Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 26 1 2 16 17 18 19 20 25 26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
Originally Posted by z o ® r o
Euro można sobie w Polsce wypłacać, pod warunkiem... że z konta w pln smile

No pewnie ze mozna jak konta z PL banku a nie ze Skrilla. No coz moze sie myle ale mnie tam zaden bankomat wypłacajacy € jakos ze skrilla nie chcial wyplacic w € frown

Dlatego zawsze karty netka do tego uzywałem

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
To w uj dawno było, prawie dekada. Skril nie był wtedy skrillem i chyba nawet kart nie mieli jeszcze. Bankomaty były na lotniskach w Krakowie, Okęciu i gdzieś na mieście w Wawie.

Originally Posted by z o ® r o
Euro można sobie w Polsce wypłacać, pod warunkiem... że z konta w pln smile
Pewnie ktoś stestował co się stanie po uzyciu karty w EUR, takiego skrilla czy netka choćby, masz jakąś wiedzę?

"Wydawca katy może naliczyć opłatę za wypłatę realizowaną przez E360F szczególnie w przypadku przypisania karty do rachunku w innej walucie niż PLN."

Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
Originally Posted by rafal08
No coz moze sie myle ale mnie tam zaden bankomat wypłacajacy € jakos ze skrilla nie chcial wyplacic w € frown
Nie doczytalem wcześniej. Z tych bankomatów http://www.euronetpolska.pl/p,282,_wyplata_eur__gbp__nok_lub_sek.html próbowałes bezskutecznie wypłacić ze skrill EUR? Coś Cię kosztowała ta nieudana transakcja?

Quote
Dlatego zawsze karty netka do tego uzywałem
Yyy znaczy do czego? Chcesz powiedzieć, że kartą netka w EUR wyplaciłeś Euro z powyzższych bankomato euronetu?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
No litości nie mówimy o dekadzie temu tylko o czasach bardziej współczesnych. Testowałem i za cholere nigdzie nie dało rady w Polsce wypłacić w eur

Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
Co nie mówimy? Ja mówię, napisałem przecież , że "kiedyś" smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
Sorry patrzę na fonie i już się pogubiłem w tym co cytujsz ale nigdzie i nigdy w żadnych bankonatach oznaczonych że można wypłacać w eur taka wypłata mi nie przeszła. Nie dociekalem dlaczego bo nie było to jakaś priorytetowa sprawa

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
Originally Posted by Godfather
Co nie mówimy? Ja mówię, napisałem przecież , że "kiedyś" smile

Hello. Ja odpisałem na post Zorro

Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
No ja tez się pogubiłem.

Napisałeś: :"No coz moze sie myle ale mnie tam zaden bankomat wypłacajacy € jakos ze skrilla nie chcial wyplacic w € frown

Dlatego zawsze karty netka do tego uzywałem"



Więc ja to zrozumiałem tak, że ze skrill w walucie EUR bankomat euronetu nie wypłacił tobie nigdy, dlatego zawsze używasz karty netellera w EUR, bo w jej przypadku bankomat euronetu wypłaca papierowe eurasy.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
No cos ty euronet nigdy nie wypłacal w eur .może źle to napisałem jakiś skrót myślowy lub może już przyzwyczajenie. Zawsze za granicą nie w pl

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Suma, sumarum, chciałem wypłacić eur, założyłem konto walutowe i zapłaciłem 2xprowizje. Gdybym wysłał na normalne konto, prowizja byłaby jedna.

Owszem w rogu była informacja o "ewentualnym" przewalutowaniu, ale myślałem, że przy wysłaniu eur na pln lub odwrotnie. Chyba to jest qurwa ligiczne smirk

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Jeśli kiedyś zamknąłem konto, to trzeba je na nowo założyć czy po prostu reaktywować przez dział obsługi?

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
W euronecie mimo tego że jest napisane, tu możesz wypłacać w euro, wyplacajac że skrill, notka i konta bankowego gdzie też miale konto walutowe EUR, nigdy nie miałem możliwości wypłaty w Euro.

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Czy kartą gdzie mam konto złotówkowe można płacić za granicą, w UE?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
Mozna

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
na ktorym poziomie jakie sa limity wyplat za bankomatow?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Posprawdzajcie maile, bo Skrill zapowiedzial zmiany oplat.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dostałem

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Co tam pisza bo u mnie pusto.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Zobowiązujemy się utrzymywać opłaty na niskim poziomie.

Dokonywanie płatności internetowych za pośrednictwem portfela Skrill na rzecz sprzedawcy, który akceptuje Skrill, jest bezpłatne
Otrzymywanie pieniędzy na konto Skrill jest bezpłatne
Zasilanie konta Skrill środkami jest zazwyczaj bezpłatne – w przypadku niektórych opcji pobierana jest niewielka opłata, co zawsze jest wyraźnie wskazane
Za wysłanie pieniędzy na adres e-mail lub do innego portfela Skrill pobierana jest opłata w wysokości 1% przesyłanej kwoty, ale nie więcej niż 10 EUR

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Strona 18 z 26 1 2 16 17 18 19 20 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, betowiec, Lukasz111), 2,958 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1