Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 67 z 123 1 2 65 66 67 68 69 122 123
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Nie ma sprawy akagi. Jak znam życie to po takiej mojej laurce w pierwszym meczu da 2 zapalniki, z których jeden skończy się golem dla przeciwnika smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Moulin to muł konkret

po 1 meczu zrobił wrażenie bo potrafił podać celnie na 40 m

ale pózniejsze mecze to katastrofa

potwierdzasz jaga?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A co ma jaga potwierdzać lub nie.

Nie jego garnitur, to nie będzie wypowiadał się o guzikach. smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by pacyfista
Moulin to muł konkret

po 1 meczu zrobił wrażenie bo potrafił podać celnie na 40 m

ale pózniejsze mecze to katastrofa

potwierdzasz jaga?

w pierwszysch meczach to mial zajebisty ciag na bramke a czym dalej w las to puchl oby tylko nie bral przykladu od naszych stojanowów bo bedzie zle

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by akagi
A co ma jaga potwierdzać lub nie.

Nie jego garnitur, to nie będzie wypowiadał się o guzikach. smile

to ze nie lubie kolezanki ze stolicy nie znaczy ze nie ogladam jej meczow w lidze i pucharach

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie wiem ile - jaga - ale Pazdan musiał dostać sporą podwyżkę w Legii za to zablokowanie go 5 mln. sumą sprzedaży.

Dobrze dobrze. smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Originally Posted by akagi
A co ma jaga potwierdzać lub nie.

Nie jego garnitur, to nie będzie wypowiadał się o guzikach. smile

bo Jaga to ekspert i niejedno już widział wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by akagi
Nie wiem ile - jaga - ale Pazdan musiał dostać sporą podwyżkę w Legii za to zablokowanie go 5 mln. sumą sprzedaży.

Dobrze dobrze. smile

wyjechałbyś do jakiegoś pedalskiego Ingolstadt czy Mainz jak masz w L 80 koła msc?

tylko nie pisz mnie że juz ma swoje lata i nie gra się do 60-tki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Mówisz Pacyfku że Warszawa atrakcyjniejszaatrakcyjniejsza od Mainz Czy ingol?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by akagi
Nie wiem ile - jaga - ale Pazdan musiał dostać sporą podwyżkę w Legii za to zablokowanie go 5 mln. sumą sprzedaży.

Dobrze dobrze. smile

wyjechałbyś do jakiegoś pedalskiego Ingolstadt czy Mainz jak masz w L 80 koła msc?

tylko nie pisz mnie że juz ma swoje lata i nie gra się do 60-tki

ale o niego bił się głównie z tego co pamiętam Besiktas a to już nie są jakieś ogórki

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by akagi
Nie wiem ile - jaga - ale Pazdan musiał dostać sporą podwyżkę w Legii za to zablokowanie go 5 mln. sumą sprzedaży.

Dobrze dobrze. smile

A to nie jest tak ze Pazdek nie chciał iść do Turcji? Ale Betisu chyba mocno żałował więc podwyżkę dostał co najmniej x2.

Dobry wieczór toast

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by Sensei

@Sensei - cena mojej podobna, a skoro mam postawić na wyższy kurs (over) musisz zaproponować coś blisko relacji kursowej 1.7 - 2.1

Tamta flaszka jest w Polsce, ale jak Ci łatwiej, to możemy poszukać coś po prostu po Binny`s z odbiorem w dowolnym Binny`s w Chicago ;), np.:

Ja stawiam over 2.5 i http://www.binnys.com/spirits/Benriach_Heart_of_Speyside_Single_Malt_51203.html

Ty stawiasz under 2.5 i http://www.binnys.com/spirits/anCnoc_12_year_old_Highland_Malt_160022.html

@Biszop - tak czy siak czerwonego jaśka da się pić jedynie w drinku i Twoja receptura zostanie przetestowana gdy do wyboru będzie red lub ... red wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Warren
Mówisz Pacyfku że Warszawa atrakcyjniejszaatrakcyjniejsza od Mainz Czy ingol?

nie ma jak w domu


Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dostal pare zyli pod stolem i go przekonali proste jak wio i prrrr

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Warren
Mówisz Pacyfku że Warszawa atrakcyjniejszaatrakcyjniejsza od Mainz Czy ingol?

nie ma jak w domu

No raczej wybór jest prosty.

Ale Betis a Legia to już trzeba się mocno nagłowić. W La Liga masz w sezonie 2x Barca, 2x Real, 2x Atleti, 2x derby Sevilli. A w Legii masz 2x Łęczna, 2x Termalica, 2x Wisła Płock...

W tym roku jest LM to wiadomo, że inaczej się na to patrzy.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Pazdan powinien wyjechać.

Już ma swoje lata i nie gra się do 60-tki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Pazdan powinien wyjechać.

Już ma swoje lata i nie gra się do 60-tki.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by fechu
Pazdan powinien wyjechać.

Już ma swoje lata i nie gra się do 60-tki.

Do Turcji nie chcial isc bo mowi że tam zycie na bombach jest.

A dzis czytałem wywiad Ponitki że w Turcji jest cudowne i lepiej wszystko wyglada od zaplecza niz tutaj w Polsce.

Takze widac kto sie czym kieruje w zyciu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Zimon
Originally Posted by fechu
Pazdan powinien wyjechać.

Już ma swoje lata i nie gra się do 60-tki.

Do Turcji nie chcial isc bo mowi że tam zycie na bombach jest.

A dzis czytałem wywiad Ponitki że w Turcji jest cudowne i lepiej wszystko wyglada od zaplecza niz tutaj w Polsce.

Takze widac kto sie czym kieruje w zyciu.

Ja też bym do Stambułu nie poszedł. Wolałbym od Bogusia kontrakt 3x i jeszcze raz pokazać Kryśce spod siódemki jaka z niej cienka pizdunia.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
gdzie do Turcji

nie znasz języka,ludzi

jakis desperat czy Sensei

ale nie koleś co ma 80 koła w domu

Strona 67 z 123 1 2 65 66 67 68 69 122 123

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, aker, rafal08, burbon, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1