Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 62 z 123 1 2 60 61 62 63 64 122 123
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Warren
Ty lepiej bierz malinę w termos i jakąś sobotę organizuj wolną!
po 11 września moge pić.
data to zbieg okoliczności.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh
Ok smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Dupa nie kontuzja, po transferze sie nie pozbieral i tyle.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by bazyl
Dupa nie kontuzja, po transferze sie nie pozbieral i tyle.

ma identyczne zdanie na ten temat

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
nie jest to jakieś kolosalne osłabienie

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by beks
Chciałem wszystkich przeprosić za swoje debilne zachowanie.
Zachowuję się jak kretyn, założyłem tutaj już kilkanaście kont, a najsłynniejsze to ANALityk i beks, ogólnie jakiś czas temu chwaliłem się, że jestem w plecy 12k ale uparłem się, że odrobię i tak działam ostro peffkami, peff atakuję buka, psa wrednego.
Od dziś też będę dobrze życzył polskim ekipom w pucharach i oczywiście i najważniejsze, najbardziej na forum lubię bitnapa największego fana Kogutów z Lądynu którego serdecznie pozdrawiam papa

Niemniej jednak zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie jest dla innych nieakceptowalne i obiecuję poprawę...
albo nie, obiecuję, że zniknę stąd i nie będę wrzodem na dupie, będę grzecznie siedział w domu, spijał bronxy, latem jeździł nad wodę z pontonem - tam też będę bronxy spijał, czasem wyskoczę na orlika do kolegów popatrzeć jak grają.
Czasem też skocze do centrum handlowego oblukać może jakiegoś czarnego spotkam i wyśmieję gościa, a jego dziewczynę powyzywam..., normalnie napisałbym o tym na forum ale jak już wspomniałem znikam stąd, moje gimnazjum mnie przyjęło ponownie do pierwszej klasy, kurczę 3 rok robię 1 klasę boli

No nic, spadam, na 12.00 zaczynam lekcje, wszystkim życzę miłego dnia papa
jebana obsesja na moim punkcie . Biszop celu lecz się. Podszywa się menda i pisze za mnie. Chory pedrych

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
jak jestes gamoniem i zachowujesz sie jak bys mieszkal w ziemiance w lesie to jakiego traktowania ty sie spodziewales? smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by pacyfista
na łaczy nas piłka film "Chcę więcej "

kto nie miał "ciar" ten z policji

polecam minister spraw wewnętrznych Mario Błaszczak
pacyfku, to jest kwestia podejścia. Kto kocha ten sport, kibicuje z całego serca naszym ten miał pewnie cały czas ciarki. A komu piłka, nasza reprezentacja lata koło smudy to nawet nie odpali. Wspomnienie niedosytu powróciło u mnie. Kierwa, taką pakę co mieliśmy na tych mistrzostwach to szok. Nie mówię tutaj o tylko boisku, ale przede wszystkim poza nim. Spokojnie finał był do zrobienia... Dokument must see dla wszystkich co żyli tym Euro. Zwłaszcza, że większości nie było na wcześniejszych filmikach.

Vitolo toast

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I dedykacja muzyczna dla beksa smile


Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712

tu lepsza obsesja smile

Dołączył: Apr 2016
Posty: 236
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Apr 2016
Posty: 236
Podpiździe wygląda obiecująco.
Jakieś obiekcje? smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Originally Posted by jaga1920
jak jestes gamoniem i zachowujesz sie jak bys mieszkal w ziemiance w lesie to jakiego traktowania ty sie spodziewales? smile

wiesz są pewne granice przyzwoitości i moim zdaniem to co zrobił Biszop jest lekką przesadą

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A tak na poważnie, Beks. Moja rada. Ale już ostatnia. Może skorzystasz.

Podawaj te swoje kombosy i rozliczaj rzetelnie bez pisania tych bzdur to może jeszcze kilka osób z powrotem do siebie przekonasz. Jak będziesz dalej wypisywał teksty na podobę gimbusa to słabo Cię widzę frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Originally Posted by quincy
A tak na poważnie, Beks. Moja rada. Ale już ostatnia. Może skorzystasz.

Podawaj te swoje kombosy i rozliczaj rzetelnie bez pisania tych bzdur to może jeszcze kilka osób z powrotem do siebie przekonasz. Jak będziesz dalej wypisywał teksty na podobę gimbusa to słabo Cię widzę frown

tutaj 100% racji

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
czemu Gejzery takie dogi duze?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by quincy
A tak na poważnie, Beks. Moja rada. Ale już ostatnia. Może skorzystasz.

Podawaj te swoje kombosy i rozliczaj rzetelnie bez pisania tych bzdur to może jeszcze kilka osób z powrotem do siebie przekonasz. Jak będziesz dalej wypisywał teksty na podobę gimbusa to słabo Cię widzę frown
prowokacja goni prowokację. Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Słuchajcie ,po prostu swoje komentarze niektóre dostosowuje do poziomu tekstów grupy B . Jak mnie jeden z drugim wnerwi to mu jadę jak i oni mi. Biszop napisał taki poemat ze aż go telepalo z nerwów. Chciał być śmieszny a wyszedł na gimbaze frajera

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Zostawić was na kilka dni bez opieki, i już rozrabiają wink


Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by kazow
czemu Gejzery takie dogi duze?
Mimo świetnych eliminacji i wyniku na Euro są w dalszym ciągu niedoceniani przez buki. Innego wytłumaczenia tutaj nie znajdziesz. Dobry piesek do gry smile

Strona 62 z 123 1 2 60 61 62 63 64 122 123

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,713 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1