|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Zmiany są zawsze wypunktowane pod spodem, na samym końcu strony:
Zmiany zaczną obowiązywać 31 sierpnia 2016 r.
Wypłata środków na kartę Visa – 3,95 €
Zmiany zaczną obowiązywać 17 października 2016 r.
Opłata za nieaktywnego użytkownika – 2 € Opłata za wysłanie środków – 1,9% Limit 20 € Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER – 3% Opłata za przelew na konto bankowe – 5,50 € Opłata za przewalutowanie – 3,99%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Zmiany zaczną obowiązywać 31 sierpnia 2016 r.
- Wypłata środków na kartę Visa: 3,95 EUR
Zmiany zaczną obowiązywać 17 października 2016 r.
- Opłata za nieaktywnego użytkownika: 2 EUR - Opłata za wysłanie środków: 1,9% Limit 20 EUR - Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER: 3% - Opłata za przelew na konto bankowe: 5,50 EUR - Opłata za przewalutowanie: 3,99%
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a jak ktos ma konto handlowca to oplata 50euro za 6m braku aktywnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
"Zobowiązujemy się utrzymywać opłaty na niskim poziomie."
i jeb drastyczna podwyżka:
Opłata za wysłanie środków – 1,9% Limit 20 € (teraz 1% limit 10 euro) Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER – 3% (teraz 1,9%)
bezczelne sk...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
nie mają konkurencji, znają sytuację prawną graczy więc robią co chcą chujki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Mozecie sie zalogowac do skrilla?
Wyskakuje mi "Nieprawidlowe dane uwierzytelniania" i chuj. Od 30minut nie idzie wejsc na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
tak, możemy się zalogować
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jakby kogoś interesowało to podwyżka opłat jest również dla kont VIP, ale tak jak @Gustawo Lima wspomniał - nie mają konkurencji, więc nie ma się co dziwić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250 |
najbardziej boli ta wypłata na konto bo to się dość często robi. Ale co zauważyłem też to że np: sportingbet ma przy depozycie 3,5% prowizji. To jest dopiero głupota. Chyba żaden inny buk nie ma prowizji przy wpłacie ze skrilla.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
najbardziej boli ta wypłata na konto bo to się dość często robi. Ale co zauważyłem też to że np: sportingbet ma przy depozycie 3,5% prowizji. To jest dopiero głupota. Chyba żaden inny buk nie ma prowizji przy wpłacie ze skrilla. gdzie to jest ,nie moge znaleść
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
najbardziej boli ta wypłata na konto bo to się dość często robi. Ale co zauważyłem też to że np: sportingbet ma przy depozycie 3,5% prowizji. To jest dopiero głupota. Chyba żaden inny buk nie ma prowizji przy wpłacie ze skrilla. gdzie to jest ,nie moge znaleść niewazne już
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a kojarzycie czy oplaty za nieaktywnosc pobieraja tylko do wyzerowania konta czy jada na minus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250 |
opłata jest pobierana tylko z kont na których są środki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
czyzby zaczeli pobierac oplaty za wyplate z bankomatow dla kont ze statusem VIP ?
wyplacilem pieniadze i pare zlotych mi sie saldo nie zgadza (operacja nie zostala jeszcze zaksiegowaana na koncie wiec nie moge sprawdzic czy pobrali jakas oplate)
mam na koncie o pare zlotych za malo ,ale ta brakujaca kwota to nie jest 1,75% od wyplaconej kwoty tylko mniej (~0,25%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Przy płatnościach kartą pojawia się opcja EUR lub PLN w terminalach, czy korzystniej wyjdzie wybór EUR?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Moim zdaniem rozsądniej wybrać złotówki. Skrill ma korzystniejsze przewalutowanie, niż polskie firmy pośredniczące w płatnościach. Przy płatności kartą to są niewielkie różnice. Przy wypłacie gotówki z bankomatu różnice są ogromne. I tutaj już nawet nie ma co się zastanawiać, zawsze wypłacajcie w złotówkach bo Skrill zrobi z 4,30 za Euro 4,17. Bankomat może przeliczyć Wam nawet po 3,75.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Czy korzystal ktos z opcji PIN do konta? na czym to polega? czy to jest uwierzytelnianie dwuczynnikowe czy co innego? Bo logujac sie za kazdym razem dwie opcje sa do wyboru, uwierzytelnianie dodatkowo kodem z telefonu albo PIN, czy to jest tak ze PIN jest tez dodatkowo czy zamiast hasla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Dziwne bo utworzylem ten PIN, a przy logowaniu jest nadal tylko haslo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|