|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
O tej partii bylo juz chyba z 10 razy. Wyluzujcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
[ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
No to juz wiemy jak to jest... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Firts flashmob, Rosja 1937 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
http://www.smog.pl/wideo/4742/nauka_jazdy/<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Chamskie trochę, ale zgniłem :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
25 lat albo dozywocie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
25 lat albo dozywocie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Strona wcześniej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
No to się nie popisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Może teraz uda mi się któregoś nie zdublować:
***
W klubie golfowym ktoś w przerwie czyta gazetę. - Słuchajcie, tu piszą, że jakiś gość zabił swoją żonę kijem golfowym... Zapada cisza. W powietrzu wisi jedno niewypowiedziana pytanie. W końcu jeden z golfiarzy nie wytrzymuje i pyta nieśmiało: - Piszą tam, ilu uderzeń potrzebował?
***
- Czemu Niemcy i Rosjanie to zboczeńcy? - Bo 3 razy Polskę rozbierali.
***
Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi: - Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm... - Dziadku Onanie, nie umieraj!
***
Gdzie byleś całą noc? - pyta żona. - Na rybach. - Złapałeś cos? - Mam nadzieje, że nie - wzdrygnął się mąż.
***
Blondynka rozpoczęła pracę jako szkolny psycholog. Pierwszego dnia pracy zauważyła chłopca, który nie biega po boisku razem z innymi chłopcami, tylko stoi samotnie. Podchodzi do niego i pyta: - Dobrze się czujesz? - Dobrze. - To dlaczego nie biegasz razem z innymi chłopcami? - Bo jestem bramkarzem.
***
W tramwaju na przeciwko kobiety siedzi facet z rozpiętym rozporkiem. Kobieta, lekko zażenowana, rzecze: - Sklep się panu otworzył. - A widziała pani kierownika? - Nie, tylko magazynier leżał na workach.
***
Rozmawiają owoce egzotyczne: - Jestem kiwi, co każdego ożywi - Jestem cytryna, lubi mnie rodzina - Jestem marakuja... nie wiem, co powiedzieć...
***
Blondynka telefonuje do apteki i pyta: - Czy są testy ciążowe? - Tak, są - odpowiada aptekarz. - A trudne są pytania?
***
W raju spotykają się Newton, Pascal i Einstein. Trzej fizycy stwierdzili, że pobawią się w chowanego. Einstein zaczyna liczyć: 1, 2, 3, itd. Pascal i Newton zastanawiają się gdzie tu się schować. Pascal chowa się za jakąś chmurką. Newton bierze kredę i rysuje na ziemi kwadrat metr na metr, po czym staje w nim. - ..., 99, 100. Szukam. Einstein odwraca się i widzi za sobą Newtona. - Ha! Mam cię Newton! - Nie, nie, nie - odpowiada Newton - Ja jestem jeden Newton na metr kwadrat, czyli Pascal.
***
Na przyjęciu chłopak pyta blondynkę: - Czy moge cię prosić do walca? - Zgłupiałeś? To już nie miałeś czym przyjechać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
Siedzi kobieta na ławce w parku i czyta książkę.Przysiada się facet i pyta: -Przepraszam bardzo co to za książka? -"Geografia seksu" -A jak jest przewodnia myśl tej książki? -Że najlepszymi kochankami są żydzi i indianie -Pozwoli Pani że się przedstawię ,jestem Mojżesz Winetou
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
"Race są bezpieczne, pokazujemy to razem" - napisali kibice na transparencie a kilka minut później ich sektorówka zajęła się ogniem od odpalonych kilku rac...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
[ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z jakiej to jest ksiązki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Nie mam pojecia..Mam nadzieje ze to zaden nowy pomysł Romana G. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze nowa ksiązka do życia w rodzinie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Nie mam pojecia..Mam nadzieje ze to zaden nowy pomysł Romana G. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze nowa ksiązka do życia w rodzinie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No co ty Roman G dlej wierzy, że mama znalazła go w kapuście
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
>Uszczęśliwienie kobiety, to stosunkowo prosta sprawa. > >_Jako mężczyzna należy być tylko dla niej._ >1. przyjacielem >2. partnerem >3. kochankiem >4. bratem >5. ojcem >6. nauczycielem >7. wychowawcą >8. kucharzem >9. mechanikiem >10.monterem >11.architektem wnętrz >12.stylistą >13.elektrykiem >14.seksuologiem >15.ginekologiem >16.psychologiem >17.terapeutą >_a __ponadto być_ >18. uprzejmym >19. sympatycznym >20. wytrenowanym >21. kochanym >22. uważnym >23. gentlemeńskim >24. inteligentnym >25. pomysłowym >26. kreatywnym >27. uczuciowym >28. silnym >29. pełnym zrozumienia >30. tolerancyjnym >31. skromnym >32. ambitnym >33. odważnym >34. zdecydowanym >35. godnym zaufania >36. pełnym szacunku >37. namiętnym, _ale przede wszystkim_ >38. wypłacalnym!!! > >_Równocześnie należy zwrócić na to uwagę, że jako mężczyzna:__ _ >A) nie jest się zazdrosnym, a mimo to nie wykazuje się braku zainteresowania >B) utrzymuje się dobre kontakty z własną i jej rodziną, jednak nie poświęca się im więcej czasu , niż samej żonie. >C) zostawia się żonie wolną przestrzeń działania, ale okazuje niepokój przy jej dłuższej nieobecności, martwiąc się gdzie była i co robiła >_W żadnym wypadku__ nie wolno zapomnieć__ o: _ > >Urodzinach, imieninach, rocznicach, dacie ślubu, JEJ dniach, dacie pierwszego pocałunku, urodzinach ukochanej cioci, jej kuzyna, czy też przyjaciółki >Niestety, nawet trzymanie się tych rad i ich perfekcyjne przestrzeganie, nie gwarantuje 100%-owego sukcesu. W tak perfekcyjnym i uregulowanym życiu KOBIETA może czuć się uwięziona i uciec z pierwszym, lepszym łachmytą, który stanie jej na drodze. >A tak wygląda druga strona medalu: >Uszczęśliwienie mężczyzny co widać już niestety na pierwszy rzut oka jest wyjątkowo trudne i skomplikowane >ponieważ mężczyzna potrzebuje: >1. seksu i >2. jedzenia > >Spełnienie tych męskich potrzeb przerasta oczywiście możliwości większości kobiet! >Jakie wnioski należy więc z tego wyciągnąć? > >Harmonijne i bezkonfliktowe współżycie nie będzie wcale takie trudne jeśli mężczyźni wreszcie zrozumieją, że muszą nieco ograniczyć swe żądania!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Nie mam pojecia..Mam nadzieje ze to zaden nowy pomysł Romana G. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze nowa ksiązka do życia w rodzinie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No co ty Roman G dlej wierzy, że mama znalazła go w kapuście Eee a ja cały czas myślałem, że między burakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
"Race są bezpieczne, pokazujemy to razem" - napisali kibice na transparencie a kilka minut później ich sektorówka zajęła się ogniem od odpalonych kilku rac...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oswiadczenie jest jeszcze śmieszniejsze [quote]Oświadczenie Ultra Wisła Pragniemy wyjaśnić wydarzenie, które miało miejsce podczas meczu Wisły Kraków z Odra Wodzisław. Faktycznie, na jednej z trybun doszło do zapalenia od pirotechniki, części sektorówki. W konsekwencji zapaliło się kilka krzesełek, jednak pożar (jak szumnie nazwały całe wydarzenie media) został dzięki szybkiej interwencji grupy Ultra Wisła natychmiast ugaszony. Nikt również nie ucierpiał.. Grupa Ultra Wisła pragnie poinformować, że pożar spowodowała osoba spoza naszej grupy, nie mająca nic wspólnego z ruchem ultras. Podejrzewamy, że był to sabotaż, a osobie, która spowodowała całe zamieszanie, zależało, aby zepsuć wizerunek naszej grupy, a co za tym idzie, stworzyć wrażenie, że członkowie wszystkich polskich grup ultras są ludźmi niekompetentnymi i niegodnymi zaufania. Najprawdopodobniej race przyniósł on sam dowiedziawszy się że jest ogólnopolski protest. Sabotażysta został od razu odnaleziony i dopilnujemy, aby nigdy już nie wszedł na nasz stadion. Jednocześnie pragniemy przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|