|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11 |
Euro można sobie w Polsce wypłacać, pod warunkiem... że z konta w pln  No pewnie ze mozna jak konta z PL banku a nie ze Skrilla. No coz moze sie myle ale mnie tam zaden bankomat wypłacajacy € jakos ze skrilla nie chcial wyplacic w €  Dlatego zawsze karty netka do tego uzywałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
To w uj dawno było, prawie dekada. Skril nie był wtedy skrillem i chyba nawet kart nie mieli jeszcze. Bankomaty były na lotniskach w Krakowie, Okęciu i gdzieś na mieście w Wawie. Euro można sobie w Polsce wypłacać, pod warunkiem... że z konta w pln  Pewnie ktoś stestował co się stanie po uzyciu karty w EUR, takiego skrilla czy netka choćby, masz jakąś wiedzę? "Wydawca katy może naliczyć opłatę za wypłatę realizowaną przez E360F szczególnie w przypadku przypisania karty do rachunku w innej walucie niż PLN."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
No coz moze sie myle ale mnie tam zaden bankomat wypłacajacy € jakos ze skrilla nie chcial wyplacic w €  Nie doczytalem wcześniej. Z tych bankomatów http://www.euronetpolska.pl/p,282,_wyplata_eur__gbp__nok_lub_sek.html próbowałes bezskutecznie wypłacić ze skrill EUR? Coś Cię kosztowała ta nieudana transakcja? Dlatego zawsze karty netka do tego uzywałem Yyy znaczy do czego? Chcesz powiedzieć, że kartą netka w EUR wyplaciłeś Euro z powyzższych bankomato euronetu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11 |
No litości nie mówimy o dekadzie temu tylko o czasach bardziej współczesnych. Testowałem i za cholere nigdzie nie dało rady w Polsce wypłacić w eur
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
Co nie mówimy? Ja mówię, napisałem przecież , że "kiedyś" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11 |
Sorry patrzę na fonie i już się pogubiłem w tym co cytujsz ale nigdzie i nigdy w żadnych bankonatach oznaczonych że można wypłacać w eur taka wypłata mi nie przeszła. Nie dociekalem dlaczego bo nie było to jakaś priorytetowa sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11 |
Co nie mówimy? Ja mówię, napisałem przecież , że "kiedyś"  Hello. Ja odpisałem na post Zorro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
No ja tez się pogubiłem.
Napisałeś: :"No coz moze sie myle ale mnie tam zaden bankomat wypłacajacy € jakos ze skrilla nie chcial wyplacic w € frown
Dlatego zawsze karty netka do tego uzywałem"
Więc ja to zrozumiałem tak, że ze skrill w walucie EUR bankomat euronetu nie wypłacił tobie nigdy, dlatego zawsze używasz karty netellera w EUR, bo w jej przypadku bankomat euronetu wypłaca papierowe eurasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11 |
No cos ty euronet nigdy nie wypłacal w eur .może źle to napisałem jakiś skrót myślowy lub może już przyzwyczajenie. Zawsze za granicą nie w pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Suma, sumarum, chciałem wypłacić eur, założyłem konto walutowe i zapłaciłem 2xprowizje. Gdybym wysłał na normalne konto, prowizja byłaby jedna. Owszem w rogu była informacja o "ewentualnym" przewalutowaniu, ale myślałem, że przy wysłaniu eur na pln lub odwrotnie. Chyba to jest qurwa ligiczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jeśli kiedyś zamknąłem konto, to trzeba je na nowo założyć czy po prostu reaktywować przez dział obsługi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
W euronecie mimo tego że jest napisane, tu możesz wypłacać w euro, wyplacajac że skrill, notka i konta bankowego gdzie też miale konto walutowe EUR, nigdy nie miałem możliwości wypłaty w Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Czy kartą gdzie mam konto złotówkowe można płacić za granicą, w UE?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
na ktorym poziomie jakie sa limity wyplat za bankomatow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Posprawdzajcie maile, bo Skrill zapowiedzial zmiany oplat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Co tam pisza bo u mnie pusto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zobowiązujemy się utrzymywać opłaty na niskim poziomie.
Dokonywanie płatności internetowych za pośrednictwem portfela Skrill na rzecz sprzedawcy, który akceptuje Skrill, jest bezpłatne Otrzymywanie pieniędzy na konto Skrill jest bezpłatne Zasilanie konta Skrill środkami jest zazwyczaj bezpłatne – w przypadku niektórych opcji pobierana jest niewielka opłata, co zawsze jest wyraźnie wskazane Za wysłanie pieniędzy na adres e-mail lub do innego portfela Skrill pobierana jest opłata w wysokości 1% przesyłanej kwoty, ale nie więcej niż 10 EUR
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|