|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie ma sprawy akagi. Jak znam życie to po takiej mojej laurce w pierwszym meczu da 2 zapalniki, z których jeden skończy się golem dla przeciwnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Moulin to muł konkret
po 1 meczu zrobił wrażenie bo potrafił podać celnie na 40 m
ale pózniejsze mecze to katastrofa
potwierdzasz jaga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co ma jaga potwierdzać lub nie. Nie jego garnitur, to nie będzie wypowiadał się o guzikach. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Moulin to muł konkret
po 1 meczu zrobił wrażenie bo potrafił podać celnie na 40 m
ale pózniejsze mecze to katastrofa
potwierdzasz jaga? w pierwszysch meczach to mial zajebisty ciag na bramke a czym dalej w las to puchl oby tylko nie bral przykladu od naszych stojanowów bo bedzie zle
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
A co ma jaga potwierdzać lub nie. Nie jego garnitur, to nie będzie wypowiadał się o guzikach.  to ze nie lubie kolezanki ze stolicy nie znaczy ze nie ogladam jej meczow w lidze i pucharach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wiem ile - jaga - ale Pazdan musiał dostać sporą podwyżkę w Legii za to zablokowanie go 5 mln. sumą sprzedaży. Dobrze dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
A co ma jaga potwierdzać lub nie. Nie jego garnitur, to nie będzie wypowiadał się o guzikach.  bo Jaga to ekspert i niejedno już widział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Nie wiem ile - jaga - ale Pazdan musiał dostać sporą podwyżkę w Legii za to zablokowanie go 5 mln. sumą sprzedaży. Dobrze dobrze.  wyjechałbyś do jakiegoś pedalskiego Ingolstadt czy Mainz jak masz w L 80 koła msc? tylko nie pisz mnie że juz ma swoje lata i nie gra się do 60-tki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Mówisz Pacyfku że Warszawa atrakcyjniejszaatrakcyjniejsza od Mainz Czy ingol?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Nie wiem ile - jaga - ale Pazdan musiał dostać sporą podwyżkę w Legii za to zablokowanie go 5 mln. sumą sprzedaży. Dobrze dobrze.  wyjechałbyś do jakiegoś pedalskiego Ingolstadt czy Mainz jak masz w L 80 koła msc? tylko nie pisz mnie że juz ma swoje lata i nie gra się do 60-tki ale o niego bił się głównie z tego co pamiętam Besiktas a to już nie są jakieś ogórki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie wiem ile - jaga - ale Pazdan musiał dostać sporą podwyżkę w Legii za to zablokowanie go 5 mln. sumą sprzedaży. Dobrze dobrze.  A to nie jest tak ze Pazdek nie chciał iść do Turcji? Ale Betisu chyba mocno żałował więc podwyżkę dostał co najmniej x2. Dobry wieczór 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Mówisz Pacyfku że Warszawa atrakcyjniejszaatrakcyjniejsza od Mainz Czy ingol? nie ma jak w domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dostal pare zyli pod stolem i go przekonali proste jak wio i prrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mówisz Pacyfku że Warszawa atrakcyjniejszaatrakcyjniejsza od Mainz Czy ingol? nie ma jak w domu No raczej wybór jest prosty. Ale Betis a Legia to już trzeba się mocno nagłowić. W La Liga masz w sezonie 2x Barca, 2x Real, 2x Atleti, 2x derby Sevilli. A w Legii masz 2x Łęczna, 2x Termalica, 2x Wisła Płock... W tym roku jest LM to wiadomo, że inaczej się na to patrzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Pazdan powinien wyjechać.
Już ma swoje lata i nie gra się do 60-tki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pazdan powinien wyjechać.
Już ma swoje lata i nie gra się do 60-tki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Pazdan powinien wyjechać.
Już ma swoje lata i nie gra się do 60-tki. Do Turcji nie chcial isc bo mowi że tam zycie na bombach jest. A dzis czytałem wywiad Ponitki że w Turcji jest cudowne i lepiej wszystko wyglada od zaplecza niz tutaj w Polsce. Takze widac kto sie czym kieruje w zyciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pazdan powinien wyjechać.
Już ma swoje lata i nie gra się do 60-tki. Do Turcji nie chcial isc bo mowi że tam zycie na bombach jest. A dzis czytałem wywiad Ponitki że w Turcji jest cudowne i lepiej wszystko wyglada od zaplecza niz tutaj w Polsce. Takze widac kto sie czym kieruje w zyciu. Ja też bym do Stambułu nie poszedł. Wolałbym od Bogusia kontrakt 3x i jeszcze raz pokazać Kryśce spod siódemki jaka z niej cienka pizdunia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
gdzie do Turcji
nie znasz języka,ludzi
jakis desperat czy Sensei
ale nie koleś co ma 80 koła w domu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|