyli bez slubu ale narazie o tym nie myslimy, skonczymy studia bedziemy mieli zapewniona prace do nawet wnusia jej zrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> tesciowa:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
To rzeczywiście macie przerąbane z taką teściową , może wziąść ja na przetrzymanie i zrozumie iż mała córeczka już dorosła i jest odpowiedzialna za swój los .
Przydał by się Szczypior on by doradził napewno sensowniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Szczypior w Rzeszowie siedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pisal ze za jakis czas i tam bedzie miał dostep do neta.
Dzisiaj sie z nia pokłociłem na całego i narazie sie nie odzywa i mam swiety spokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Gadałem z nim i twierdził iz kilka dni i będzie miał znów stały podgląd co tu się dzieje .
Moze poprostu ma cięzkie dni i temu się ujada jak jamnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pomyśl co może Cię czekać jak się ożenisz z jej córeczką wtedy może być dopiero wesoło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Przesadziłem z tym Managerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ide sie przespać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S Mam nadzieje że bedzie lepiej, gadałem z kumplem powiedział mi że jak na poczatku postawie na swoim to potem bedzie O.K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kiedys była naprawde O.K dopiero teraz poznałem co to znaczy mieć teściowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i zaraz trza zasuwać na zajęcia z filozofii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kurwica mnie strzeli bo kaca mam olbrzymiegoo, ale już się ugadaliśmy z ludzmi że potem browarek musowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Miłego dnia życzę wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Idę się ogarnąć odrobinkę i niedługo na wykład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dziendobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Głowa mnie boli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jednak za długo wczoraj grałem w tego menagera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
A jak tam teściowa?? Plumka coś dalej czy się nie odzywa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
A narazie spokój na całe szczęscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam nadzieje że ten spokój utzryma sie jak najdłuzej.
Głowa po kapieli przestała boleć, za chwile do pracy ale tylko na 4 godzinki i do domciu na Lige Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zycie potrafi być piekne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Właśnie w Gadu Radio Po Polsku leci Mezo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Idę dzisiaj do kina, pierwszy raz od jakichś 2 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Musiałem się pochwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
caly dzien nic nie jadlem wiec jak wrocilem na stancje ugotowalem sobie caly garnuszek ziemniakow, ktore potem zmieszalem ze smietana i spozylem z nozkami - dzieki mamusiua! ale chyba za duzo wchlonalem bom teraz zle sie czuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|