Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Zmiany są zawsze wypunktowane pod spodem, na samym końcu strony:

Zmiany zaczną obowiązywać 31 sierpnia 2016 r.

Wypłata środków na kartę Visa – 3,95 €

Zmiany zaczną obowiązywać 17 października 2016 r.

Opłata za nieaktywnego użytkownika – 2 €
Opłata za wysłanie środków – 1,9% Limit 20 €
Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER – 3%
Opłata za przelew na konto bankowe – 5,50 €
Opłata za przewalutowanie – 3,99%

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Zmiany zaczną obowiązywać 31 sierpnia 2016 r.

- Wypłata środków na kartę Visa: 3,95 EUR

Zmiany zaczną obowiązywać 17 października 2016 r.

- Opłata za nieaktywnego użytkownika: 2 EUR
- Opłata za wysłanie środków: 1,9% Limit 20 EUR
- Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER: 3%
- Opłata za przelew na konto bankowe: 5,50 EUR
- Opłata za przewalutowanie: 3,99%

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a jak ktos ma konto handlowca to oplata 50euro za 6m braku aktywnosci

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
"Zobowiązujemy się utrzymywać opłaty na niskim poziomie."

i jeb drastyczna podwyżka:

Opłata za wysłanie środków – 1,9% Limit 20 € (teraz 1% limit 10 euro)
Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER – 3% (teraz 1,9%)

bezczelne sk...

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
nie mają konkurencji, znają sytuację prawną graczy więc robią co chcą chujki

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Mozecie sie zalogowac do skrilla?

Wyskakuje mi "Nieprawidlowe dane uwierzytelniania" i chuj. Od 30minut nie idzie wejsc na konto.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
tak, możemy się zalogować

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Jakby kogoś interesowało to podwyżka opłat jest również dla kont VIP, ale tak jak @Gustawo Lima wspomniał - nie mają konkurencji, więc nie ma się co dziwić.

Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
najbardziej boli ta wypłata na konto bo to się dość często robi. Ale co zauważyłem też to że np: sportingbet ma przy depozycie 3,5% prowizji. To jest dopiero głupota. Chyba żaden inny buk nie ma prowizji przy wpłacie ze skrilla.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by Zumbach
najbardziej boli ta wypłata na konto bo to się dość często robi. Ale co zauważyłem też to że np: sportingbet ma przy depozycie 3,5% prowizji. To jest dopiero głupota. Chyba żaden inny buk nie ma prowizji przy wpłacie ze skrilla.

gdzie to jest ,nie moge znaleść

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by forty
Originally Posted by Zumbach
najbardziej boli ta wypłata na konto bo to się dość często robi. Ale co zauważyłem też to że np: sportingbet ma przy depozycie 3,5% prowizji. To jest dopiero głupota. Chyba żaden inny buk nie ma prowizji przy wpłacie ze skrilla.

gdzie to jest ,nie moge znaleść

niewazne już

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a kojarzycie czy oplaty za nieaktywnosc pobieraja tylko do wyzerowania konta czy jada na minus?

Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
opłata jest pobierana tylko z kont na których są środki

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
czyzby zaczeli pobierac oplaty za wyplate z bankomatow dla kont ze statusem VIP ?

wyplacilem pieniadze i pare zlotych mi sie saldo nie zgadza (operacja nie zostala jeszcze zaksiegowaana na koncie wiec nie moge sprawdzic czy pobrali jakas oplate)

mam na koncie o pare zlotych za malo ,ale ta brakujaca kwota to nie jest 1,75% od wyplaconej kwoty tylko mniej (~0,25%)

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Przy płatnościach kartą pojawia się opcja EUR lub PLN w terminalach, czy korzystniej wyjdzie wybór EUR?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Moim zdaniem rozsądniej wybrać złotówki. Skrill ma korzystniejsze przewalutowanie, niż polskie firmy pośredniczące w płatnościach. Przy płatności kartą to są niewielkie różnice. Przy wypłacie gotówki z bankomatu różnice są ogromne. I tutaj już nawet nie ma co się zastanawiać, zawsze wypłacajcie w złotówkach bo Skrill zrobi z 4,30 za Euro 4,17. Bankomat może przeliczyć Wam nawet po 3,75.


Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Czy korzystal ktos z opcji PIN do konta? na czym to polega? czy to jest uwierzytelnianie dwuczynnikowe czy co innego? Bo logujac sie za kazdym razem dwie opcje sa do wyboru, uwierzytelnianie dodatkowo kodem z telefonu albo PIN, czy to jest tak ze PIN jest tez dodatkowo czy zamiast hasla?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
dodatkowo

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Dzięki

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Dziwne bo utworzylem ten PIN, a przy logowaniu jest nadal tylko haslo

Strona 19 z 26 1 2 17 18 19 20 21 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1