|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
dobra, dobra,,,tak tylko pytam  x2 @1,80
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2016
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2016
Posty: 236 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
świetny pomysł,(szkoda ze nie mialem gdzie tego pograc) graty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Chciałem wszystkich przeprosić za swoje debilne zachowanie. Zachowuję się jak kretyn, założyłem tutaj już kilkanaście kont, a najsłynniejsze to ANALityk i beks, ogólnie jakiś czas temu chwaliłem się, że jestem w plecy 12k ale uparłem się, że odrobię i tak działam ostro peffkami, peff atakuję buka, psa wrednego. Od dziś też będę dobrze życzył polskim ekipom w pucharach i oczywiście i najważniejsze, najbardziej na forum lubię bitnapa największego fana Kogutów z L ądynu którego serdecznie pozdrawiam Niemniej jednak zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie jest dla innych nieakceptowalne i obiecuję poprawę... albo nie, obiecuję, że zniknę stąd i nie będę wrzodem na dupie, będę grzecznie siedział w domu, spijał bronxy, latem jeździł nad wodę z pontonem - tam też będę bronxy spijał, czasem wyskoczę na orlika do kolegów popatrzeć jak grają. Czasem też skocze do centrum handlowego oblukać może jakiegoś czarnego spotkam i wyśmieję gościa, a jego dziewczynę powyzywam..., normalnie napisałbym o tym na forum ale jak już wspomniałem znikam stąd, moje gimnazjum mnie przyjęło ponownie do pierwszej klasy, kurczę 3 rok robię 1 klasę No nic, spadam, na 12.00 zaczynam lekcje, wszystkim życzę miłego dnia 
Last edited by Biszop; 02/09/2016 10:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
nekst grejt saksess et łork
yeaaah
peefki za godzinę przedłużyłeś komuś umowę w orange?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Dzien dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
http://www.wiocha.pl/1376956,No-i-zaczela-sie-szkola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
nekst grejt saksess et łork
yeaaah
peefki za godzinę przedłużyłeś komuś umowę w orange? ``nie masz go na FB?`` zwerbował kolejnego typa z krakowskiej piaskownicy ![[Linked Image from c3.staticflickr.com]](https://c3.staticflickr.com/9/8109/8549088866_6fa6e7c5fc_c.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Chciałem wszystkich przeprosić za swoje debilne zachowanie. Zachowuję się jak kretyn, założyłem tutaj już kilkanaście kont, a najsłynniejsze to ANALityk i beks, ogólnie jakiś czas temu chwaliłem się, że jestem w plecy 12k ale uparłem się, że odrobię i tak działam ostro peffkami, peff atakuję buka, psa wrednego. Od dziś też będę dobrze życzył polskim ekipom w pucharach i oczywiście i najważniejsze, najbardziej na forum lubię bitnapa największego fana Kogutów z L ądynu którego serdecznie pozdrawiam Niemniej jednak zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie jest dla innych nieakceptowalne i obiecuję poprawę... albo nie, obiecuję, że zniknę stąd i nie będę wrzodem na dupie, będę grzecznie siedział w domu, spijał bronxy, latem jeździł nad wodę z pontonem - tam też będę bronxy spijał, czasem wyskoczę na orlika do kolegów popatrzeć jak grają. Czasem też skocze do centrum handlowego oblukać może jakiegoś czarnego spotkam i wyśmieję gościa, a jego dziewczynę powyzywam..., normalnie napisałbym o tym na forum ale jak już wspomniałem znikam stąd, moje gimnazjum mnie przyjęło ponownie do pierwszej klasy, kurczę 3 rok robię 1 klasę No nic, spadam, na 12.00 zaczynam lekcje, wszystkim życzę miłego dnia  a obiecujesz, że dalej będziesz prowadził klasyfikacje lubianych i znienawidzonych ?  plis plis plis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
Co tam się stało w końcówce w nowym Jorku to ja nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jak to co ? LAMPARD FRANK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
Od 79 minuty strzelili 4 bramki w tym dwie w doliczonym. Klasyczny wał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
na jakim spokoju to zrobil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
Jeszcze się przemęczyć te 10 h i długi weekend
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jeszcze się przemęczyć te 10 h i długi weekend masz zdrowie na tym polu bawelny  szybko trzasnie oby do przerwy na werandzie a pozniej to juz z gorki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
Jaga jak podjarał temat:D, to kompleksy czy tęsknota za zbieraniem:D?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|