|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
to by było nie zgodne z ich wiarą i żaden terrorysta nie pucnął by się z czegoś takiego jak zamach nawet jakby mu pucowała ta laska kolbę dwa tygodnie bez przerwy  a nie oddała portfel z biletem ztm to wszystko mega kit Chudini cię wkręca , taki z niego kawalarz a co za problem żeby u nas jakiś brudas zaczął strzelać tak jak w tym centrum u szwaba chyba mi nie powiesz że to u nas nie jest możliwe Aker...Ty wreszcie się weź i.... napij się  na nowy stadion na mecz przyjedziesz, to się wyluzujesz może.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Do tej pory jest 460 zabójstw w czikago, myślę że do końca roku pęknie 600. U betowca tylko 220 na liczniku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
dziwne, myślałem że wóda się nie psuje a tym bardziej ta lepsiejsza to ta moja 12letnia co dostałem na 18nastkę pewno nadaje się do czyszczenia hamulców Nie wiem jak jest z wódą. Ale z whisky jest tak, że jeśli nie jest szczelnie zamknięta i nie będzie trzymana w ciemnym i chłodnym miejscu to na bank zmieni smak i moc. Nie mówiąc już o napoczętych butelczynach. Nawet w podręcznikach piszą, że max w 2 lata trzeba opróżnić. ale to musi być nie dobry trunek żeby go pić dwa lata! Są tacy co mają po kilkadziesiąt albo kilkaset flaszek. To weź to wychlej nawet jakby wszystkie były pyszne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zapraszasz mnie ze znajomymi ,dwa tygodnie i czyścimy każdy barek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Są tacy co mają po kilkadziesiąt albo kilkaset flaszek. To weź to wychlej nawet jakby wszystkie były pyszne. Challeng Accept! tylko mi zalatw tyle flaszek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Aker...Ty wreszcie się weź i.... napij się  na nowy stadion na mecz przyjedziesz, to się wyluzujesz może..  a gdzie niby ten nowy stadion? we Wrocławiu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
zapraszasz mnie ze znajomymi ,dwa tygodnie i czyścimy każdy barek  i mnie i mnie!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
zapraszasz mnie ze znajomymi ,dwa tygodnie i czyścimy każdy barek  i mnie i mnie!!!! w kolejce sie ustawcie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
u was za rok stadion slaski otwieraja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
aker, słuchaj jaka historia mi się przydażyła!
wczoraj znalazłem portfel pełen biletów zkm, od razu pomyślałem że to pewnie jakiegoś dzieciaka co do szkoły dojeżdża autobusem więc postanowiłem go oddać.
Stałem na przystanku autobusowym dobre pare godzin i pytałem ludzi czy ktoś nie zgubił przypadkiem portfela i nagle podszedł Arab i powiedział że to nie jego portfel i żebym nie jeździł do końca roku szkolnego autobusem linii sto czterdzieści trzy i odszedł w tłumie ludzi Oczy miał jak diabeł, trząsłem się ze strachu jak galareta, przymurowało mnie tak że nie byłem w stanie odebrać dzwoniącej komórki Od tamtej pory chodzę na piechotę, cholera wie czy nie jebnie coś w sto pięćdziesiąt dziewięc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Aker...Ty wreszcie się weź i.... napij się  na nowy stadion na mecz przyjedziesz, to się wyluzujesz może..  a gdzie niby ten nowy stadion? we Wrocławiu? nie...tam gdzie nawet szczekanie psom szkodzi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
czopek psa nie ma przyjaciela szuka dobrze ze nastepny post napisze jak juz bede spal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chudy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bazyl rób listę na rytualne opróżnianie barku u Kłincego wpisowe 20 pln wpłaty na skrill czytaj Krzysztof Ibisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
aker, słuchaj jaka historia mi się przydażyła!
wczoraj znalazłem portfel pełen biletów zkm, od razu pomyślałem że to pewnie jakiegoś dzieciaka co do szkoły dojeżdża autobusem więc postanowiłem go oddać.
Stałem na przystanku autobusowym dobre pare godzin i pytałem ludzi czy ktoś nie zgubił przypadkiem portfela i nagle podszedł Arab i powiedział że to nie jego portfel i żebym nie jeździł do końca roku szkolnego autobusem linii sto czterdzieści trzy i odszedł w tłumie ludzi Oczy miał jak diabeł, trząsłem się ze strachu jak galareta, przymurowało mnie tak że nie byłem w stanie odebrać dzwoniącej komórki Od tamtej pory chodzę na piechotę, cholera wie czy nie jebnie coś w sto pięćdziesiąt dziewięc i co chcesz tym udowodnić? miałem cię za poważniejszego gościa ale wychodzi że się myliłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Bazyl rób listę na rytualne opróżnianie barku u Kłincego wpisowe 20 pln wpłaty na skrill czytaj Krzysztof Ibisz quincy spoko mordka, szkoda mu barek opróżniać! sam moge swoją piwniczkę udostępnic... tylko kazdy ma miec spiwór i karimate, bo na kwadracie nie pomieszcze was.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Bazyl rób listę na rytualne opróżnianie barku u Kłincego wpisowe 20 pln wpłaty na skrill czytaj Krzysztof Ibisz quincy spoko mordka, szkoda mu barek opróżniać! sam moge swoją piwniczkę udostępnic... tylko kazdy ma miec spiwór i karimate, bo na kwadracie nie pomieszcze was. melduję się !!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|