Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 60 z 123 1 2 58 59 60 61 62 122 123
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
warto z dnb

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
dobra, dobra,,,tak tylko pytam smile x2 @1,80

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Siedzi

Dołączył: Apr 2016
Posty: 236
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Apr 2016
Posty: 236
Originally Posted by Villanueva
Karteczki w Brazyliach siadły to teraz czas na popis Urugwajczyków!! boks

huraboks

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Villanueva
Originally Posted by Villanueva
Karteczki w Brazyliach siadły to teraz czas na popis Urugwajczyków!! boks

huraboks

świetny pomysł,(szkoda ze nie mialem gdzie tego pograc) graty

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Chciałem wszystkich przeprosić za swoje debilne zachowanie.
Zachowuję się jak kretyn, założyłem tutaj już kilkanaście kont, a najsłynniejsze to ANALityk i beks, ogólnie jakiś czas temu chwaliłem się, że jestem w plecy 12k ale uparłem się, że odrobię i tak działam ostro peffkami, peff atakuję buka, psa wrednego.
Od dziś też będę dobrze życzył polskim ekipom w pucharach i oczywiście i najważniejsze, najbardziej na forum lubię bitnapa największego fana Kogutów z Lądynu którego serdecznie pozdrawiam papa

Niemniej jednak zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie jest dla innych nieakceptowalne i obiecuję poprawę...
albo nie, obiecuję, że zniknę stąd i nie będę wrzodem na dupie, będę grzecznie siedział w domu, spijał bronxy, latem jeździł nad wodę z pontonem - tam też będę bronxy spijał, czasem wyskoczę na orlika do kolegów popatrzeć jak grają.
Czasem też skocze do centrum handlowego oblukać może jakiegoś czarnego spotkam i wyśmieję gościa, a jego dziewczynę powyzywam..., normalnie napisałbym o tym na forum ale jak już wspomniałem znikam stąd, moje gimnazjum mnie przyjęło ponownie do pierwszej klasy, kurczę 3 rok robię 1 klasę boli

No nic, spadam, na 12.00 zaczynam lekcje, wszystkim życzę miłego dnia papa

Last edited by Biszop; 02/09/2016 10:52.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by beks
nekst grejt saksess et łork


yeaaah

peefki za godzinę

przedłużyłeś komuś umowę w orange?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Dzien dobry smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
http://www.wiocha.pl/1376956,No-i-zaczela-sie-szkola
smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by beks
nekst grejt saksess et łork


yeaaah

peefki za godzinę

przedłużyłeś komuś umowę w orange?
``nie masz go na FB?`` grin
zwerbował kolejnego typa z krakowskiej piaskownicy
[Linked Image from c3.staticflickr.com]

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by beks
Chciałem wszystkich przeprosić za swoje debilne zachowanie.
Zachowuję się jak kretyn, założyłem tutaj już kilkanaście kont, a najsłynniejsze to ANALityk i beks, ogólnie jakiś czas temu chwaliłem się, że jestem w plecy 12k ale uparłem się, że odrobię i tak działam ostro peffkami, peff atakuję buka, psa wrednego.
Od dziś też będę dobrze życzył polskim ekipom w pucharach i oczywiście i najważniejsze, najbardziej na forum lubię bitnapa największego fana Kogutów z Lądynu którego serdecznie pozdrawiam papa

Niemniej jednak zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie jest dla innych nieakceptowalne i obiecuję poprawę...
albo nie, obiecuję, że zniknę stąd i nie będę wrzodem na dupie, będę grzecznie siedział w domu, spijał bronxy, latem jeździł nad wodę z pontonem - tam też będę bronxy spijał, czasem wyskoczę na orlika do kolegów popatrzeć jak grają.
Czasem też skocze do centrum handlowego oblukać może jakiegoś czarnego spotkam i wyśmieję gościa, a jego dziewczynę powyzywam..., normalnie napisałbym o tym na forum ale jak już wspomniałem znikam stąd, moje gimnazjum mnie przyjęło ponownie do pierwszej klasy, kurczę 3 rok robię 1 klasę boli

No nic, spadam, na 12.00 zaczynam lekcje, wszystkim życzę miłego dnia papa
a obiecujesz, że dalej będziesz prowadził klasyfikacje lubianych i znienawidzonych ? laugh laugh grin grin
plis plis plis

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Co tam się stało w końcówce w nowym Jorku to ja nie wiem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jak to co ?
LAMPARD FRANK

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Od 79 minuty strzelili 4 bramki w tym dwie w doliczonym. Klasyczny wał

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
na jakim spokoju to zrobil

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Jeszcze się przemęczyć te 10 h i długi weekend

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Sensei
Jeszcze się przemęczyć te 10 h i długi weekend

masz zdrowie na tym polu bawelny smile szybko trzasnie oby do przerwy na werandzie a pozniej to juz z gorki

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Jaga jak podjarał temat:D, to kompleksy czy tęsknota za zbieraniem:D?

Strona 60 z 123 1 2 58 59 60 61 62 122 123

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec, alfa), 2,722 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1