Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 123 1 2 52 53 54 55 56 122 123
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by aker
Originally Posted by Warren
to by było nie zgodne z ich wiarą i żaden terrorysta nie pucnął by się z czegoś takiego jak zamach nawet jakby mu pucowała ta laska kolbę dwa tygodnie bez przerwy smile a nie oddała portfel z biletem ztm
to wszystko mega kit
Chudini cię wkręca , taki z niego kawalarz

a co za problem żeby u nas jakiś brudas zaczął strzelać tak jak w tym centrum u szwaba
chyba mi nie powiesz że to u nas nie jest możliwe

Aker...Ty wreszcie się weź i....
napij się smile
na nowy stadion na mecz przyjedziesz, to się wyluzujesz może.. piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Do tej pory jest 460 zabójstw w czikago, myślę że do końca roku pęknie 600. U betowca tylko 220 na liczniku

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Warren
Originally Posted by quincy
Originally Posted by chudy
Originally Posted by quincy
Chudini, Pan Tadeusz.

dziwne, myślałem że wóda się nie psuje a tym bardziej ta lepsiejsza

to ta moja 12letnia co dostałem na 18nastkę pewno nadaje się do czyszczenia hamulców

Nie wiem jak jest z wódą. Ale z whisky jest tak, że jeśli nie jest szczelnie zamknięta i nie będzie trzymana w ciemnym i chłodnym miejscu to na bank zmieni smak i moc.

Nie mówiąc już o napoczętych butelczynach. Nawet w podręcznikach piszą, że max w 2 lata trzeba opróżnić.
ale to musi być nie dobry trunek żeby go pić dwa lata!

Są tacy co mają po kilkadziesiąt albo kilkaset flaszek. To weź to wychlej nawet jakby wszystkie były pyszne.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
zapraszasz mnie ze znajomymi ,dwa tygodnie i czyścimy każdy barek wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by quincy
Są tacy co mają po kilkadziesiąt albo kilkaset flaszek. To weź to wychlej nawet jakby wszystkie były pyszne.
Challeng Accept!
tylko mi zalatw tyle flaszek...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by burbon
Aker...Ty wreszcie się weź i....
napij się smile
na nowy stadion na mecz przyjedziesz, to się wyluzujesz może.. piwo

a gdzie niby ten nowy stadion?
we Wrocławiu?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Warren
ja wielkim piwoszem nie jestem ale moje ulubione to baltas
pszenica
[Linked Image from upload.wikimedia.org]
choć ostatnio piłem Bernarda i tez był kozak!
o tutaj!
http://www.bazarklub.pl/start_download/082272b4ecc596a925c531b99672ddb5/MENU_BAZAR_PL_2016_small.pdf
swoją droga polecam ten pub
dobra szama i kozak kelnerki w leginsach wink

piwo Bernard POLECAM

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by Warren
zapraszasz mnie ze znajomymi ,dwa tygodnie i czyścimy każdy barek wink

i mnie i mnie!!!!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Warren
zapraszasz mnie ze znajomymi ,dwa tygodnie i czyścimy każdy barek wink

i mnie i mnie!!!!
w kolejce sie ustawcie!!

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
u was za rok stadion slaski otwieraja

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
aker, słuchaj jaka historia mi się przydażyła!

wczoraj znalazłem portfel pełen biletów zkm, od razu pomyślałem że to pewnie jakiegoś dzieciaka co do szkoły dojeżdża autobusem więc postanowiłem go oddać.

Stałem na przystanku autobusowym dobre pare godzin i pytałem ludzi czy ktoś nie zgubił przypadkiem portfela i nagle podszedł Arab i powiedział że to nie jego portfel i żebym nie jeździł do końca roku szkolnego autobusem linii sto czterdzieści trzy i odszedł w tłumie ludzi
Oczy miał jak diabeł, trząsłem się ze strachu jak galareta, przymurowało mnie tak że nie byłem w stanie odebrać dzwoniącej komórki
Od tamtej pory chodzę na piechotę, cholera wie czy nie jebnie coś w sto pięćdziesiąt dziewięc

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
Aker...Ty wreszcie się weź i....
napij się smile
na nowy stadion na mecz przyjedziesz, to się wyluzujesz może.. piwo

a gdzie niby ten nowy stadion?
we Wrocławiu?

nie...tam gdzie nawet szczekanie psom szkodzi..

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
czopek psa nie ma przyjaciela szuka dobrze ze nastepny post napisze jak juz bede spal smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Chudy laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Specjalnie dla Burbona:


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Bazyl rób listę na rytualne opróżnianie barku u Kłincego
wpisowe 20 pln
wpłaty na skrill
czytaj Krzysztof Ibisz

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by chudy
aker, słuchaj jaka historia mi się przydażyła!

wczoraj znalazłem portfel pełen biletów zkm, od razu pomyślałem że to pewnie jakiegoś dzieciaka co do szkoły dojeżdża autobusem więc postanowiłem go oddać.

Stałem na przystanku autobusowym dobre pare godzin i pytałem ludzi czy ktoś nie zgubił przypadkiem portfela i nagle podszedł Arab i powiedział że to nie jego portfel i żebym nie jeździł do końca roku szkolnego autobusem linii sto czterdzieści trzy i odszedł w tłumie ludzi
Oczy miał jak diabeł, trząsłem się ze strachu jak galareta, przymurowało mnie tak że nie byłem w stanie odebrać dzwoniącej komórki
Od tamtej pory chodzę na piechotę, cholera wie czy nie jebnie coś w sto pięćdziesiąt dziewięc

i co chcesz tym udowodnić?
miałem cię za poważniejszego gościa ale wychodzi że się myliłem

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Warren
Bazyl rób listę na rytualne opróżnianie barku u Kłincego
wpisowe 20 pln
wpłaty na skrill
czytaj Krzysztof Ibisz
quincy spoko mordka, szkoda mu barek opróżniać!
sam moge swoją piwniczkę udostępnic...
tylko kazdy ma miec spiwór i karimate, bo na kwadracie nie pomieszcze was.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Warren
Bazyl rób listę na rytualne opróżnianie barku u Kłincego
wpisowe 20 pln
wpłaty na skrill
czytaj Krzysztof Ibisz
quincy spoko mordka, szkoda mu barek opróżniać!
sam moge swoją piwniczkę udostępnic...
tylko kazdy ma miec spiwór i karimate, bo na kwadracie nie pomieszcze was.

melduję się !!

Strona 54 z 123 1 2 52 53 54 55 56 122 123

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1